Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ευχαριστω!!!!!!!!!! σας ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια και για τη συμπαρασταση αληθεια ειμαστε λιγο καλυτερα........ του αδερφου του εχουν παρει αρκετα πισω τα σημαδια, σχεδον πανε φυγανε και προχωραμε.......... οσον αφορα την ηλεκτρικη σκουπα χθες πηγαμε στη μαμα μου και σκουπιζε με τη δικη της που 2100 watt η μικρη ετρεχε πηγαινε κοντα σηκωνε το δακτυλακι της και της ελεγε μαμα-μπαμπα-νταντα γενικα την πλησιαζε την καβαλησε εκανε και ντεντεϊ........ μαλλον με τη δικη μου υπαρχει το προβλημα γιατι ειναι επαγγελματικη 3700 watt..... τελικα βιαστικα να βγαλω συμπερασματα!!!!!!!!! να χαιρεστε ολες τα μωρακια σας που ειχαν γενεθλια να τα δειτε οπως λαχταραει η ψυχη σας.... εμεις τα εχουμε 11 μερες μετα το γαμο σκεφτομαι αναλογος με τα παιδακια να παρω δωρακια και να ντυσω το μπαμπα που εχει λιγηηηηηηηηηηηη κοιλιτσα Αϊ Βασιλη να μοιραζει δωρακια..... πειτε ιδεες!!!!!!! φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μαρακι μου λυπαμαι παρα πολυ γι αυτο που περασατε οικογενειακως...προσπαθησε να το αφησεις πισω σου και να ευχαριστηθεις το ταξιδι γιατι καποτε αυτην την διαδρομη θα την θυμασαι με τις πιο γλυκες αναμνησεις!!! Οσο για το μακιγιαζ κτλ πιστευω κ εγω με υην σειρα μου οτι θα εισαι μια κουκλιτσα!!! Ξερεις γιατι;;; Γιατι εισαι πολυ πολυ γλυκος και καλος ανθρωπος κι αυτο βγαινει και προς τα εξω!!! Μην μου ανησυχεις ολα θα ειναι τελεια θα δεις!!!! Η Βουγιουκλακη μου τι κανει;;; Μας λειψατε πολυ μακιαααααα!!!!!

Αγγελικουλα μου εγω τι να πω για εσενα........ εισαι μια γλυκα σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια!!!!!!!!!!!:D η μικρη αστα εχει ανταρτεψει πολυ! να μου φιλησεις τον Γοη σου..... αυτο το νινι το εχω ερωτευτει ειναι κουκλος λεμε!!!!!!!!!! ελπιζω να μπορεσουμε να τα πουμε πολυ συντομα πλεον!!!!!!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρες κι καλό μήνα και χρόνια πολλά σε όοοοοολααααα τα μωράκια μας!!!!!! να τα χαιρόμαστε!!!!

χάθηκα πάλι.... αλλά εδώ είμαι και σας διαβάζω. Ξεκινάμε:

Μαργιούλα μου υπομονή και το κεφάλι ψηλά σε ότι και να συμβεί!!!! υπομονή και περαστικά στον αδερφό σου. όσο αφορά το μακιγιάζ, κούκλα θα είσαι έτσι κ αλλιώς αλλά να σου πω τη γνώμη μου?? (φιλικά πάντα) δοκίμασε ότι εσένα σου αρέσει και μετά θα κρίνεις. στο κάτω-κάτω γάμος ΣΟΥ είναι και ΕΣΥ πληρώνεις. πρέπει να έχεις άποψη για το τιθες. και μην λες "δε βαριέσαι" γιατί όταν θα κοιτάς τις φωτό και δεν σου αρέσει θα λες "τι βλακεία έκανα και δεν δοκίμασα κ κάτι άλλο..." μπορεί να έχει 1000 δίκια η κοπέλα που σου λέει αυτό, αλλά πρέπει να ξέρεις πως θα είσαι κ με το άλλο. σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και τα φιλιά και χαμόγελα όλων μας και θα είμαστε εκεί "νοερά" να σε υποστηρίζουμε!!!!!! μη λυγίζεις τώρα, όλα καλά προχωράνε!!!!!!!!!!!!!

