Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

αγγελικουλα να σου ξανα-ευχηθω,

να σου ζησει ματια μου η πριγκιπισσουλα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να ειναι γερη κ ευτυχισμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλα θρεματα!!!!!!!

μαρη φωτεινη!!!την δημητρουλα με το σπορακι της ξεχασες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κλειω κ ελενη-ισουλα χαχαχα!!!νομιζετε οτι θα κρατατε γερα!!!!!!!χιχι!!!εγω ειμαι σιγουρη οτι αργα η γρηγορα και οι 2 θα κανετε κ 2ο μπουμπουκακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παει τις ταβλιασα τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παντως κοριτσια δεν εχετε να πειτε....το προαισθημα μου για γκαστριες κ γεννες ειναι αλανθαστο!!!!!δειτε τα ποστ μου στις 30/01 τι λεω για την αγγελικη!!

σας εχω πει για ποοοσες φιλες μου προαισθανθηκα οτι ειναι εγκυουλες κ τελικα ηταν ε???

παει τωρα τις ξανα-ταβλιασα!!!!χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ωρα μου να αποχωρω.....χαχαχα εχω ψυχολογια αυριο!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Βλαμμένες άμα με γκαστρώσετε θα φάτε ξύλο λέμε!!! :tongue:

Ρε δεν τον έχω χαρεί ακόμα!

Σε 2+ χρόνια το μπεμπέ! Εδώ κ 10 μέρες ξεκίνησα γυμναστική, να γίνω το κορμί που κάποτε υπήρξα!

Αμέσως λυσσάξατε! Λυσσάξατε λυσσάρες! Λύσσα κακιά σας έφαγε! :tongue:


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Κλαψ εγω θελω να σε δω με αλλο ενα μπεμπε βρε κλειω μου ... να μοιαζει και στον Λεο ... να παιζει και το κοριτσακι μας το Ελισαβετακι μας....

αμαν πια...

καλα φτυστε εμενα μπας και γκαστρωθω χιχιχιχιχι

αρχιζω και ανησυχω μηπως πρεπει να του κανω οτι του εκανε η πρωην γυναικα του γιωργη ?Εξετασεις? χμ.... αλλα να μου πειτε εγω το εχω στο μυαλο μ οχι εκεινος...πουφφφ παλι σ εμενα επεσα να λεω....

....


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Η Ελισάβετ παίζει με την Τάμπι. Εμένα βρε με σκέφτηκες διόλου? Πού χρόνος?

Όσο για αυτό που έγραψες για τις εξετάσεις, κοίτα τώρα: θα πάει να κάνει εξετάσεις ένας άνθρωπος που έχει 2 χρονών παιδί, το οποίο κ απέκτησε με την μοναδική επαφή που είχε με σένα?

Το σκέφτηκες καλά?

Για διάβασέ αυτό που έγραψα κ θα καταλάβεις.

Θα σε πάρουν με τις πέτρες.

Μόλις χαλαρώσεις θα σου έρθει το μπεμπέ.

Δεν είναι δυνατόν να μην χαίρεσαι το σεχ 1000% επειδή στο τέλος σκέφτεσαι "Λες να είμαι έγκυος?". Ξέσκισέ το το θεματάκι κ να έχεις υπόψη πως στο α' τρίμηνο καλό είναι να αποφεύγουμε το σεχ, οπότε φρόντισε να το χαίρεσαι τώρα!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

μαρη φωτεινη μαρη φωτεινη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα σε παρουμε εμεις με τις πετρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χιχι!!!!!!μαρη ξανα διαβασε αυτα που λες!!!!

κανω κ κοπυ απο την κλω κλω <<<<θα πάει να κάνει εξετάσεις ένας άνθρωπος που έχει 2 χρονών παιδί, το οποίο κ απέκτησε με την μοναδική επαφή που είχε με σένα?>>>>>>

δεν σε εχω κ κοντα για κανενα χαστουκακι!!!!

