Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Εύχομαι αύριο να έχει πέσει η χοριακη σου. 🙏 κι εγω θα παω πολυ πρωι να δωσω αιμα....να δουμε....

      πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Όταν έπεσε από το 29 στο 7,είχες σταματήσει τα φάρμακα?Εμένα μου είπε να τα πάρω σήμερα και αύριο να κάνω τη χοριακη.

      Έχεις δίκιο,καλύτερα που σταμάτησε τώρα και δεν παλινδρομησε πιο μετά.Ετσι κ αλλιώς δεν το πίστεψα,δεν ξέρω γιατί..Ελπίζω να ήταν απλά θέμα τύχης και να μην ήταν υγιές το έμβρυο και να μην φταίει κάτι στη μήτρα.Εχω ένα ακόμα,θα κάνω εμβρυομεταφορά μόλις μου πει ο γιατρός ότι είναι όλα οκ

      Φάρμακα γιατί συνεχιζεις???Πως το εξήγησε?

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ποιο φβ μου λέτε?

Τρέχω κ δεν φτάνω στην δουλειά!

Fire μου σου τα έσπασε ο μπόμπιρας? Κ μένα η δικιά μου την προηγούμενη Κυρ, κ ξέσπασα στο λαπτοπάκι μου κ του έσπασα την οθόνη.

Θέλω να σου απαντήσω κ στο e-mail αλλά δεν έχω χρόνο , δεν έχω χρόνο στην δουλειά κ στο σπίτι λαπτοπάκι γιοκ!

Θα τα πούμε!!

Δεν σας ξεχνάω, σας αγαπάω αλλά τρεχωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου fire, γεια σας κορίτσια!

Όπως έγραψα και στο φβ...

Εμείς κάνουμε προσπάθεια να πάει η Μαρίλια στο κρεβατάκι της αλλά δεν γίνεται τίποτα. :(

Το πρώτο βράδυ κοιμήθηκε τελικά 5 η ώρα το πρωί επάνω μου μετά από ολονύχτιο κλάμα και τελικά μόνο στο δικό μου κρεβάτι. Χθες πάλι τα ίδια, θέλει υπομονή το ξέρω, απλά λυπάμαι τον Αλ. που πρέπει να πάει δουλειά και την κρατάω όσο μπορώ για να κλείσει λίγο τα μάτια του....

2 βράδια τώρα δεν την έχω δοκιμάσει καν, της πιπιλάω το μυαλό όμως όλη μέρα, ότι αν κοιμηθεί στο κρεβατάκι της θα έρθει ο Άγιος Βασίλης κλπ.... και τα παιδάκια που ξέρει ότι κοιμούνται στο δικό τους κρεβατάκι και άλλα τέτοια... τραλαλά....

Χθες κάναμε την υπέρβαση και πήγαμε (για 2η φορά) θέατρο... είδαμε το "Άντρες έτοιμοι για όλα" πλάκα είχε...

2η φορά στους 26 μήνες που βγήκαμε τα δυο μας.... :tongue:

Τέλος φυσάω τα πλυμένα ρούχα για να στεγνώσουν.... βάζω καλοριφέρ, a/c μπας και γίνει τίποτα....

Μαρή Κλειώ... τι σου' φταιξε το λαπτοπάκι;;; οεο;;;;;;


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!

Χρόνια πολλά και Καλή Πρωτοχρονιά!!!!!!!!!!!! Με υγεία, αγάπη και ευτυχία στα σπίτια μας και σε όλο τον κόσμο!

Ευχές για μία καλύτερη χρονιά από την περσινή... ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!!!!

Χθες είχα γιατρό, όλα καλά! Η μπεμπούλα είναι γύρω στα 2350 γρ. Είχα κάτι πονάκια και κάτι τσουξίματα και υγρά, είναι όλα καλά όμως, οπότε δεν είναι ανησυχητικό. Μαλακή κοιλιά, άρα για τις επόμενες 2 εβδ. δε βλέπουμε γέννα. Ευτυχώς!!!!

Σας φιλώ γλυκά!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρόνια πολλά και καλά αγάπες μου!!!

Δεν σας έχω ξεχάσει!!

Από το κινητό μου σας διαβάζω αλλά είναι μπακατέλα γμτ μου κ δεν μπορώ να απαντήσω! Με πετάει έξω!!

Σήμερα ήρθα στη δουλειά με το μικρό σκατό μου κ μπόρεσα να μπω στο ίντερνετ!