εμένα που δεν φοβάται τπτ το θηρίο???? απλά τα κοιτ΄΄αζει και γελάει. μόνο εχθές της ρούφηξα το δάχτυλο με τη σκούπα (την είχε ο μπαμπάς της αγκαλιά) για πλάκα και απλά έκανε οπισθοχώρηση. και το ξαναάπλωσε μετά και το ξανακάναμε και πάλι απλά μαζεύτηκε. αλλά τπτ άλλο.

τα υπόλοιπα νέα μας είναι οτι αυτές τις μέρες έχει φάει πολύ το κεφάλι της. Πέμπτη, μπερδευετε στα πόδια μου και χτυπάει στο πλακάκι. Σάββατο (αποκορύφωμα) και τραγικό μου έπεσε από την αλλαξιέρα!!!!!!! τι να σας πω και τι να σας περιγράψω????!!!!!! πέρα από το αναμενόμενο κλαμα τπτ. όλα καλα!!!! ευτυχώς χτύπησε στο κούτελο και όχι πίσω που είναι το επικίνδυνο. όλη την υπόλοιπη μέρα μια χαρά. η καρδούλα μου το ξέρει πως ήμουν εγώ όλη μέρα. αυτή γέλαγε κ εγώ από μέσα μου σπάραζα γιατί να γίνει αυτό...!!! τεσπα όλα καλά.

όσο αφορά στο θέμα του ύπνου άντε κ το στρώνουμε σιγά σιγά. μόνο εχτές έκανα πάλι εγώ μια βλακεία κ πήγα στο δωμάτιό της να δω αν κοιμήθηκε με πήρε χαμπάρι (ενώ μια χαρά είχε γλαρώσει) κ πλάνταξε στο κλάμα. πήγα μια φορά μέσα να την καθησυχάσω όπως λέει το βιβλίο και έγιναν χειρότερα τα πράγματα. μετά δεν ξαναπήγα γιατί το επόμενο βήμα ήταν να την πάρω αγκαλιά οπότε θα έχανα το παιχνίδι. μετά από πολύ υπομονή δικιά μου και κλάμα δικό της κοιμήθηκε. θα μου πείτε άσπλαχνη μάνα άφησες το παιδί σου να κλαίει.... ρε κορίτσια δεν γινόταν θα μου έπερνε τον αέρα. κοιμήθηκε 2 βράδια σερί. θα έχανα το παιχνίδι!!!

Αγγελικούλα μου σ'ευχαριστώ που μου έστειλες το βιβλίο!!!! θα σε πάρω τηλ απλά μου ήρθε μεγάλος λογ/μος στο κινητό κ προσπαθώ λίγο να τα κόψω τα τηλ γιατί καιρός δύσκολος!!!

Βαγιούλα μου σ'ευχαριστώ για την κάρτα (την είδα προχθές). !!!!!!!

ααα επίσης πήραμε 3 μέρες αντιβίωση και πέρνουμε και ένα τύπου φάρμακο προληπτικά κατά του άσθματος. γιατί από τον Μάιο μέχρι τώρα όλο βήχα έχει κ μύξες οπότε εισπνοές όλη την ώρα δεν γινέται, κάπου έπρεπε να επέμβουμε. τώρα όλα καλά. αυτά!!!

τα φιλιά μας και χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν αυτές τις μέρες!!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

ο Κωνσταντίνος και η μαμά του ευχαριστούν για τις ευχές.

ήταν μια βδομάδα γεμάτη ετοιμασίες για το μεγάλο πάρτυ του.

όλα πήγαν καλά και περάσαμε πολύ όμορφα

το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν βγάλαμε πολλές φωτογραφίες

και δεν έχω καμιά καλή από τα πρώτα του γενέθλια :(

τι κρίμα κι ήταν όλα τόσο όμορφα

θα θέλα να του τις δείχνω όταν μεγαλώσει

πάω να σκάσω:mad:

ήρθαν 16 παιδάκια και 41 μεγάλοι και το διαμέρισμα μας είναι

τριάρι περίπου 80τμ.

