Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα κούκλα! Ξύπνησες για δουλίτσα? Δεν μπορείς να την πέσεις λίγο?

Μακαρι να μπορουσα να ξαπλωσω.Ειμαι στο μαγαζι της μητερας μου και μετα εχω να παω σε 3 πελατισσες!!!

Δεν παραπονιεμαι ομως.Δουλιτσα να υπαρχει γιατι εχουν αρχισει τα ζορια.Η αποζημιωση δεν θα μας φτασει ουτε για ενα 3μηνο!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαλλον εχω εξαντληθει και απο τη διαιτα και το λεω αυτο γιατι εχθες λυποθυμισα ανευ αιτια στα καλα καθουμενα εκει που καθομουν.Οποτε πρεπει να τη σταματησω.Πρεπει να παρω χαμπαρι οτι δεν θα γινω ποτε σαν την Τζεσσικα κι εσενα!!!!!!!ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!!!!!!Κριμα τοσος κοπος!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εχω εξαντληθει και απο τη διαιτα και το λεω αυτο γιατι εχθες λυποθυμισα ανευ αιτια στα καλα καθουμενα εκει που καθομουν.Οποτε πρεπει να τη σταματησω.Πρεπει να παρω χαμπαρι οτι δεν θα γινω ποτε σαν την Τζεσσικα κι εσενα!!!!!!!ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!!!!!!Κριμα τοσος κοπος!!!!!

Ευάκι στη δίαιτα που κάνει ο άντρας μου λέει άν νιώσει αδυναμία να αυξήσει τις ποσότητες του αλατιού και μια δυο φορές την βδομάδα να παίρνει απο κανένα συμπλήρωμα διατροφής τύπου ουπσαβιτ. Ο άντρας μου πήρε σπιρουλίνες. Αλλά αν όντως δεν αντέχεις καλύτερα να τη σταματήσεις ή να κάνεις κάτι πιο χαλαρό.


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια από'μένα!!!!

Εχθές πληρωθήκαμε την εξόφληση του Απριλίου κ σήμερα έχω μείνει με 50? τέλεια δλδ. Να δω πότε θα μας ξαναπληρώσουν

καλημέρα! Μαεστρία πολύ παρέα με τον κουμπάρο....;):tongue:

Βάλε κάτι στα γλυκά ή τα ποτά που θα κεράσεις......για να φύγουν γρήγορα και έλα να μας βρεις....:-D:lol::lol::lol::lol:

Εμένα μου αρέσει να το παίζω οικοδέσποινα !! χιχι
Καλημερα................

Ειμαι υπερβολικα κουρασμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θελω να κοιμηθω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πως να ξεκουραστείς κι εσύ η γυναίκα!!

Πρεπει να παρω χαμπαρι οτι δεν θα γινω ποτε σαν την Τζεσσικα κι εσενα!!!!!!!ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!!!!!!Κριμα τοσος κοπος!!!!!
:tongue: :tongue:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα.

τι κανετε?

ευακι να αφησεις την διαιτα,μην παθεις τιποτα.ετσι κι αλλιως απο το πολυ τρεξιμο,θα τα χασεις τα κιλα.αν δεν τρως και δεν κοιμασαι,δεν σε βλεπω καλα.

το ειδατε το γκρουπ του facebook που λεγεται i hate children?

δεν πανε καλα οι ανθρωποι!θελουνε πολυ ξυλο!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα.

τι κανετε?

ευακι να αφησεις την διαιτα,μην παθεις τιποτα.ετσι κι αλλιως απο το πολυ τρεξιμο,θα τα χασεις τα κιλα.αν δεν τρως και δεν κοιμασαι,δεν σε βλεπω καλα.

το ειδατε το γκρουπ του facebook που λεγεται i hate children?

δεν πανε καλα οι ανθρωποι!θελουνε πολυ ξυλο!

Οχι δεν το είδα!! Δεν πάει καλά ο κόσμος

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.

τι κανετε?

ευακι να αφησεις την διαιτα,μην παθεις τιποτα.ετσι κι αλλιως απο το πολυ τρεξιμο,θα τα χασεις τα κιλα.αν δεν τρως και δεν κοιμασαι,δεν σε βλεπω καλα.

το ειδατε το γκρουπ του facebook που λεγεται i hate children?

δεν πανε καλα οι ανθρωποι!θελουνε πολυ ξυλο!

Πιθανώς να είναι το χαρωπό μωράκι απο αυτό το φόρουμ που έλεγε κάτι τέτοια και επειδή διαγράφηκε πήρα τα κουβαδάκια του και πήγε σε άλλη παραλία. Δουλειά δεν έχει ο κόσμος... Εκεί δεν έχει συντονιστές? Δεν μπορείτε να κάνετε αναφορά?


