Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μωράκια μουουουου!!

Έχω κάνει ένα κεφάλι καζάνι λέμε!!

Στην δουλειά έβγαλαν σε διαθεσιμότητα κάποιους που έβγαζαν αρκετή δουλειά, κ έχω αναλάβει μαζί με μία συνάδελφο ένα επιπρόσθετο αντικείμενο... Λες κ είχα αναλάβει λίγα, τι να πω, Ελλάς το Μεγαλείο σου! K εξακολουθούν να υπάρχουν κάτι χτυπημένοι που κυκλοφορούν στο Υπουργείο με το σακάκι παραμάσχαλα κ τραγουδάνε! Κ παίρνουν 2000 ευρά τον μήνα. Αυτοί όμως δεν κουνιούνται!

Έχω ευχάριστο: η σιχαμένη που με τράκαρε δεν λέει να παραδεχτεί την πλήρη ευθύνη, δήλωσε 50% συνυπαιτιότητα (έχει δίκιο. Φταίω κατά 50% που ενώ την είδα που βγήκε από στοπ δεν γκάζωσα να την σκοτώσω την πανάχρηστη την ελεεινή ψεύτρα, παρά φρέναρα). Αυτό σημαίνει ότι θα γίνει αγωγή κ κανονικά θα έπαιρνα τα λεφτάκια μου μετά από 2-3 χρόνια. Κ σίγουρα το έκανε από αλητεία! Σου λέει "θα πληρώσω μόνη μου την ζημιά που προκάλεσα στο αυτοκίνητό μου, ας την ταλαιπωρήσω κ την άλλη που θα δικαιωθεί του Αγίου Φανουρίου ανήμερα!!".

Έλα όμως που βρέθηκε δικηγόρος ο οποίος συνεργάζεται με τον συνεργά μου, και αναλαμβάνει υποθέσεις κερδισμένες από χέρι κατά 95% κ πάνω, σου φτιάχνει το αμάξι κ μετά τους τρέχει δικαστικά. Που σημαίνει ότι ναι μεν παίρνει τα λεφτά του μετά από 2-3 χρόνια, αλλά αφενός είναι φουσκωμένο το ποσό από τον συνεργά, αφετέρου παίρνει αμοιβή 20% του ποσού που θα δικαιωθώ από την ασφαλιστική της μλακως! Γι' αυτό κ θέλει υποθέσεις κερδισμένες εγγυημένα, αλλιώς δεν εχει νόημα.

Οπότε σήμερα θα αφήσω το τουτούνι μου στο συνεργείο για να το ξανα-κάνουν καινούριο όπως ήταν!

Κ θα με εξυπηρετεί το μωρό να πηγαίνω στο baby-swimming, θα βάλουμε καθισματάκι στο τουτούνι του (να δω καθισματάκι μπεμπέ σε κ@λοφτιαγμένο αμάξι, κ τι στον κόσμο!! Κ+Λ=LFE :tongue:

Αυτάααα... Θέλετε κ άλλα? Δεν μπορώ δεν είμαι καλά το κεφάλι μου από την δουλειά. Χρωστάω κ κάτι e-mails να γράψω σε μία ψυχή :D


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ε μα τη μλακω... Κλειω μπραβο, για ολα υπαρχει λυση! Οσο για τους αλλους στο υπουργειο τι να πω, καποια πραγματα δεν αλλαζουν...

Ειρηνη λιγο εμεινε με τη δουλεια... κριμα. Τουλαχιστον θα ξανα-βρεις τους ρυθμους σου!

Οσο για μενα βλεπω το 30 εβδ στο τικερακι μου και χαιρομαι! Η μπεμπουλα μεγαλωνει και η Μαριλια ετοιμαζεται να γινει "μεγαλη αδελφη". Εχει κανει τρομερο αλμα, μιλαει πολυ, λεει και 5-6 τραγουδακια, κοιμαται για 3ο βραδυ χωρις βυζι και ξεκινησαμε προσπαθεια με την πανα. Οχι οτι περιμενω θαυματα αλλα οκ... μικρη ειναι ακομα εχουμε περιθωριο...


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

hello!!!

σας έχω χάσει λιγάκι, αλλά βαριέμαι (λέω την αλήθεια) να σχολιάσω... κάποια στιγμή θα ξεβαρεθώ και θα σας τα πω...

φιλιά


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Ειναι κανεις εδΩ;;;

Ελενη βαρεμαρα ε;

Αντε τα φιλια μου!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελενη γραφοντας ερχεται η ορεξη...χαχα!!

αγγελικακι μου γλυκο κοντευεις!!!!!!!!!!!!!!!!χιλια μπραβο στο αστερακι σου την μαριλια!!!!

κλειω μου μια χαρα με την ηλ@θια που εμπλεξες!!!!!!!!αλλα εγω ενα θα σχολιασω...το κ+λ !!!!!χαχαχα!!!!ποσο χαιρομαι μα ποσο....

η γυναικα φωτια που χαθηκε παλι?θα της βαλω απουσια μου φαινεται...χιχι...

σας φιλω....παω μεσα μηπως κ λεω αν κατσω και διαβασω λιγο....αντε να διαβασεις με 2 τεριμπλ μωρα 2+3 χρονων στο σπιτι....ουφ....αλλα χαλαλι τους!!!!ας ξεσαλωνουν αυτες ,ας χαιρονται και κουτσα στραβα θα γραψω κι εγω....


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλο διαβασμα Ειρηνη. Εχετε εξεταστικη; Χαρα στο κουραγιο σου γλυκια μου. Η fire μηπως ειναι Αθ;


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

τελικά εκείνες οι καριόκες ρε συ ροκού, σε λαθος ημερομηνία στάλθηκαν!!! μόνο η δική μου συνάντηση έγινε, έστω και με δύο μόνο τσούπρες!!! πάλι καλά που ...καλοφαγώθηκαν...

ειρήνη καλό κουράγιο... βασικά, χαρά στο κουράγιο σου!!!

η κλειώ έχει να μπει βδομάδα και βάλε? αχ ο έρως!!!:tongue:


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου,

Ελενη λυπηθηκα που δεν μπορεσα να σε δω, οι φωτο παντως σουπερ!

Fire εγω ειμαι ακομα εκτος, Κυριακη επιστρεφω. Την αλλη εβδ εχω γιατρο (ντοπλερ) και κατι εξετασεις ακομα (αιματολογικες).

Η Κλειω μου φαινεται καλοπερναει!!!

Σας φιλω αγαπες μου!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Mια φορα στο δεκαημερο να μπαινω καλα δεν ειναι;;Αχ Αγγελικη τι ωραια!Κοντευεις!!Εσυ και η κολλητη μου!!!(θα σας γραψω την τρομερη ιστορια της στην ομαδα που δεν την βλεπει και κανεις)

Πετρουλα ξαναστελνω..σιγα!!Κανονιστε εσεις και εδω ειμαι!!!

Το Κ+Λ..ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΡΕΣΕ!!!!Φιλακιαααααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχαχα Ροκου μου! ποια Πετρουλα; Η Ισι το' γραψε. Να μπαινεις ποιο συχνα βρε. Με το καλο η φιλη σου!

Αχ μ' εβαλε στον 8ο το τικερακι μου!

ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!! :D


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα κουκλες μου!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι μακαρι μακαρι, οσο δε φανταζεσαι Ειρηνη μου...


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

ο 7ος σου και για μας πέρασε νεράκι!!!

περιμένουμε το λαλαλαλλαλαλα!!!!!!!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...