Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου γλυκά, απο οτι διαβάζω γίνεται ένας χαμός με τις δουλειες ή λάθος κατάλαβα?

Ευα εμεινες χωρίς δουλειά? και τις αλλες αργουν να σας πληρώσουν? Τι γίνεται βρε κορίτσια?????? Μαλλον εγώ θα πρέπει να μη μιλάω καθόλου και να χαίρομαι που η εταιρεία που δουλεύω είναι ξένη!!!!!!!.

Τα ζουζουνάκια σας πως είναι? Να τους δωσετε πολλα φιλάκια απο εμένα.

Φιλια σε ολες σας.

Καλημέρα κουκλίτσα! Δεν ξέρεις τί χαρά μας δείνεις που μπαίνεις να πεις έστω μια καλημέρα! Εσύ πώς είσαι?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου γλυκά, απο οτι διαβάζω γίνεται ένας χαμός με τις δουλειες ή λάθος κατάλαβα?

Ευα εμεινες χωρίς δουλειά? και τις αλλες αργουν να σας πληρώσουν? Τι γίνεται βρε κορίτσια?????? Μαλλον εγώ θα πρέπει να μη μιλάω καθόλου και να χαίρομαι που η εταιρεία που δουλεύω είναι ξένη!!!!!!!.

Τα ζουζουνάκια σας πως είναι? Να τους δωσετε πολλα φιλάκια απο εμένα.

Φιλια σε ολες σας.

Καλημέρα Αννα μου, χαίρομαι πολυ που μπήκες.

Στη δουλειά που είμαι έχει μειωθεί αισθητά η κίνηση, ελάχιστες εντολές έρχονται για ανακύκλωση κ πληρωνόμαστε με μεγάλη καθυστέρηση. Εψαχνα κ για μια 2η απασχόληση τα απογεύματα για τους δύο καλοκαιρινούς μήνες (η μητέρα μου θα φύγει με τα παιδιά Ιταλία) κ αφού θα είμαι μονη με το σύζυγο σκέφτηκα να αυξήσω λίγο το εισόδημα αν βρω κάτι

Τα παιδάκια μου καλά είναι, ο γιός τελειώνει σε ένα μήνα το σχολείο κ τα μυαλά του στα κάγκελα, η μικρή μου είναι πολύ ζωηρούλα!

Ενα γλυκό φιλί σου δίνω. Να μπαίνεις να βλεπουμε τί κάνεις!

Link to comment
Share on other sites

οκ ! Αλλά ας πάμε κάπου οι υπόλοιπες. Γουστάρετε κλάμπ ή θέλετε πάλι μπουζούκια? Αν θέλετε κάνουμε παρτάκι και ''στο σπίτι'' που σημαίνει πιο ελεύθερο πρόγραμμα. Μέχρι και μπλούζ! Αχ θυμήθηκα τα εφηβικά μου χρόνια τώρα. Σχεδόν κάθε Σάββατο πηγαίναμε σε ένα πάρτυ και περιμέναμε πότε θα κλείσουν τα φώτα να χορέψουμε μπλούζ!

xaxaxa,κι εμενα τι μου θυμησες .....αυτο το wind of change twn scorpions,πρεπει να το εχω χορεψει ουκ ολιγες φορες.....ναι,η ωρα των μπλουζ ηταν και ο νουμερο 1 λογος που πηγαιναμε στα παρτυ νομιζω....

πως ειστε κοριτσια?ευχομαι ολα καλα,οπως συνηθως δεν εχω πολυ χρονο να σας διαβασω.

πηγα χθες στο γιατρο μου,και η μικρη ειναι ηδη 1.500 γρ.!!!!ωωωωω

επισης ,μου ειπε πως κατα τις 18 Ιουλιου θα γεννησω ,και σοκαριστηκα!!!!