Καλή Χρονιά να έχουμε κορίτσια μου!!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα κοριτσια μου!!!!

ευχομαι να εχουμε καλη χρονια με υγεια κ ευτυχια!!!!!

ο,τι επιθειμειτε να σας το φερει το 2013!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλα να περασετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά αγάπες μου!!!!!!!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να εχετε υγεια,ευτυχια κ αγαπη στα σπιτικα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αγγελικακι και γιωτιτσα με το καλο!!!!!με εναν πονο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να εχετε υγεια,ευτυχια κ αγαπη στα σπιτικα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αγγελικακι και γιωτιτσα με το καλο!!!!!με εναν πονο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απ' το στόμα σου και στου Θεού τ' αυτί Ειρήνη μου!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρόνια πολλά!

Καλή χρονιά!

Υγεία και αγάπη, να περιστοιχιζόμαστε από πρόσωπα που αγαπάμε και μας αγαπούν!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

3344101y79amxlffm.gif

Καλή Χρονιά!! Χρόνια Καλά!!!

Έστω κ καθυστερημένα... δεν φταίω εγώ, σήμερα ήρθα στην δουλειά κ Ω του Θαύματος: επικρατεί ηρεμία κ ψυχραιμία...

Η αλήθεια είναι ότι τα είχα παίξει με τόσο ζόρι που τράβηξα από αρχές Δεκέμβρη... Τουλάχιστον έχω ναι μεν πάλι πολλή δουλειά, αλλά δεν έχω έναν προϊστάμενο να χτυπιέται (κυριολεκτικά όμως!) κ να κάνει σαν την σβούρα από το άγχος του (κ κατά συνέπεια να με πριζώνει!).

Ένα θα σας πω: 21/12 που ήταν η τελευταία εργάσιμη πριν την άδειά μου, από τα νεύρα μου κ για να μην τα σπάσω όλα (μα ΟΛΑ!) σηκώθηκα κ έφυγα από την δουλειά κ επέστρεψα μετά από μισή ώρα. Πήγα σε ένα πάρκο απέναντι από το ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ κ σουλάτσερνα! Κ ξάφνου είδα 2 καφετιά σκυλιά να έρχονται προς το μέρος μου γαυγίζοντας με τα δόντια έξω :shock: χεσμεντέν η δικιά σας... Αλλά τζάμπα μάγκες ήταν τα σκατούλια, χαδάκια ήθελαν... Ήρθε κατόπιν κ ένα μαύρο σκυλάκι τρίποδο (άσχετο...)

Παραμονή πρωτοχρονιάς που έσκασα μύτη με την κορούλα-Ελισαβετούλα, πάλι έφυγα τελευταία καθώς ο προϊστάμενος θυμήθηκε τελευταία στιγμή να μου πει τηλεφωνικά (καθώς ήταν αδειούχος) να κάνω 2 έγγραφα. Nice??

Τέσπα, όλα καλά, έχω την δουλίτσα μου κ αυτά τα ζόρια δεν είναι άσχημα... άμα αναλογιστούμε ότι άλλοι την έχασαν την δουλειά τους χρονιάρες μέρες...

Επίσης: σήμερα παρέλαβα την οθόνη από το λαπτοπάκι μου που την έσπασα από τα νεύρα μου, οπότε ευελπιστώ να μην ξαναχαθώ από εδώ! Θα μου την φτιάξει το ψηλό ξανθό μωρό μου... Όσο για αυτό :

AYnHFdl3Nz0

(Όνειρο Ζω :D :D :D!! )

ΥΓ: Πώς τα πάτε με τα μωρά σας?? Η Ελισάβετ μου ώρες-ώρες έχει άσχημα terrible twos, άμα την πιάσει είναι να σπας όχι το λάπτοπ, αλλά το κεφάλι σου! Πάλι καλά που ήμουν ενημερωμένη κ διαβασμένη... αλλά κ πάλι...

Καλά να είναι το παιδάκι μου κ σκασιλάρα μου το βασανάκι μου!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλε εμφανηστηκε η θκατουλα ερωτιαρα-ερωτροπιαρα-ξεμυαλισμενη μας κλειω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανεις μαρη θκατουλα μου??τι ρωταω ε???

αγγελικενια μου εννοειται απο το στομα μου κ στου θεου το αυτι!!!ολα καλα θα πανε καλη μου!!!!

πολλα φιλια κορες,γινεται χαμος...

καλο βραδυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς το κορίτσι μας!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...