Link to comment
Share on other sites

καλημερα

jesgk don t worry εγω εχω μεινει μονο με 30 και οι υπολοιποι στο σπιτι εχουν ισα ισα να καλυψουν τους λογαριασμους του σπιτιου..θα τρωμε χορτα μεχρι να ξαναπληρωθω και οσπρια..

για το γκρουπ εγω προσωπικα δεν εκπλησσομαι και δεν εχω προβλημα που υπαρχουν ατομα που δηλωνουν απεχθεια προς τα παιδια οσο αυτο δεν εξελισσεται σε βιαιοτητα και αλλα ειδη αρρωστημενα..

υποτιθεται οτι το fcb εχει ελεγκτες.. εδω απαγορευσαν να ανεβαζονται φωτο απο θηλαζουσες..ελεος δηλαδη!

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε!

Άσε που συνειδητοποίησα ότι ΔΕΝ μπορώ να κάνω '80ς πάρτυ την Παρασκευή.

Γιορτάζει ο άντρας μου και, όσο να 'ναι, κάποιο κόσμο θα τον έχω!!!

Πρέπει να το παίζω οικοδέσποινα πάλι, όσο κι αν μου τη σπάει! :(

αναβολη ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ για την μεθεπομενη Παρασκευη 27/5 γιατι και εγω θα παω στο εξοχικο μεθαυριο και δεν θα συμμετεχω..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα................

Ειμαι υπερβολικα κουρασμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θελω να κοιμηθω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειδες? με τη προηγουενη δουλεια σου μαλλον δεν εισουν ΤΟΣΟ κουρασμενη..ενω τωρα εισαι πηγαινελα και περισσοτερες ωρες με το παιδι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα

jesgk don t worry εγω εχω μεινει μονο με 30 και οι υπολοιποι στο σπιτι εχουν ισα ισα να καλυψουν τους λογαριασμους του σπιτιου..θα τρωμε χορτα μεχρι να ξαναπληρωθω και οσπρια..

Εγω έχω αρχίσει κ ξεπουλάω !!! Κούνιες .. καρεκλάκια .. το βρακί μου θα δώσω στο τέλος :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Εγω έχω αρχίσει κ ξεπουλάω !!! Κούνιες .. καρεκλάκια .. το βρακί μου θα δώσω στο τέλος :mrgreen:

α καλα!! ποσες φορες το σκεφθηκα αλλα εχε χαρη που σκοπευω να κανω και αλλο παιδι...βασικα θελω να μου αδιασει ο χωρος..απειρα ρουχα και απειρα πραγματα

Link to comment
Share on other sites

αναβολη ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ για την μεθεπομενη Παρασκευη 27/5 γιατι και εγω θα παω στο εξοχικο μεθαυριο και δεν θα συμμετεχω..
α καλα!! ποσες φορες το σκεφθηκα αλλα εχε χαρη που σκοπευω να κανω και αλλο παιδι...βασικα θελω να μου αδιασει ο χωρος..απειρα ρουχα και απειρα πραγματα

εγώ επειδή δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω 3ο θα τα δώσω, δεν έχω και καθόλου χώρο, ευκαιρία να αδειάσει το πατάρι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου γλυκά, απο οτι διαβάζω γίνεται ένας χαμός με τις δουλειες ή λάθος κατάλαβα?

Ευα εμεινες χωρίς δουλειά? και τις αλλες αργουν να σας πληρώσουν? Τι γίνεται βρε κορίτσια?????? Μαλλον εγώ θα πρέπει να μη μιλάω καθόλου και να χαίρομαι που η εταιρεία που δουλεύω είναι ξένη!!!!!!!.

Τα ζουζουνάκια σας πως είναι? Να τους δωσετε πολλα φιλάκια απο εμένα.

Φιλια σε ολες σας.

Link to comment
Share on other sites

αναβολη ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ για την μεθεπομενη Παρασκευη 27/5 γιατι και εγω θα παω στο εξοχικο μεθαυριο και δεν θα συμμετεχω..

οκ ! Αλλά ας πάμε κάπου οι υπόλοιπες. Γουστάρετε κλάμπ ή θέλετε πάλι μπουζούκια? Αν θέλετε κάνουμε παρτάκι και ''στο σπίτι'' που σημαίνει πιο ελεύθερο πρόγραμμα. Μέχρι και μπλούζ! Αχ θυμήθηκα τα εφηβικά μου χρόνια τώρα. Σχεδόν κάθε Σάββατο πηγαίναμε σε ένα πάρτυ και περιμέναμε πότε θα κλείσουν τα φώτα να χορέψουμε μπλούζ!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...