Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κριστάκι είσαι χρυσοχέρα πραγματικά!!!!!! τέλεια μπράβο!!!!!!! και του χρόνου!!!!!

Ευχαριστω κοριτσακι!!!

christy28 να χαίρεσαι την κούκλα σου!Πάντα ευτυχισμένη!Υπέροχα τα πραγματάκια που είχες στο πάρτυ!Πιο πολύ μου άρεσαν τα τσαντάκια με τα δωράκια!Τι είχαν μέσα?

0407.gif

Ευχαριστω! Τους ειχα παρει δωρακια απο τα jambo. Κουκλιτσες για τα κοριτσακια και αυτοκινητακια για τα αγορακια (δεν βρηκα κατι σχετικο με την χιονατη) και απο ενα χειροποιητο κεκακι. Τα καταευχαριστηθηκαν!

Κρίστυ η τούρτα σας τρωγόταν;Θα λυπόμουν να την φάω!!Εντυπωσιακή!!

Εγινε αναρπαστη! Ηταν πεντανοστιμη! Την Χιονατη την εκανα πιο πολυ για εφε αλλα τελικα αρεσε πολυ πιο πολυ απο την αλλη!

Καλά Κρίστυ!

Τι είναι όλα αυτά κοπελα μου?

Πολύ όμορφα, χαράς το κουράγιο σου, μπράβο.

Οσο για τη συγκίνηση, καταλαβαίνω....άλλο πράγμα.

Ευχαριστω!!! Η αληθεια ειναι οτι ψοφησα αλλα η μικρη το καταευχαριστηθηκε και αμεσως μου το ξεχασα!!!!

κριστυ και αγγελικη μπραβο για τα ωραια σας παρτυ και για τα παιδκια σας!Ειναι και τα δυο κουκλια!!!!!

Ευχαριστουμε!!!

Christy έμεινα με το στόμα ανοιχτό. Καλέ τι ετοιμασίες ήταν αυτές, μπράβο και πάλι μπράβο. :P

Ευχαριστω, προετοιμαζομουν μηνες τωρα!!!!


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αααααχ έχω να μπω τόσες μέρες κ δεν ήξερα τι να πρωτοδιαβάσω!Καταρχάς τα χρόνια μου πολλά σε όσες γιορτάζαν Κατερίνες-Στέλλες κ σε όσα μωράκια χρονίσανε!!!!!!(άντε κοντεύουμε κ εμείς).christy (στα λέω κ από δω) κ Marilena να σας ζήσουν τα μωρά σας!!!!!

Κορίτσια έχετε στολίσει?Εμείς λέμε να στολίσουμε το σ/κ μιας που θα βρω εύκαιρο τον άντρα μου κ θα βρίσκεται Ελλάδα.Μήπως είναι πολύ νωρίς?Θέλω να το στολίσουμε όλοι μαζί σαν οικογένεια,κ αυτός ο καημένος δεν βλέπει τον μικρό συχνά κ δεν θέλω να χάνουμε τέτοιες στιγμές οικογενειακές.

Επίσης να σας πω ότι την επόμενη Δευτέρα ορκίζομαι επιτέλους κ έχω καταχαρεί!!!!!!!!!

Έλεγα να κάνω κ τραπέζι αλλά μιας που θα λείπει (πάλι!) ο άντρας μου θα το κανονίσω για μετά τα Χριστούγεννα.Ε 10 χρόνια έκανα να το πάρω το τιμημένο να μη το γιορτάσω?Κ ετοιμάζομαι κ για το πάρτυ του μικρού,τώρα είμαι στη φάση που φτιάχνω τα προσκλητήρια,ελπίζω να προλάβω κ τα υπόλοιπα.

Κ επειδή ψάχνω για μαγαζί στη Νέα Μάκρη για το τραπέζι του γάμου (όχι πολύ μεγάλο) κ έχω απελπιστεί λίγο στην αναζήτησή του μήπως ξέρετε τίποτα κατά κει?Ρωτάω μήπως κ φανώ τυχερή.