για να σε ηρεμησω.....κι εγω το πρωτο μου με την πρωτη το επιασα και τις 2κορουλες παλι με την πρωτη!!!!!στην αγγελικη ομως επειδη ειχα προσπαθησει 1μηνα νωριτερα (απο την πρωτη γεννα-που εχασα το μωρακι- μου ειχε πει ο γιατρος να περιμενω ενα 6μηνο να συνελθει το σωμα απο ολο το πατατρακ που ειχε παθει (ηταν η καισαρικη αλλα κ η εκλαμψια).....ε βαζω ενα μηνα μπροστα (με αγχος μαλλον) ,δεν πιανω και δωστου η στεναχωρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!επειδη για το βλαμμενο μυαλο μου δεν επιασα με την πρωτη κ φοβομουν οτι κατι εχω................ε,με την δευτερη (τον επομενο μηνα )τσουπ να σου το αγγελικακι μου με την μία!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παντως περα απο την πλακα με την κλωκλω εγω λεω ας ζησει το κλειακι μας τον ερωτα του,ας ξετιναξει το αλλο θεμα ,ας γνωριστει κ πολυ πολυ καλυτερα με τον λεω κ μετα απο 1-2 δεν χαθηκε ο κοσμος!!!απλα σε πειραζουμε μικρο θκατο κ σου τα λεμε!!!!

παντως το σιγουρο ειναι 2ο θα κανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να μας ζησει το νεο αγορακι του καφε μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γιωτακι μου να σας ζησει ο μπεμπακος σας!!!!!!!!!!!!!!!!να ειναι παντα υγιης κ ευτυχισμενος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να χαιρεστε ολη την οικογενεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?p=1923363#post1923363

Να σας ζήσει κι από δω αγγελική μου!

Ήρθε η αγάπη μου!!!!!!!!!!! Δόξα τω Θεώ!!!!!!!

Κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!! Γεννήθηκε η μπεμούλα μας την Πέμπτη στις 31/1/2013, 2960 γρ και 50,5 εκ. Είναι μια χαρά και όλα πήγαν κατ' ευχήν!!!!!!! Η αγάπη σας και οι ευχές σας μας βοήθησαν τόσο πολύ και σας ευχαριστούμε για μια ακόμα φορά!!!!!!

Γίναμε 4!!!!!!! Η καρδιά μου πια έχει χωριστεί σε 3 ίσια κομμάτια!!!!!!!!! Η οικογένεια μεγάλωσε και μακάρι να δώσει ο Θεός να αυξηθούμε κι άλλο, αν και φαντάζει πολύ μακρινό όνειρο........

Σας αγαπώ πολύ καλές μου φιλενάδες!

<3

Αγαπημένη μου Γιώτα να σου ζήσει ο μπέμπαρος!!!!!!!

Γερός και τυχερός να είναι σε όλη τη ζωή του!!!!!!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 months later...

Έλα! Ντου όλες τώρα στο Καφέ Οκτώβριος 2010!!

Η Ελισάβετ ξεκίνησε παιδικό σταθμό! Έχετε δει την φάση που το μωρό είναι γατζωμένο στην αγκαλιά της μαμάς του κ κλαίει κ δεν θέλει να φύγει κ το τραβάει η δασκάλα? Ε, το αντίθετο! Εγώ την τράβαγα από την δασκάλα κ η Ελισάβετ μου κλάαμααααα!!! Έχω λίγες τύψεις που την αφήνω από τις 7.10 κ την παίρνω κατά τις 16.00, αλλά ξέρω ότι περνάει καλά!

Επίσης έβγαλε την πάνα κατά την διάρκεια της ημέρας. Έχουμε ατυχηματάκια, αλλά ούτε 20 μέρες εντατικών προσπαθειών δεν έχουμε κλείσει. Κ μάλιστα στην αρχή εγώ μόνη μου προσπαθούσα μόνο για 2 ώρες την ημέρα, οι γονείς μου δεν ήθελαν να είναι χωρίς πάνα.

Κ+Λ=LFE, την άλλη Παρ θα τον εμφανίσω επισήμως σε όοοοοοολο το σόι, στο γάμο ενός ξαδέλφου μου!!

Ο καραγκιοζάκος δεν έβαλε διατροφή αυτό τον μήνα. Πρώτη φορά αργεί τόσο. Ξεκίνησε μλκιούλες...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Άντε βρε κορίτσια επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Βγάλαμε 2 δοντάκια στις 23/6/2013 και κοντοζυγώνει η βάπτιση όπως ξέρετε!

Φιλούρες!!!!!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Έμπαινα ξαναέμπαινα...........


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...