ειχα ξεχασει πως πρεπει και να γεννησω:lol::lol::lol:,σκεφτομαι την καισαρικη και ποναωωωω,και λενε πως η 2η καισαρικη ποναει κατι παραπανω απο την 1η.....μα ποσο παραπανω,αφου δεν παει παραπανω......κι οσο σκεφτομαι τον μανολο,πως θα τον παιρνω αγκαλιτσα και πως θα μπορεσω να ανταπεξελθω στις αναγκες ολων ,τις 1ες μερες????δεν ξερω ποσες απο εσας εχετε γεννησει με καισαρικη ,αλλα εγω δεν μπορουσα να κουνησω τα ποδια μου καθολου,και απο τον πονο δεν κοιμηθηκα καθολου την 1η μερα,την 2η ελαχιστα...θα μου πειτε τωρα,πως μπροστα τον ερχομο ενος μωρου ολα αυτα ειναι ΤΙΠΟΤΑ,αλλα νομιζω πως δεν ειναι ετσι...τα ξεχναμε σιγα σιγα ,αλλα αυτο δεν σημαινει πως δεν υποφερουμε οταν συμβαινουν!

τεσπα ,σας ζαλησα με τις ανασφαλειες μου..

annina,καλημερα κι απο μενα!οντως γινεται χαμος με τις δουλειες ,εγω το βλεπω παντου γυρω μου,κι ας ζω στα χανια,που θεωρειται τουριστικη περιοχη ....κι εδω εχουν αλλαξει τα πραγματα,οχι δραματικα ,αλλα εχουν αλλαξει....υπαρχουν ξενοδοχεια που δεν εχουν ανοιξει ακομα,ενω αλλες χρονιες ανοιγουν απο αρχες Απριλη....τι να λεμε τωρα!!!


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλα με την κοιλίτσα σου! Μην σκέφτεσαι τον πόνο! Μόλις πάρεις αγκαλιά το κουκλάκι σου θα περάσει. Το ξέρεις...Εγώ φυσιολογικά γέννησα αλλά όταν με πιάσαν οι δυνατοί πόνοι παρακαλούσα να με κάνουν καισαρική για να λυτρωθώ:roll::roll::roll::roll: Καλά , μην βαράτε! Πάνω στον πόνο μου το έλεγα ! Δεν άντεχα. Οι πόνοι ερχόταν ανα λεπτό. Μέχρι να ανακουφιστώ πάλι απο την αρχή:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:! Αλλά μετά το πήρα πίσω ! Αφού ήταν σαν να μη γέννησα (αφού ξεφούσκουσε και η κοιλιά τελείως;)) Λίγο τα ράμματα αλλά με ένα υποθετάκι βολταρέν τα ξεχνούσα και αυτά! υπομονή Χριστινάκι!


Link to comment
Share on other sites

xaxaxa,κι εμενα τι μου θυμησες .....αυτο το wind of change twn scorpions,πρεπει να το εχω χορεψει ουκ ολιγες φορες.....ναι,η ωρα των μπλουζ ηταν και ο νουμερο 1 λογος που πηγαιναμε στα παρτυ νομιζω....

πως ειστε κοριτσια?ευχομαι ολα καλα,οπως συνηθως δεν εχω πολυ χρονο να σας διαβασω.

πηγα χθες στο γιατρο μου,και η μικρη ειναι ηδη 1.500 γρ.!!!!ωωωωω

επισης ,μου ειπε πως κατα τις 18 Ιουλιου θα γεννησω ,και σοκαριστηκα!!!!

ειχα ξεχασει πως πρεπει και να γεννησω:lol::lol::lol:,σκεφτομαι την καισαρικη και ποναωωωω,και λενε πως η 2η καισαρικη ποναει κατι παραπανω απο την 1η.....μα ποσο παραπανω,αφου δεν παει παραπανω......κι οσο σκεφτομαι τον μανολο,πως θα τον παιρνω αγκαλιτσα και πως θα μπορεσω να ανταπεξελθω στις αναγκες ολων ,τις 1ες μερες????δεν ξερω ποσες απο εσας εχετε γεννησει με καισαρικη ,αλλα εγω δεν μπορουσα να κουνησω τα ποδια μου καθολου,και απο τον πονο δεν κοιμηθηκα καθολου την 1η μερα,την 2η ελαχιστα...θα μου πειτε τωρα,πως μπροστα τον ερχομο ενος μωρου ολα αυτα ειναι ΤΙΠΟΤΑ,αλλα νομιζω πως δεν ειναι ετσι...τα ξεχναμε σιγα σιγα ,αλλα αυτο δεν σημαινει πως δεν υποφερουμε οταν συμβαινουν!

