Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2014!


mama chryssa

Recommended Posts

Καλησπέρα και από μένα.

Εγώ μπήκα σήμερα πρώτη φορά στο θέμα σας, καθώς έμαθα για εσάς από φίλη που έφτιαξε χριστουγεννιάτικο ημερολόγιο και ήταν πολύ καλή ιδέα.... βλέπω μάλιστα αρκετά κορίτσια που έχουμε μιλήσει κατά καιρούς στο parents:D.

Ωραία δουλειά έχετε κάνει και μου φαίνεται θα τα λέμε συχνότερα... από ότι κατάλαβα, δέχεστε ιδέες γενικότερα για τα Χριστούγεννα. Συνεχίστε την όμορφη προσπάθεια σας!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αφροδιτούλα μου, χίλια ευχαριστώ!

Ηδη την έσωσα, θα την κάνω και θα σου πω, εντυπωσεις. Πραγματικά, φαίνεται πανεύκολη!!!

:-D:grin::-D:grin:

:P:p:p Η συνταγή της βιεννέζικης στην σελίδα 8 του φετινού χριστουγεννιάτικου θέματος μας!

Kι εμένα Αρροδιτάκι μου, αλλά δες κι αυτην....

7519e7ab26a235dcb34853ca477cf8c3.jpg

Αγγελούδια :D:D:D

Καλησπέρα και από μένα.

Εγώ μπήκα σήμερα πρώτη φορά στο θέμα σας, καθώς έμαθα για εσάς από φίλη που έφτιαξε χριστουγεννιάτικο ημερολόγιο και ήταν πολύ καλή ιδέα.... βλέπω μάλιστα αρκετά κορίτσια που έχουμε μιλήσει κατά καιρούς στο parents:D.

Ωραία δουλειά έχετε κάνει και μου φαίνεται θα τα λέμε συχνότερα... από ότι κατάλαβα, δέχεστε ιδέες γενικότερα για τα Χριστούγεννα. Συνεχίστε την όμορφη προσπάθεια σας!:tongue:

Καλώς την!

Απλά μοιραζόμαστε διάφορα πράγματα που μας αρέσουν και μας εμπνέουν. Το θέμα αυτό είναι βάλσαμο κάθε χρόνο!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην καλύτερη παρέα...

κοριτσάκια καλά μην πτοείστε, ακόμη κι εμείς που δεν καταφέρνουμε να συμμετέχουμε, να ξέρετε οτι σας παρακολουθούμε ανελιπώς....

Προσπαθώ να ξεκλέψω λίγο χρόνο καθημερινά, για να μπώ στο θέμα και να μαγευτώ...

Keep up the good work,

σας φιλώ...

keep-calm-and-happy-xmas-18.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια υπέροχη ιδέα για να φυλάξετε με τρόπο μοναδικό ενθύμια των παιδιών σας απ τη γέννησή τους!

c16e8098e859ba40afe83258b7da3f27.jpg

Το 1ο του σκουφάκι, το βραχιολάκι του μαιευτηρίου, ένα φυλακτό ή ότι άλλο μέσα σε διάφανη μπάλα!

Σκεφτείτε το παιδί σας όταν θα χει πια το δικό του σπίτι και θα στολίζει το δικό του δέντρο, να διαθέτει ένα τέτοιας αξίας στολίδι!

Αλήθεια, έχετε στολίδια απ την παιδική σας ηλικία; Εγώ δεν έχω και ήδη σκέφτομαι πόσο όμορφο θα ήταν να έχει η κόρη μου ένα αγαπημένο στολίδι που θα τη συντροφεύει σε όλη της τη ζωή!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα στην καλύτερη παρέα...

κοριτσάκια καλά μην πτοείστε, ακόμη κι εμείς που δεν καταφέρνουμε να συμμετέχουμε, να ξέρετε οτι σας παρακολουθούμε ανελιπώς....

Προσπαθώ να ξεκλέψω λίγο χρόνο καθημερινά, για να μπώ στο θέμα και να μαγευτώ...

Keep up the good work,

σας φιλώ...

keep-calm-and-happy-xmas-18.png

Καλώς την ΑΖΙΑ κι ας άργησε! ;);););)

Πολύ χαίρομαι που σε βλέπω, το ήξερα πως παρακολουθείς.....Είσαι αρχιξωτικό!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπημένα μου ξωτικά!

Αχ οι μέρες μυρίζουν Χριστούγεννα και φροντίζω να τις ρουφάω γιατί σύντομα θ αρχίσει η "τρελη" δουλιτσα για μένα και.... :|

Σήμερα, μετά από το καφεδάκι στο σπίτι μιας φίλης μου, πήγαμε στα jumbo {μου τη δίνει αυτό το μαγαζί αλλά φίλη μου, ήθελε να πάρει 2-3 πραγματάκια}. Η μουσική {εντελώς χριστουγεννιάτικη} και ο χαμός που γινόταν στα χριστουγεννιάτικα μας έβαλαν εντελώς στο κλίμα. :mrgreen:

Ηρθα σπιτάκι μου και έβαλα χριστουγεννιάτικα τραγούδια και έκανα ευχάριστα τις δουλίτσες μου... ;)

Σας διαβάζω ανελλιπώς αν και δεν γράφω και να ξέρετε πως πραγματικά η παρέα σας μου κάνει πολύ καλό!! Οπότε μην ακούτε τίποτα και συνεχίστε!! :D

Σ ευχαριστώ, εκ μέρους όλης της παρέας! Τέτοια μηνύματα, σίγουρα δίνουν πολύ κέφι σε όλες μας! :P:p

Καλά ξεμπερδέματα με τους μαστορες... :?