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites

zounitsa Αγγελική 27 Οκτωβρίου

christy28 Ειρήνη 23 Νοεμβρίου

MarilenaAth 26/11/2010

Angelikig Λεωνίδας 29 Νοεμβρίου

Patousitsas 1/12/2010

babyofmine Βασιλεία 4 Δεκεμβρίου

Κωνσταντίνος 4 Δεκεμβρίου

Bebua 5/12/2010

Garouf Δομίνικος 5 Δεκεμβρίου

Nikel 6/12/2010

Mariaefi

Honey Δανάη 11 Δεκεμβρίου

Cleoʼs mommy 5/12/2010

Koykoybreli Ίωνας 14 Δεκεμβρίου

ΛΕΝΑΝΕΚ Γιώργος 14 Δεκεμβρίου

Flosummer Χάρης 17 Δεκεμβρίου

Μargioula Προσεχώς Γεωργία 21 Δεκεμβρίου

Peristeraki Φώτης 21 Δεκεμβρίου

Velissa Παναγιώτης 23 Δεκεμβρίου

Swanocean Φίλιππος 23 Δεκεμβρίου


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Λεωνίδα!!!! Να τον χαίρεσαι Αγγελική!!! Κούκλος,και η τούρτα τέλεια!!!

Καλά Christy δεν έχω λόγια,αεγώ δεν υπήρχε περίπτωση να καταφερνα ούτε τα μισά!!! Μπράβο!!!

Εμείς στολίσαμε σήμερα,όλα καλά μέχρι στιγμής,έπαιρνε και στολίδια και προσπαθούσε να τα κρεμάσει το σκατό!!! Τώρα το τι θα γίνει στη συνέχεια... θα δείξει!!

Εμείς την Κυριακή θα κάνουμε γενεθλιάκια...Προς το παρόν έχω μόνο αγχος...ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΟΟΟΟΣ!!!!:confused::confused:

Να ρωτήσω κάτι βρε μανούλες που τα κάνατε ήδη;; Με τα παπούτσια τι κάνατε;; Εγώ δεν θα έχω και πολύ κόσμο,αλλά παρ'ολα αυτα σε συγκεκριμένους δεν μπορώ να πω κάτι,οπότε αναγκαστικά θα μαζέψω χαλί και θα στρώσω ένα άλλο.. Κι ευχομαι να μη θέλει να σέρνεται κάτω το κοριτσάκι μου.. Ααααχ,πότε τα ξεπερνάμε αυτά τα υποχόνδρια;;;Σ'αυτό το παιδί ή στο επόμενο;;;Σ'αυτή τη ζωή;;;

Garouf Χρόνια πολλά κι από εδώ!!!


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites

πως το κανες αυτό το τέλειο καλέ?

Ουάου!:D

Πέρσι έτσι μέτραγα για την ΠΗΤ μου....που ήταν 25/12.....αχχχχχχ

Κι εγώ έτσι μέτραγα πέρσι(ΠΗΤ 30/12) αλλά μου την έσκασε η μικρά... Η πλάκα είναι ότι έχω γεννήσει,είμαι στην κλινική,παίζει η διαφήμιση και γυρίζω και λέω στον άντρα μου"Αααχ Νίκο,άλλες 20 μερες λέει το ρολόι του Jumbo...."

Φέτος μου έλειψε πολύ που δεν παίζει...Γίνονται Χριστούγεννα ζωρίς αντίστροφη μέτρηση Jumbo;;;Αχ,άτιμη κρίση!!!


hMt4p2.png

CvxKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

christy28 να χαίρεσαι την κούκλα σου!Πάντα ευτυχισμένη!Υπέροχα τα πραγματάκια που είχες στο πάρτυ!Πιο πολύ μου άρεσαν τα τσαντάκια με τα δωράκια!Τι είχαν μέσα?

