Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κι εγώ Ισπανικά!! Μάλλον όταν πάει ο Θοδωρής αγγλικά μήπως πάω κι εγώ τις ίδιες ώρες ή κανενα ταχύρυθμο. [/font]

Ξέρεις, φαντάζομαι, ότι όσο μεγαλώνεις αποτυπώνεις πληροφορίες δυσκολότερα;

Καλέ, ΠΩΣ θα μάθουμε γλώσσα στα 40;;; (γιατί τότε με βλέπω να βρίσκω χρόνο!)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:mrgreen: ΡΩΣΙΚΑ.... Από που κι ως που;;;; Τρελαμένη με κανένα Ρώσο χορευτή;;:tongue:

Τρελαμένη με τον παππούκα μου (έναν τον είχα), που είχε έρθει από Πόντο/Γεωργία το '28 και ήξερε Τούρκικα και Ρώσικα :).

Δεν πρόλαβε να μου μάθει όμως. Όταν ήμουν 14-15, και είχα αρχίσει να ενδιαφέρομαι, έπαθε βαρύ εγκεφαλικό κι από εκεί και μετά, για καμιά 10ετία που έζησε, δεν μπορούσε να μιλήσει καθαρά.

Τα είχε όμως 400 μέχρι το τέλος ο άτιμος.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

εγώ τρελαίνομαι για ισπανικά,για την ισπανία,για λάτιν χωρούς...

καταλαβαίνω λίγα ισπανικά αλλά δεν μπορώ να τα μιλήσω,θα μάθω κάποια στιγμή...

hello otis!!!

Ισπανία είναι σούπερ! Έχω πάει 1-2 φορές και πέρασα τέλεια. Ιταλία μ' αρέσει περισσότερο, που έχω πάει και πιο πολύ.

Κι εγώ καταλαβαίνω λίγο Ισπανικά, Ιταλικά, γιατί ξέρω λίγα Γαλλικά και φαρσί Αγγλικά, οπότε βοηθάνε.

Πάντως, είναι χρήσιμη μια τέτοια γλώσσα (Ισπανικά ή Ιταλικά) γιατί καταλαβαίνονται σχετικά μεταξύ τους και τα μιλάει και πάρα πολύς κόσμος.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Ισπανία είναι σούπερ! Έχω πάει 1-2 φορές και πέρασα τέλεια. Ιταλία μ' αρέσει περισσότερο, που έχω πάει και πιο πολύ.

Κι εγώ καταλαβαίνω λίγο Ισπανικά, Ιταλικά, γιατί ξέρω λίγα Γαλλικά και φαρσί Αγγλικά, οπότε βοηθάνε.

Πάντως, είναι χρήσιμη μια τέτοια γλώσσα (Ισπανικά ή Ιταλικά) γιατί καταλαβαίνονται σχετικά μεταξύ τους και τα μιλάει και πάρα πολύς κόσμος.

Αλοοοοοο....πιασατε κουβεντα για σπουδες και πικραθηκα.... ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! Βαρεθηκα να κανω τη νοικοκυρα 2 χρονια τωρα!!!

εγω τελειωσα γεωλογος στην αθηνα, ξερω και λιγα ισπανικα (πηγα 2 χρονια ) εχω και proficiency και ecdl και 10 χρονια προυπηρεσια σε τεχνικες εταιρειες και ειχα και δευτερη δουλεια ως συμβουλος ποιοτητας και τωρα ξυνω τα @@@ μου!!!!!!!! πανω που ειπα η ερμη να γυρισω ξαναγκαστρωθηκα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αλοοοοοο....πιασατε κουβεντα για σπουδες και πικραθηκα.... ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! Βαρεθηκα να κανω τη νοικοκυρα 2 χρονια τωρα!!!

εγω τελειωσα γεωλογος στην αθηνα, ξερω και λιγα ισπανικα (πηγα 2 χρονια ) εχω και proficiency και ecdl και 10 χρονια προυπηρεσια σε τεχνικες εταιρειες και ειχα και δευτερη δουλεια ως συμβουλος ποιοτητας και τωρα ξυνω τα @@@ μου!!!!!!!! πανω που ειπα η ερμη να γυρισω ξαναγκαστρωθηκα!!!

Δεν είναι γραφείο ευρέσεως εργασίας εδώ κοπελιά, τι μας λες ΟΛΑ τα προσόντα σου :tongue::tongue::tongue:!

Μωρέ, αφού μπορείς να κάτσεις, κάτσε, το έχουν ανάγκη τα μωράκια στην αρχή.

Σε καταλαβαίνω όμως. Κι εγώ όταν πλησίαζε ο καιρός να γυρίσω στη δουλειά (πήρα και το 6μηνο του ΟΑΕΔ κι έκατσα αρκετά), ανυπομονούσα, γιατί είχα βαρεθεί σπίτι.

Σκέψου ότι το κάνεις για τα νινάκια :D:D!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ μια φορά έχω πάει ισπανία,βαρκελώνη...

είχα περάσει πολύ ωραία.... και τα ψώνια μου έκανα, zara,mango kai camper πολυ φτηνά!!!

Μωρέ στη Βαρκελώνη περίμενες να πας για να ψωνίζεις από Zara και Mango;;;

ΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧα :lol::lol::lol::lol:!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

άλλοι θέλουν να γυρίσουν στη δουλειά,άλλοι θέλουν να φύγουν!!

εγώ πάντως για την ώρα μου αρέσει που δεν δουλεύω...

όταν βαρεθώ...τα λέμε...

αλλό δεσποινιώ!!!

πάω να ταίσουμε παιδί και να φάμε κι εμείς το ριζότο μας!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...