μαγείρεψα εγώ για 50 άτομα περίπου και δεν έμεινε τίποτα

2 οικογένειες που ήρθαν μετά τις 2

έφαγαν μόνο λίγο σουφλέ που είχε μείνει

τι να κάνω που γέμιζαν και ξαναγέμιζαν τα πιάτα

είχα ξυπνήσει από τις 7 και μέχρι τις 12 είχα τελιώσει

πρόλαβα αλλά άλλη φόρα catering δεν το συζητώ

έγινε χαμός υπήρχε κόσμος παντού

στις βεράντες στα δωμάτια στο διάδρομο στη κουζίνα

ο Κωνσταντίνος χαιρόταν πολύ πήγαινε σε όλους

έπαιξε με τα άλλα παιδάκια και χειροκροτούσε όταν

του τραγούδησαν το τραγουδάκι του

δεν φύσηξε το κεράκι του αλλα το κοίταζε με απορία

αφού πρώτα είχε φροντίσει να βάλει τα χέρια του στην τούρτα

δεν κοιμήθηκε καθόλου όλη μέρα και έπεσε ξερός στις 7 το απόγευμα

που τελιώσε το πάρτυ μας (ήταν μεσημεριανό και ξεκίνησε στις 12)

και το πήγε σερί μέχρι τις 8 το πρωί

ξύπνησε βέβαια 2 φορές για γάλα και συνέχισε τον ύπνο του

ευτυχώς γιατί μας άφησε να επαναφέρουμε το σπίτι στην αρχική του μορφή

τι κρίμα που μέσα στο χαμό δεν πρόλαβα να βγάλω φώτο!!!

να τα εκατοστήσεις Κωνσταντίνε

και του χρόνου!


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια χαρα σε ολες

chrimai για αλλη μια φορα να χαιρεσαι τον κωνσταντινο σου!Δεν το συζηταω πολυ αξια με ολα αυτα που εκανες και με τοσο κοσμο!Μπραβο......

Στα σημερινα γενεθλια.....bebua και garouf να χαιρεστε τα παιδακια σας πολυχρονα και παντα ευτυχισμενα σας ευχομαι!


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

zounitsa Αγγελική 27 Οκτωβρίου

christy28 Ειρήνη 23 Νοεμβρίου

MarilenaAth 26/11/2010

Angelikig Λεωνίδας 29 Νοεμβρίου

Patousitsas 1/12/2010

Βασιλεία 4 Δεκεμβρίου

Κωνσταντίνος 4 Δεκεμβρίου

Bebua 5/12/2010

Garouf Δομίνικος 5 Δεκεμβρίου

Nikel 6/12/2010

Mariaefi

Honey Δανάη 11 Δεκεμβρίου

Cleoʼs mommy 5/12/2010

Koykoybreli Ίωνας 14 Δεκεμβρίου

ΛΕΝΑΝΕΚ Γιώργος 14 Δεκεμβρίου

Flosummer Χάρης 17 Δεκεμβρίου

Μargioula Προσεχώς Γεωργία 21 Δεκεμβρίου

Peristeraki Φώτης 21 Δεκεμβρίου

Velissa Παναγιώτης 23 Δεκεμβρίου

Swanocean Φίλιππος 23 Δεκεμβρίου

α και εσυ Cleoʼs mommy να χαιρεσαι το παιδακι σου.Παντα ευτυχισμενο να ειναι.......


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Honey έσκισε η diaper cake «dad to be»! Έφτασε πρωί στη δουλειά του άντρα μου. Ο μπαμπάς-παραλύπτης του δώρου όμως έλειπε (και θα λείπε μέχρι τη Τετάρτη) σε πελάτη. Το δώρο όμως ήταν τόσο εντυπωσιακό, που οι συνάδελφοι ανοίξανε τη καρτούλα να δουν ποιος το έστειλε !!! (έχουν το θάρρος μεταξύ τους). Μετά σκέφτηκα ότι καλό θα ήταν να είχα κάποιες καρτούλες σου.

Ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές σας!! Αύριο 6.12 είναι τα γενέθλια του (το διόρθωσα και σε κάποιο post μου λίγο ποιο πάνω). Σε κάθε περίπτωση όμως καλοδεχούμενες οι ευχές.

Δυστυχώς ο Δομένικος θα κλείσει το χρόνο με το 1ου κρύωμα. Χθες ξημερώματα ξύπνησε μπουκωμένος, δέκατα (μέχρι 38,5 έφτασε χθες βράδυ) . Όμως από ότι φαίνεται το πήρε ελαφριά και σήμερα είναι σχεδόν απύρετος και η καταρροή έχει ελαχιστοποιηθεί.

Χρόνια πολλά και στα άλλα μπεμπάκια bebua, patousitsas (καθυστερημένα-ντροπή μου), Βασιλεία, Κων νος


DZLjp2.png

Μετά από 16 υπέροχους μήνες, αποθηλάσαμε.

3r0ap2.pngLVTCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κι εγώ πολύ για τις ευχές...

Καλά περάσαμε κι εμείς,η Βασιλεία καλύτερα απ'όλους,δεν το συζητώ...Και φυσικά αυτό ήταν το ζητούμενο,να περάσει το μωρό μου καλά.

Του χρόνου σε παιδότοπο όμως,στανταρ.

Μαρία καλή η ιδέα του μεσημεριανοαπογευματινού πάρτυ!!Δεν το σκέφτηκα καθόλου,θα ήταν καλύτερα,γιατί εμένα κουτουλούσε το κοριτσάκι μου από κάποια ώρα και μετά,αν και ήταν κεφάτη καθ'όλη τη ΄διάρκεια.Απολάμβανε την προσοχή που ήταν στραμμένη όλη επάνω της..

Γυναίκες...

Εγώ πάντως δεν πέρασα όπως ήθελα να περάσω,αλλιώς τα φανταζόμουνα τα πρώτα γενέθλια του μωρού μου,αλλά πάντα υπάρχουν εξωτερικοί παράγοντες που στα χαλάνε λίίίίίγο μωρέ... Anyway,σημασία έχει που πέρασε τέλεια το παιδάκι μου όπως προείπα..

Χρόνια πολλά στο μωράκι της Bebua, Garouf εγώ θα σου ευχηθώ αύριο!

Κι εγώ έχω προσθέσει 2 φορές το όνομά μου δίπλα στου μωρού μου αλλά μονίμως εμφανίζεται αυτό το λειψό post!!


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να κανονισουμε καφε, να παιξουν τα μπεμπε και την φτιαχνουμε παρεα.....

Μωρέ Χριστινάκι τι καλά θα ήταν...Αν δεν σας πέφτει πολύ μακριά η θεσσαλονίκη,εγώ μέσα είμαι!!!!:P


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites

chrimai με έπιασε ανατριχίλα!

πωπωπω πώς τα κατάφερες? θα χα τρελαθεί με τόσο κόσμο, και καλά, τις ετοιμασίες τις κάνω πες, αλλά τόσο κόσμο θα χα λαλήσει....

Στην 1η επέτειο γάμου μου μόνο είχα κάνει τόσο μεγάλο πάρτι, με catering, κ πάλι είχα τρελαθεί!

Χαλάλι όμως, αφού ο ήρωας πέρασε καλά!

Στα 1α γενέθλια της Ζωίτσας εγώ ήμουν 20 εβδομάδων έγκυος και όλο έκλαιγα....τέλεια ήταν!

Ζουνίτσα....μη τρελαίνεσαι, και μένα μου χει πέσει επτην αλλαξιέρα....αμέ.

Δε την έπαθα με τη 1η, την έπαθα με τη 2η κόρη.

Περαστικά στον κρυωμένο με το τέλειο όνομα, και αύριο θα ναι καλά να γιορτάσει!

Garoufένια πολύ πολύ χαίρομαι όμως!

Φαντάζομαι κ ο παραλήπτης θα τη δει τη Τετάρτη την έκπληξή του ε?