MarilenaAth να χαίρεσαι το γιόκα σου και να είναι πάντα γερός και καλότυχος!Με το καλό να έρθει και ο μπαμπάς σας!Πρέπει πραγματικά να είσαι πολύ δυνατή για να μπορείς να ζεις με αυτό!Εγώ με το θάρρος του λόγου μου έχω να πω πως δεν θα μπορούσα!Μπράβο σου!

Έχει δίκιο η αγαπητή flosummer!Eυχαριστώ τα μάλα!

Οπότε έχει ως εξής:MarilenaAth να χαίρεσαι το γιόκα σου και να είναι πάντα γερός και καλότυχος!

0407.gif

Και: mariaefi Με το καλό να έρθει και ο μπαμπάς σας!Πρέπει πραγματικά να είσαι πολύ δυνατή για να μπορείς να ζεις με αυτό!Εγώ με το θάρρος του λόγου μου έχω να πω πως δεν θα μπορούσα!Μπράβο σου!


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λεωνίδα Χρόνια Πολλά

μεγάλος να γίνεις

με τόοσα μαλλιά

παντού να σκορπίζεις

παιχνίδια πολλά

και όλοι να λένε

τι είναι όλα αυτά?

Αγγελικούλα να τον χαίρεσαι!


B1nVp3.png MDOOp2.pngzkyMp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μια βιαστικη καλημερα γιατι πηζω λεμεεεεεεεεεε.....Σκουζουν και με τραβανε και τα δυο!

Αγγελικουλα χρονια πολλα να χαιτεσαι το Λεωνιδακο σου. Να ειναι γερος και δυνατος να επιτυχει στη ζωη του οτι ονειρευτει!και συντομα με ενα δευτερο μπεμπε αφου το επιθυμεις!

θα επανελθω το μεσημερι!!!!!


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Σαν σημερα πριν απο ενα χρονο τετοια ωρα μου ειχαν κανει εισαγωγη...χαιρετουσα τους δικους μου και εκλαιγα απο συγκινηση!! Επιτελους θα συναντησω το μωρακι μου...το δικο μου το μωρακι!!! Και τσουπ στις 11.20 ακριβως αφου ενιωσα να μου ξεριζωνουν τα σωθικα ακουσα το πρωτο σου κλαμα..ο ωραιοτερος και μελωδικοτερος ηχος που ειχα ακουσει μεχρι τωρα στην ζωη μου...εκλαιγες με παραπονο που σε ξεβολεψαν απο την κοιλιτσα της μαμας κι εγω σου εδωσα ενα φιλακι στο ζαρωμενο σου προσωπακι...ηρεμησες αμεσως....σε πηραν να σου βγαλουν τις βλενες απο το στοματακι σου..ειχα γυρισει στο πλαι και σε κοιτουσα διαρκως..δεν ηθελα να κλεισω τα ματια μου δευτερολεπτο μην τυχων και σε παρουν μακρια μου ζωη μου...τα καταφερα...δακρυα κυλουσαν στο προσωπο μου και τα παραμεριζα γρηγορα να σε βλεπω....μαγικη στιγμη η πρωτη φορα που θηλασες απο το στηθος μου...σε κρατουσα πανω μου σφιχτα και σου ελεγα ποσο σ αγαπω.... Πριν απο σενα νομιζα οτι ηξερα να αγαπαω αλλα τελικα δεν ηξερα τιποτα απολυτως..σ ευχαριστω καρδια μου που με αξιωσες να γινω μανουλα σου...θα σ αγαπω μεχρι ν αφησω την τελευταια μου πνοη...κιοταν ακομα φυγω θα ειμαι παντα διπλα σου στ ορκιζομαι...βαλε μια φωνη κ ειμαι εδω..σ αγαπω με την πραγματικη εννοια της αγαπης θησαυρε μου να σ εχει παντα ο θεος καλα...


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πως το κανες αυτό το τέλειο καλέ?

