Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Οχι εκεί δεν τον έχω πάει, πήγαμε Πολεμικό, φυσικής ιστορίας, στο ναυτικό και στο νέο μουσείο της ΑΚρόπολης

Αυτα που σου λεω ειναι αρκετα οικεια για την ηλικια του και κατα καιρους εχουν διαφορες θεματικες ενοτητες..

επισης καπου στην Πειραιως (θα μαθω) ειναι και ενα πανεπιστημιακο κτηριο το οποιο εχει εξομειωτη για να προσεγγισουν τα παιδια τη σεισμικη δραστηριοτητα και να μαθουν τους τροπους προφυλαξης..

αν θελεις μπορεις να βρεις υπεροχα πραγματα για να δει ο μικρος σου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

επισης και το Ιδρυμα Μειζωνος Ελληνισμου και το Πλανηταρειο εχουν ΣΟΥΠΕΡ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ εκθεσεις για παιδια σαν τον γιο σου..

εγω περιμενω πως και πως να παει η μικρη 4-5 και να παρουμε παραμζωνα μουσεια και θεατρα

στο πλανητάριο τον έχω πάει και του άρεσε πολυ.

Είναι καλλιτεχνικό το αντράκι μου, είχαμε δει την σταχτοπούτα στην Λυρική κ ξετρλάθηκε, του άρεσαν πολύ κ οι μαριονετες του Saltzburg (κάπως έτσι γράφεται) στο Κολλέγιο ΑΘηνών

Link to comment
Share on other sites

εγω της εδωσα καρπουζι (το οποιο λατρεψε) πριν λιγες μερες και την επομενη στα κακακια της το βρηκα σε κομματια ακατεργαστο..δεν θα της ξαναδωσω φετος (αν και δυσκολα θα το αποφυγουμε)..

καλαμαρια, χταποδι και τετοια δεν της εχω δωσει οχι γιατι φοβαμαι αλλα γιατι δεν μπορει να τα μασησει..

σας εχω πει οτι βγαζει 5 δοντια ταυτοχρονα?? παρτι

επισης χθες ειπε μιμι (για το μυρμιγκι)

παπαο για το σ αγαπαω

απο πο για το απο δω..

Link to comment
Share on other sites

στο πλανητάριο τον έχω πάει και του άρεσε πολυ.

Είναι καλλιτεχνικό το αντράκι μου, είχαμε δει την σταχτοπούτα στην Λυρική κ ξετρλάθηκε, του άρεσαν πολύ κ οι μαριονετες του Saltzburg (κάπως έτσι γράφεται) στο Κολλέγιο ΑΘηνών

ααα ωραια..μπραβο..

ειναι καλο να προσεγγιζουν τις τεχνες..μαθαινουν οτι υπαρχουν τροποι εκφρασης..και ως Παρθενος believe me το χει αναγκη.

Ασχετο.. στο Badmindon 9/6 θα ανεβασουν το Thriller του Jakcson.. καλα θα ειναι και θα χει ωραια τραγουδια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ααα ωραια..μπραβο..

ειναι καλο να προσεγγιζουν τις τεχνες..μαθαινουν οτι υπαρχουν τροποι εκφρασης..και ως Παρθενος believe me το χει αναγκη.

Ασχετο.. στο Badmindon 9/6 θα ανεβασουν το Thriller του Jakcson.. καλα θα ειναι και θα χει ωραια τραγουδια..

και επίσης θα είναι πανάκριβα τα εισητήρια, να τα δώσω για το γιο οκ αλλα για 'μενα τα τσιγκουνεύομαι

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΣΑΙ!!!!

ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η MAESTRIA ΚΑΙ ΣΟΥ ΤΗ ΛΕΩ...........:tongue::tongue:

viki, επειδή δεν πρόλαβα να τα διαβάσω όλα, σε πειράζουν ακόμα κορίτσι;

Θέλεις να καθαρίσω εγώ. Όχι, πες μου, θέλεις;;; :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σας κορίτσια.

Ευχαριστώ για τις ευχές. Άντε τώρα, να περιμένω μέχρι αύριο το απόγευμα :(.

βρε συ σε κατασκοπευσα στο fcb χθες..εισαι κοινωνιολογος Παντειου ε?? Εισαι μορφωμενο παιδι..φτου σου!!!

Link to comment
Share on other sites

βρε συ σε κατασκοπευσα στο fcb χθες..εισαι κοινωνιολογος Παντειου ε?? Εισαι μορφωμενο παιδι..φτου σου!!!

Και με μεταπτυχιακό στην Ιστορία, από το ΑΠΘ.

Παραμορφωμένο είμαι, τι νόμιζες; :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...