Ελπίζω να μη του το είπαν.

Πάντως κ μένα είναι απτα αγαπημένα μου αυτό, πρωτότυπο κ χαβαλεδιάρικο. Και τα προϊόντα είναι πολύ καλά, όχι τζαμπο κ τέτοια....όλα απέξω τα χω παρει.

Για τις κάρτες το φροντίζουμε!;)

Εμείς καλά, έχουμε ξεκινησει 4 μέρες τώρα νέα ομοιοπαθητική αγωγή για 1 μήνα, και τώρα τις πρώτες μέρες έχουν οξυνθεί τα χαρακτηριστικά τους κ έχουμε λαλήσει! Η μικρή όλη μέρα τρώει-πίνει-κλαίει-αγκαλίτιδα και η μεγάλη όλη μέρα τσιρίζει και "όχιιιιιιιιιιιι" "ντε τέλωωωωωωωωω"

Τουλάχιστο αυτό σημαίνει ότι πιάνει το φάρμακο.

Υπομονή κανα δυο μέρες ακόμη. ΟΥΦ!

Πάλι καλά που είναι υγιείς!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλά, κορίτσια, τι νόμιζα τόσο καιρό έτσι που έχουν γραφτεί τα γενέθλια:ότι η Βασιλεία και ο Κωνσταντίνος είναι διδυμάκια και δεν έχει γραφτεί το όνομά της μαμάς τους!!

babyofmine και chrimai να χαίρεστε τα μωράκια σας.Εγραψα και χθες ευχές αλλά χωρίς αναφορά στις μαμούλες γιατί δεν ήξερα!Κι έχουμε μιλήσει κάποιες φορές μαζί και θα με περάσατε για μεγάλη γαϊδούρα!!

bebua χρόνια πολλά στο ζουζουνάκι σου

Link to comment
Share on other sites

Babyofmine Βασιλεία 4 Δεκεμβρίου

Chrimai Κωνσταντίνος 4 Δεκεμβρίου

Bebua 5/12/2010

Garouf Δομίνικος 5 Δεκεμβρίου

Nikel 6/12/2010

Χρόνια πολλά σε όλα τα παιδάκια! Να είναι καλά οι γονείς τους να τα χαίρονται και να τα καμαρώνουν!

Βρε Μαράκι μου, τι ήταν αυτό που σας συνέβη. Ο αδερφός σου είναι καλύτερα; Στο γάμο σου καλή διάθεση να έχεις και θα είναι όλα τέλεια. Και πως να μην είναι με τόση προσπάθεια που έχετε κάνει μέχρι τώρα. Όσον αφορά στο μακιγιάζ κλπ, να κάνεις αυτό που αρέσει σε εσένα γιατί είναι η μέρα σου και πρέπει να είσαι ο εαυτός σου!!

Chrimai μπράβο σου κοπέλα μου και καλή ξεκούραση (ανέκδοτο ήταν αυτό με την ξεκούραση :P)

Zounitsa γέλασα όταν διάβασα ότι είδες προχθές την κάρτα. Και λέω κι εγώ, μα καλά να μην αναφέρει κάτι αυτό το κορίτσι τόσο καιρό Τς τς τς τς :P

Εχθές πήγαμε στον γιατρό μας. Μια χαρά μας βρήκε και με καθησύχασε κιόλας γιατί ο μικρούλης εδώ και δύο εβδομάδες περίπου δεν θέλει το φρούτο και μερικές φορές και το απογευματινό. Ε μου είπε ότι εφόσον έχει πάρει μισό κιλό μέσα σε έναν μήνα και από την κλινική εξέταση δεν προκύπτει κάτι, προφανώς είναι δόντια (βγάλαμε τραπεζίτη) και να μην ανησυχώ.

Α και για να επιστρέψω στο θέμα της καθαριότητας, μου είπε ότι το παιδί και θα μπουσουλήσει παντού και θα βάλει πράγματα στο στόμα και αυτό είναι καλό και αναμενόμενο για την ενίσχυση του ανοσοποιητικού.

Φιλιαααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...