Μου αρκει να ξέρω οτι μας διαβάζουν Ειρήνη μου, αλλά η αλήθεια είναι πως καθε πέρσυ και καλύτερα:(...

Υ.Γ δεν ξέρω για τι παράπονα λες, εμείς πάντως νομίζω ( εγω τουλάχιστον, για να μιλήσω για μένα), οτι προσπαθω να ''εμπνευσω'' ή να βοηθήσω άν μπορω σε θέματα χριστουγεννιάτικης διακόσμησης, τιποτε περισσότερο.

Και φυσικά είμαστε εδω γαι να περνάμε καλά και να ευχαριστιόμαστε τις όμορφες στιγμές:-D:-D:-D

Ακριβώς Χρυσάκι μου! Ομορφες στιγμές που τις φτιάχνουμε για μας αλλά και για όλους που ευχαριστιουνται αυτες τις αγιες μέρες! :P

Καλησπέρα και από μένα.

Εγώ μπήκα σήμερα πρώτη φορά στο θέμα σας, καθώς έμαθα για εσάς από φίλη που έφτιαξε χριστουγεννιάτικο ημερολόγιο και ήταν πολύ καλή ιδέα.... βλέπω μάλιστα αρκετά κορίτσια που έχουμε μιλήσει κατά καιρούς στο parents:D.

Ωραία δουλειά έχετε κάνει και μου φαίνεται θα τα λέμε συχνότερα... από ότι κατάλαβα, δέχεστε ιδέες γενικότερα για τα Χριστούγεννα. Συνεχίστε την όμορφη προσπάθεια σας!:tongue:

Αχ, το χριστουγεννιάτικο ημερολόγιο, κάνει θραύση και μπράβο στη φίλη σου που το έφτιαξε! Στους δικούς μας, που το έδινα οσο το αγοράκι μου ήταν μπεμπάκι, κάθε χρόνο, το περίμεναν πως και τι!

Καλώς ήρθες!!!!!!!!! :P:p

Το θέμα αυτό είναι βάλσαμο κάθε χρόνο!

Ω και για μένα! :-D:-D

Καληνύχτα!!!

Xmas%20Night.gif

Αχ.. ονειρο!

Καλημέρα στην καλύτερη παρέα...

κοριτσάκια καλά μην πτοείστε, ακόμη κι εμείς που δεν καταφέρνουμε να συμμετέχουμε, να ξέρετε οτι σας παρακολουθούμε ανελιπώς....

Προσπαθώ να ξεκλέψω λίγο χρόνο καθημερινά, για να μπώ στο θέμα και να μαγευτώ...

Keep up the good work,

σας φιλώ...

Η αδερφή-ψυχή μου, στο χριστουγεννιάτικο θέμα, ήρθε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γιουχουυυυυυυυυυ!!!! :P:p:p:p:p:p

Καλώς ήρθες και ευχαριστούμε που ηρθες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P

Μια υπέροχη ιδέα για να φυλάξετε με τρόπο μοναδικό ενθύμια των παιδιών σας απ τη γέννησή τους!

c16e8098e859ba40afe83258b7da3f27.jpg

Το 1ο του σκουφάκι, το βραχιολάκι του μαιευτηρίου, ένα φυλακτό ή ότι άλλο μέσα σε διάφανη μπάλα!

Σκεφτείτε το παιδί σας όταν θα χει πια το δικό του σπίτι και θα στολίζει το δικό του δέντρο, να διαθέτει ένα τέτοιας αξίας στολίδι!

Αλήθεια, έχετε στολίδια απ την παιδική σας ηλικία; Εγώ δεν έχω και ήδη σκέφτομαι πόσο όμορφο θα ήταν να έχει η κόρη μου ένα αγαπημένο στολίδι που θα τη συντροφεύει σε όλη της τη ζωή!

Υπέροχη ιδέα!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξανά, γιατί τώρα μπαίνουμε στην τελική ευθεία:

Για εσάς που ζητάτε ιδέες για δώρα, ιδέες για δωράκια μέχρι 15?.

Οποιαδήποτε άλλη ιδέα καλοδεχούμενη! :wink::wink:

- Κασκόλ

- Γάντια

- Είδη περιποίησης σώματος (μία μυρωδάτη κρέμα σώματος, ένα πίλινγκ κλπ.)

- Σετ 2 κρασιών

- Παντόφλες

- Σημειωματάριο τσάντας

- Είδη μακιγιάζ (κραγιόν, μολύβι ματιών, μία σκιά, ενα γκλος κτλ.)

- CD με χριστουγεννιάτικα τραγούδια.

- Γουρια για το 2015

- Σαπουνάκια χειροποίητα ή όχι

- Λουλουδάκι σε "ιδιαίτερο" γλαστράκι

- Φλιτζάνια τσαγιού ή espresso με χριστουγεννιάτικα σχέδια, σε σετ των 2

- Χριστουγεννιάτικα φανάρια ή κεράκια

- Χριστουγεννιάτικα εσώρουχα - κάλτσες

- Χριστουγεννιάτικες μπισκοτιέρες

- Χριστουγεννιατικες κούπες, γεμισμένες με διάφορα καλούδια {κουλουράκια, ένα υπέροχο στολιδι για το δεντρο, καραμέλες, σοκολατάκια κτλ)

- Αλατα...

- Σκουφάκι για τις κρύες μέρες

- Αξεσουάρ {βραχιόλι, κολιέ κτλ.}


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...