Ουάου!:D

Πέρσι έτσι μέτραγα για την ΠΗΤ μου....που ήταν 25/12.....αχχχχχχ

Copy paste είναι. Πως φαίνεται όμως η διαφορά ηλικίας! Τέτοια σχεδιάκια φτιάχνανε πολλοί στη δεκαετία του 80 και στις αρχές του 90 για το dos (δεν υπήρχαν windows ακόμη).

(Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας)

Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες!!


DZLjp2.png

Μετά από 16 υπέροχους μήνες, αποθηλάσαμε.

3r0ap2.pngLVTCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο σενα νομιζα οτι ηξερα να αγαπαω αλλα τελικα δεν ηξερα τιποτα απολυτως....

με συγκίνησες Αγγελική

να τον χαίρεσαι τον Λεωνίδα και να σας χαίρεται κι εκείνος

να 'στε όλοι καλά

μια υπέροχη οικογένεια γεμάτη αγάπη

χρόνια του πολλά όμορφά και καλά!!!


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικούλα μου επειδή δεν είναι γραφτό να μιλήσουμε σήμερα, σου στέλνω ιντερνετικά τις ευχές μου. Να τον χαίρεσαι κούκλα μου το αγοράκι σου και να είναι χιλιόχρονος.

Ανατρίχιασα μόλις διάβασα το κείμενό σου...

Link to comment
Share on other sites

Σαν σημερα πριν απο ενα χρονο τετοια ωρα μου ειχαν κανει εισαγωγη...χαιρετουσα τους δικους μου και εκλαιγα απο συγκινηση!! Επιτελους θα συναντησω το μωρακι μου...το δικο μου το μωρακι!!! Και τσουπ στις 11.20 ακριβως αφου ενιωσα να μου ξεριζωνουν τα σωθικα ακουσα το πρωτο σου κλαμα..ο ωραιοτερος και μελωδικοτερος ηχος που ειχα ακουσει μεχρι τωρα στην ζωη μου...εκλαιγες με παραπονο που σε ξεβολεψαν απο την κοιλιτσα της μαμας κι εγω σου εδωσα ενα φιλακι στο ζαρωμενο σου προσωπακι...ηρεμησες αμεσως....σε πηραν να σου βγαλουν τις βλενες απο το στοματακι σου..ειχα γυρισει στο πλαι και σε κοιτουσα διαρκως..δεν ηθελα να κλεισω τα ματια μου δευτερολεπτο μην τυχων και σε παρουν μακρια μου ζωη μου...τα καταφερα...δακρυα κυλουσαν στο προσωπο μου και τα παραμεριζα γρηγορα να σε βλεπω....μαγικη στιγμη η πρωτη φορα που θηλασες απο το στηθος μου...σε κρατουσα πανω μου σφιχτα και σου ελεγα ποσο σ αγαπω.... Πριν απο σενα νομιζα οτι ηξερα να αγαπαω αλλα τελικα δεν ηξερα τιποτα απολυτως..σ ευχαριστω καρδια μου που με αξιωσες να γινω μανουλα σου...θα σ αγαπω μεχρι ν αφησω την τελευταια μου πνοη...κιοταν ακομα φυγω θα ειμαι παντα διπλα σου στ ορκιζομαι...βαλε μια φωνη κ ειμαι εδω..σ αγαπω με την πραγματικη εννοια της αγαπης θησαυρε μου να σ εχει παντα ο θεος καλα...

Με συγκινούν τόσο πολύ τα λόγια σου...

Δεν φαντάζεσαι πόσο

Χρόνια πολλά του Λεωνίδα!!Να γίνει άντρας μεγάλος και τρανός, να είναι πάντα γερός κι ευτυχισμένος και να τα χιλιάσει κι εσύ να είσαι πάντα δίπλα του να τον καμαρώνεις

Τα φιλιά μου και την αγάπη μου, Αγγελική μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...