τεσπα ,σας ζαλησα με τις ανασφαλειες μου..

annina,καλημερα κι απο μενα!οντως γινεται χαμος με τις δουλειες ,εγω το βλεπω παντου γυρω μου,κι ας ζω στα χανια,που θεωρειται τουριστικη περιοχη ....κι εδω εχουν αλλαξει τα πραγματα,οχι δραματικα ,αλλα εχουν αλλαξει....υπαρχουν ξενοδοχεια που δεν εχουν ανοιξει ακομα,ενω αλλες χρονιες ανοιγουν απο αρχες Απριλη....τι να λεμε τωρα!!!

Εμείς το turn around χορεύαμε πολύ!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν άντεχα. Οι πόνοι ερχόταν ανα λεπτό. Μέχρι να ανακουφιστώ πάλι απο την αρχή:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:! Αλλά μετά το πήρα πίσω ! Αφού ήταν σαν να μη γέννησα (αφού ξεφούσκουσε και η κοιλιά τελείως;))

κι εσύ δικιά μας χωρίς επισκληρίδιο;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου γλυκά, απο οτι διαβάζω γίνεται ένας χαμός με τις δουλειες ή λάθος κατάλαβα?

Ευα εμεινες χωρίς δουλειά? και τις αλλες αργουν να σας πληρώσουν? Τι γίνεται βρε κορίτσια?????? Μαλλον εγώ θα πρέπει να μη μιλάω καθόλου και να χαίρομαι που η εταιρεία που δουλεύω είναι ξένη!!!!!!!.

Τα ζουζουνάκια σας πως είναι? Να τους δωσετε πολλα φιλάκια απο εμένα.

Φιλια σε ολες σας.

Καλημερα κοριτσακι!!!

Ναι την εχασα την δουλεια μου γιατι δεν ημουν καλη ΣΕ ΟΛΑ.Βλεπεις η μανα μου με εχει μαθει να δουλευω τιμια και αυτο ειναι κακο.

Εμενα η εταιρεια ηταν κυπριακη και μια χαρα τα πηγαινε.Απλα τελικα ο μισθος 925 ευρο πρεπει να θεωρειτε πολυ μεγαλος γιατι σαν λογο μου ειπαν οτι περνανε ζορια και ειμαι υψηλομισθη.

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa,κι εμενα τι μου θυμησες .....αυτο το wind of change twn scorpions,πρεπει να το εχω χορεψει ουκ ολιγες φορες.....ναι,η ωρα των μπλουζ ηταν και ο νουμερο 1 λογος που πηγαιναμε στα παρτυ νομιζω....

πως ειστε κοριτσια?ευχομαι ολα καλα,οπως συνηθως δεν εχω πολυ χρονο να σας διαβασω.

πηγα χθες στο γιατρο μου,και η μικρη ειναι ηδη 1.500 γρ.!!!!ωωωωω

επισης ,μου ειπε πως κατα τις 18 Ιουλιου θα γεννησω ,και σοκαριστηκα!!!!

ειχα ξεχασει πως πρεπει και να γεννησω:lol::lol::lol:,σκεφτομαι την καισαρικη και ποναωωωω,και λενε πως η 2η καισαρικη ποναει κατι παραπανω απο την 1η.....μα ποσο παραπανω,αφου δεν παει παραπανω......κι οσο σκεφτομαι τον μανολο,πως θα τον παιρνω αγκαλιτσα και πως θα μπορεσω να ανταπεξελθω στις αναγκες ολων ,τις 1ες μερες????δεν ξερω ποσες απο εσας εχετε γεννησει με καισαρικη ,αλλα εγω δεν μπορουσα να κουνησω τα ποδια μου καθολου,και απο τον πονο δεν κοιμηθηκα καθολου την 1η μερα,την 2η ελαχιστα...θα μου πειτε τωρα,πως μπροστα τον ερχομο ενος μωρου ολα αυτα ειναι ΤΙΠΟΤΑ,αλλα νομιζω πως δεν ειναι ετσι...τα ξεχναμε σιγα σιγα ,αλλα αυτο δεν σημαινει πως δεν υποφερουμε οταν συμβαινουν!

τεσπα ,σας ζαλησα με τις ανασφαλειες μου..

annina,καλημερα κι απο μενα!οντως γινεται χαμος με τις δουλειες ,εγω το βλεπω παντου γυρω μου,κι ας ζω στα χανια,που θεωρειται τουριστικη περιοχη ....κι εδω εχουν αλλαξει τα πραγματα,οχι δραματικα ,αλλα εχουν αλλαξει....υπαρχουν ξενοδοχεια που δεν εχουν ανοιξει ακομα,ενω αλλες χρονιες ανοιγουν απο αρχες Απριλη....τι να λεμε τωρα!!!

