Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2014!


mama chryssa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!:D

βρε Χρύσα -το ακούς συνέχεια βέβαια - αλλά ΤΙ ΣΠΙΤΙ είναι αυτό?τι στολισμός, τι έπιπλα, τι ατμόσφαιρα....είναι ακόμα καλύτερο από τα σπίτια στις φωτογραφίες των περιοδικών κλπ....δεν εχω λόγια, κάθομαι κ χαζεύω τις φωτο, μπράβο σου για την τόση ομορφιά!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την ΑΖΙΑ κι ας άργησε! ;);););)

Πολύ χαίρομαι που σε βλέπω, το ήξερα πως παρακολουθείς.....Είσαι αρχιξωτικό!

Η αδερφή-ψυχή μου, στο χριστουγεννιάτικο θέμα, ήρθε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γιουχουυυυυυυυυυ!!!! :P:p:p:p:p:p
Αζια καλωςήρθες, μας έλειψες ( αλλά βαθιά μέσα μου ήξερα οτι μας διαβάζεις:D)!!!

Μα πως είανι δυνατόν να μην παρακολουθώ, έστω, το αγαπημένο μου θέμα.

Απλά δεν γίνεται... δεν μπορώ να κρατηθώ μακρυά σας :mrgreen:.

Ευελπιστώ να καταφέρω (να συμμετέχω), θα προσπαθήσω...

πόσο μου έχει λέιψει....:(

....

Καλή μου Χρύσα, ε! ναι.

Νομίζω οτι είσαι έτοιμη για το δικό σου blog διακόσμησης.:D

Link to comment
Share on other sites

Στολισαμε κι εμεις και καταχαρηκαν τα κοριτσακια μου,φετος τις εβαλα και λαμπακια με πριζα στο δεντρο τους(μεχρι περσι ειχαμε με μπαταρια) και κοιμουνται με αυτα αντι για φωτακι και ειναι μαγικα.

Στο δεντρο μας τελικα δεν εκανα αλλαγες δεν μ'επαιρνε αλλα πηρα επιπλεον χρυσες μπαλες σιγα σιγα παω να το γυρισω σε χρυσοκαφε και κορδελα και εγινε πολυ ωραιο.Θα ανεβασω φωτο μολις μπορεσω .Στις φωτο χανει βεβαια :( μαλλον δεν ξερω να βγαζω φωτο.

Kαι του χρονου, αγαπημένη μου!! :-D

Δεν πειράζει που δεν τα κατάφερες, ας ειστε καλά και ολα θα γινουν!

Χαίρομαι που σου αρέσουν Ειρήνη μου ( γιατι δεν σου κρύβω πως φέτος παρακουράστηκα) και είναι πολύ σημαντικό για μένα να βλέπω τους ''κόπους'' μου να 'εχουν ανταπόκριση:D:D

Μα δεν ΓΙΝΕΤΑΙ να μην μου αρέσουν! Ειναι ονειρικός ο στολισμός σου και φυσικά το σπίτι σου, Χρυσάκι μου! :-D:-D

Μα πως είανι δυνατόν να μην παρακολουθώ, έστω, το αγαπημένο μου θέμα.

Απλά δεν γίνεται... δεν μπορώ να κρατηθώ μακρυά σας :mrgreen:.

Ευελπιστώ να καταφέρω (να συμμετέχω), θα προσπαθήσω...

πόσο μου έχει λέιψει....:(

....

Καλή μου Χρύσα, ε! ναι.

Νομίζω οτι είσαι έτοιμη για το δικό σου blog διακόσμησης.:D

Δεν πειράζει που δεν συμμετέχεις αφού δεν προλαβαίνεις. Αρκεί που είσαι εδώ! :P

Υ.Γ. Συμφωνώ και γω για το blog διακόσμησης!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγω εδω σας παρακολουθω από μακρια...

Χρυσα,εχεις κανει υπεροχη δουλεια,μπραβο σου!!!!!!!!!!!

Συνεχισε να ανεβαζεις φωτο, ξερεις ποσο μας αρεσουν και στ' άληθεια σκεψου μηπως εφτιαχνες ενα μπλογκ ωστε να βλέπουμε εκει ολη τη δουλειά σου.Αλήθεια αξιζει!

Μαργιο και του χρονου!Δεν πειραζει που δεν εκανες τις αλλαγες που ηθελες.Σημασια εχει να περναμε καλά στο περιβαλλον που δημιουργουμε και να μας φερνει αυτη τη γλυκια θαλπωρη των ημερων.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγω εδω σας παρακολουθω από μακρια...

Μαργιο και του χρονου!Δεν πειραζει που δεν εκανες τις αλλαγες που ηθελες.Σημασια εχει να περναμε καλά στο περιβαλλον που δημιουργουμε και να μας φερνει αυτη τη γλυκια θαλπωρη των ημερων.

