Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

‎29 ημέρες μέχρι τα Χριστούγεννα !!!!!!

° 。 ° ˛˚˛ * _Π_____*。* ˚

˚ ˛ •˛•˚ */______/~ \。˚ ˚ ˛

˚ ˛ •˛• ˚ | 田田 |門| •

┊ ┊ ┊ ┊♥

... ┊ ┊ ┊ ☽

┊ ┊ ☆

☆☆ ♥ ♥ ♥


DZLjp2.png

Μετά από 16 υπέροχους μήνες, αποθηλάσαμε.

3r0ap2.pngLVTCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική αν και έχω μυωπία και πρέπει να πάω και άμεσα στον γιατρό να μου αλλάξει τους φακούς επαφής, εξακολουθώ να λέω ότι ήσουν μια πολύ γλυκιά μέλλουσα μαμούλα.Και παρόλο που δεν σε γνωρίζω παρατηρώ ότι το πρόσωπό σου δεν πρέπει να αλλαξε στην εγκυμοσύνη, ήσουν μια γλύκα.Ωραία κοιλίτσα!!!

Οσο για τα γενέθλια του μικρού μου κάπως έτσι τα φαντάζομαι κι εγώ.Με λίγους καλεσμένους στο σπίτι

Περιστερακι μου οπως παντα με τον γλυκο λογο στο στομα..σ ευχαριστω πολυ γλυκεια μου με το καλο τα γενεθλιακια του μικρου σου!!

Περασαμε υπεροχα στα δικα μας πρωτα γενεθλια με συγγενεις και αγαπημενους φιλους :P ( ας μας πουν εκεινοι πως τα περασαν απο πρωτο χερι χιχιχιχι)

Συγκινηθηκα κιολας με το πρωτο κερακι κ γενικα θα το θυμομαστε ολο αυτο ως μια πολυ γλυκια αναμνηση μαζι με ολες τις υπολοιπες αναμνησεις που μας χαρισε το αγγελουδι μας τον τελευταιο χρονο.. Παω να ξεκουραστω....φιλακια πολλα και καληνυχτα!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φωτογραφιες απο το παρτυ μας

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=2227804&posted=1#post2227804

Συγκινηθηκα απιστευτα. Οταν εσβησαν τα φωτα και ελεγαν το τραγουδακι εβαλα τα κλαματα!!!! Τρομερη συγκινηση!!! Η μικρη περασε τελεια, ολο γελουσε και εγω καμαρωνα σαν γυφτικο σκερπανι!!!


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites

christy28 να χαίρεσαι την κούκλα σου!Πάντα ευτυχισμένη!Υπέροχα τα πραγματάκια που είχες στο πάρτυ!Πιο πολύ μου άρεσαν τα τσαντάκια με τα δωράκια!Τι είχαν μέσα?

MarilenaAth να χαίρεσαι το γιόκα σου και να είναι πάντα γερός και καλότυχος!Με το καλό να έρθει και ο μπαμπάς σας!Πρέπει πραγματικά να είσαι πολύ δυνατή για να μπορείς να ζεις με αυτό!Εγώ με το θάρρος του λόγου μου έχω να πω πως δεν θα μπορούσα!Μπράβο σου!

0407.gif


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!!

Αγγελική τι κούκλος είναι ο γιος σου!!Να τον χαίρεσαι!!λεβεντάκος όμορφος!!!

Ωραία η τούρτα σας!!Μου αρέσει πολύ και η επιλογή του χρώματος...Ξεφεύγει από το κλασικό αγορίστικο σιελ-μπλε

Κρίστυ η τούρτα σας τρωγόταν;Θα λυπόμουν να την φάω!!Εντυπωσιακή!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

Αγγελική τι κούκλος είναι ο γιος σου!!Να τον χαίρεσαι!!λεβεντάκος όμορφος!!!

Ωραία η τούρτα σας!!Μου αρέσει πολύ και η επιλογή του χρώματος...Ξεφεύγει από το κλασικό αγορίστικο σιελ-μπλε

Κρίστυ η τούρτα σας τρωγόταν;Θα λυπόμουν να την φάω!!Εντυπωσιακή!!

Περιστεράκι μου χίλια ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!! Γλυκούλης δεν είναι? Όσο για την τουρτίτσα ήταν και απίστευτα νόστιμή..μιαμ μιαμ δεν εμεινε τπτ..!!!!!!! Το σχέδιο κ εγω θεώρησα οτι ήταν όμορφο και σκέφτηκα οτι απο του χρόνου θα διαλέγει μόνος του οπότε φέτος του διάλεξα εγώ ...το μωράκι μου.......


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Περιστεράκι μου χίλια ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!! Γλυκούλης δεν είναι? Όσο για την τουρτίτσα ήταν και απίστευτα νόστιμή..μιαμ μιαμ δεν εμεινε τπτ..!!!!!!! Το σχέδιο κ εγω θεώρησα οτι ήταν όμορφο και σκέφτηκα οτι απο του χρόνου θα διαλέγει μόνος του οπότε φέτος του διάλεξα εγώ ...το μωράκι μου.......

Είναι πανέμορφο παιδάκι!Και μου αρέσει και το ντύσιμο!!Αντράκι επίσημο

Είναι στα ίδια χρώματα με τον δικό μου και όπως βλέπω έχουν και τα ίδια κυβικά-ύψος

Είμαστε κάτι κουκουβάγιες εμείς:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...