Υπομονη κοριτσακι μου.Οταν θα παρεις αγκαλια την ζουζουνα σου και με το καλο γυρισετε και στο σπιτακι σας και δεις και δυο σου τα παιδακια θα δεις οτι οχι μονο δεν θα πονα αλλα θα πετας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κι εσύ δικιά μας χωρίς επισκληρίδιο;;;;;

έβαλα 45 λεπτά πριν γεννησω! Δεν άντεχα άλλο! ένιωθα τον πόνο μέχρι τα γόνατα μου, να μου τα κόβει! Ήθελα να πεθάνω! Ίσως για σένα υπερβολική αλλά εγώ πονούσα! Δεν άντεχα!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


cristin εγω εχω ηδη δυο περιπτωσεις με δευτερη καισαρικη που ομολογουμενως διαπιστωσαν οτι δεν ταλαιπωρηθηκαν τοσο οσο στην πρωτη..αναρρωσαν γρηγοροτερα και καλυτερα και ας ειχαν και τα πρωτα να τα νταντευουν.. ελπιζω να ισχυσει και σε σενα αυτο..

ειναι αναμενομενο ομως τη δευτερη φορα ασχετα με το πως θα γεννησει η μανα να εχει αγχος γιατι ηδη ξερει τι θα αντιμετωπισει..ενω στο πρωτο παιδι ποτε δεν μπορεις να καταλαβεις οτι και να σου πουν..

εγω ευχομαι γρηγορα και με τον ελαχιστο πονο.

annina καλησπερα..

εμενα λιγα απο 80s μονο τις μπαλαντες δεν αντεχα αν και συνηγορω στο οτι ηταν πολλες οι κομματαρες..

LIKE A VIRGIN...OOY!!! (λεμε τωρα..απ τα αυτια..):tongue:

Link to comment
Share on other sites

έβαλα 45 λεπτά πριν γεννησω! Δεν άντεχα άλλο! ένιωθα τον πόνο μέχρι τα γόνατα μου, να μου τα κόβει! Ήθελα να πεθάνω! Ίσως για σένα υπερβολική αλλά εγώ πονούσα! Δεν άντεχα!

εγω δεν ηθελα επισκληριδιο και οταν απλα ρωτησα τον γιατρο για να δω τις προθεσεις του μου πε "με διαστολη 8 τι να την κανεις???"

και λιγο μετα γεννησα..

αλλα ρε παιδια εγω δεν ενοχληθηκα απο τους πονους..η πιεση πισω με ξεσκισε.. γαι τις επομενες 20 μερες δεν μπορουσα να κατσω σαν ανθρωπος..

πονουσα απο τα ραμματα, απο τις απιστευτες αιμοροειδες και απο το κοκκαλο στη μεση που ενοιωθα σα να μου το χαν σπασει..

και εεπιδη θηλαζα και δεν ηθελα να παιρνω πολλα παυσιπονα ωρες ωρες προσπαθουσα ν το αντεξω... αυτη την αναρρωση δεν εχω ξεχασει..

Link to comment
Share on other sites

Για οσες εχετε κατοικιες με παρανομους ημιυπαιθριους, εχει βγει το ΦΕΚ 62/28-4-2010 Ν. 3843 οπου υπαρχει ο νομος νομιμοποιησης με πληρωμη του αντιστοιχου προστιμου με κατοχυρωση 40 ετων.

Ψαξτε το γιατι θα χετε διορια μεχρι 8 μηνες για την υποβολη.

Link to comment
Share on other sites

και εεπιδη θηλαζα και δεν ηθελα να παιρνω πολλα παυσιπονα ωρες ωρες προσπαθουσα ν το αντεξω... αυτη την αναρρωση δεν εχω ξεχασει..

παυσίπονα;;; γιατί δίνουν παυσίπονα;;; :roll: εμένα κάτι υπόθετα για τη δυσκοιλιότητα μου δώσανε αφού φοβόμουν να ενεργηθώ... πόσες φόρες πρέπει να γεννήσω για να μάθω ότι παίρνουν παυσίπονα γαμώτο;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...