Συμφωνω απολυτα:rolleyes:.Σ'ευχαριστω!

Μην μενεις τοσο μακρια ελα λιγο πιο κοντα:mrgreen:.Μας ελειψες και απο εδω και απο το αλλο θεμα.


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!:D

βρε Χρύσα -το ακούς συνέχεια βέβαια - αλλά ΤΙ ΣΠΙΤΙ είναι αυτό?τι στολισμός, τι έπιπλα, τι ατμόσφαιρα....είναι ακόμα καλύτερο από τα σπίτια στις φωτογραφίες των περιοδικών κλπ....δεν εχω λόγια, κάθομαι κ χαζεύω τις φωτο, μπράβο σου για την τόση ομορφιά!

Τhanks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα βάλω κι άλλες....σε λιγάκι;)


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites

Μα πως είανι δυνατόν να μην παρακολουθώ, έστω, το αγαπημένο μου θέμα.

Απλά δεν γίνεται... δεν μπορώ να κρατηθώ μακρυά σας :mrgreen:.

Ευελπιστώ να καταφέρω (να συμμετέχω), θα προσπαθήσω...

πόσο μου έχει λέιψει....:(

....

Καλή μου Χρύσα, ε! ναι.

Νομίζω οτι είσαι έτοιμη για το δικό σου blog διακόσμησης.:D

Λες,ε??? Με τόσα που φτιάχνω τα Χριστούγεννα δεν προλαβαίνω Αζιά μου, σ'ευχαριστω πολύ πάντως;)!

Μας λείπεις...όντως

comeback:p


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα!

mamachryssa όλα πανέμορφα!!!! Ένα όνειρο το σπιτικό σου!

Μου αρέσουν πολύ αυτά που κρέμονται από τα φωτιστικά και φυσικά οι γήινοι τόνοι παντού ;)!

Να είμαστε καλά όλοι να ξαναστολίσουμε του χρόνου και να έχουμε καλές γιορτές και υγεία στα σπίτια μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εγω εδω σας παρακολουθω από μακρια...

Χρυσα,εχεις κανει υπεροχη δουλεια,μπραβο σου!!!!!!!!!!!

Συνεχισε να ανεβαζεις φωτο, ξερεις ποσο μας αρεσουν και στ' άληθεια σκεψου μηπως εφτιαχνες ενα μπλογκ ωστε να βλέπουμε εκει ολη τη δουλειά σου.Αλήθεια αξιζει!

Μαργιο και του χρονου!Δεν πειραζει που δεν εκανες τις αλλαγες που ηθελες.Σημασια εχει να περναμε καλά στο περιβαλλον που δημιουργουμε και να μας φερνει αυτη τη γλυκια θαλπωρη των ημερων.

Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ μου, με κολακεύει αφάνταστα που μου το προτείνετε κορίτσια, thanks!:P


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα!

mamachryssa όλα πανέμορφα!!!! Ένα όνειρο το σπιτικό σου!

Μου αρέσουν πολύ αυτά που κρέμονται από τα φωτιστικά και φυσικά οι γήινοι τόνοι παντού ;)!

Να είμαστε καλά όλοι να ξαναστολίσουμε του χρόνου και να έχουμε καλές γιορτές και υγεία στα σπίτια μας!

Σ'ευχαριστω πολύ! Μακάρι να είμαστε γεροί, του χρόνου να κάνουμε ακόμη ωραιότερα πράγματα;)!!!


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites

φωτος....

το δέντρο μου σε γήινους τόνους με χάρτες και σελίδες απο παλιά βιβλία, ξύλινα διακοσμητικά, πολύ λινάτσα και διάφορα στολίδια σε χρυσό, χιονισμένο ασήμι και λευκό!

PC084689_zpsc4b35333.jpg

PC084707_zps4e55e8e2.jpg

PC084709_zps7d009ec8.jpg

PC084692_zps769e925e.jpg


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites

Ψιλοθολές οι φωτος (:(), αλλά....συνεχίζω!!!

Το δέντρο με το φως της μέρας ( χάνει πολύ)...

PC094796_zps189155a2.jpg

PC094801_zps1f718d29.jpg

το ένα απο τα 2 μαξιλαράκια που ζωγράφισα ( κερατάκια, τι άλλο?;))

PC084709_zps7d009ec8.jpg

PC084696_zps50ec8232.jpg

PC084695_zps079ea3be.jpg

...έστρωσα και βελεντζάκια μπροστά για να κοιμούνται τα παιδια κάτω απο το δέντρο!!!

PC084689_zpsc4b35333.jpg


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...