Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Terry1986 είπε:

       

      Σας ευχαριστώ!! Θα τα δοκιμασω κ τα δυο!! Θυμομουν πως κατι ειχε αναφερθει γι αυτο ρωτησα!! Πραγματικα σκεφτηκα ακομα κ να το μεταφερω σε αλλη ενεση να το κανω με βελονα ινσουλίνης.. @Kate89 νιωθω πως δεν μπαινει ρε συ δηλαδη πιεζω πολυ για να μπει κ με ποναει κ οταν βγαινει η ακρη της μυτης..θα ρωτησω αυριο κ τον γιατρο ή την φαρμακοποιο αν εχουν κατι ακομα να προτεινουν..

      Και εμένα μπαίνει με δυσκολία!Βάζω και μπόλικο οινόπνευμα πριν γιατί μου έχουν πει ότι μαλακώνει το δέρμα.Ενώ η prolutex μπαίνει άνετα.

      Κορίτσια σοσσσ.

      Πριν λίγο είδα στο εσώρουχο μου καφέ εκκρίσεις ανοιχτού χρώματος (συγγνώμη κιόλας για την περιγραφή)😁. Δεν ήταν σκούρο καφέ πάντως.

      Από την προγεστερόνη να είναι;

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

2 με 3 φορες τη βδομαδα σιγουρα..Βραδιατικα που να τρεχω με το μωρο καλε;;

αα,εγω λεω το απογευμα.το βραδυ,κοιμαται η μικρη και ξεκουραζομαι.δεν με νοιαζει αν λειπει.αναισθητη εχω γινει,ε?δεν το κανει συχνα,γι'αυτο.εσυ εχεις δικιο να νευριαζεις.αμα εβγαινε κι εμενα,θα του την ελεγα σιγουρα και θα σκοτωνομασταν.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγώ δεν οδηγώ γμτ αυτοκίνητο,αλλά αν το έκανα εγώ,ίσως να το έκανε κι αυτός...

γι'αυτό δεν θέλω...

πριν παντρευτείτε μένατε μαζί?

πως γίνεται άλλος να είναι πριν κι άλλος τώρα??

εμείς είμαστε πολλά χρόνια μαζί,και μένουμε αρκετά στο ίδιο σπίτι.

τι να σας πω βρε κοριτσάκια μου,δύσκολα...

να απαιτείτε πράγματα,μην αφήνεστε!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν οδηγώ γμτ αυτοκίνητο,αλλά αν το έκανα εγώ,ίσως να το έκανε κι αυτός...

γι'αυτό δεν θέλω...

πριν παντρευτείτε μένατε μαζί?

πως γίνεται άλλος να είναι πριν κι άλλος τώρα??

εμείς είμαστε πολλά χρόνια μαζί,και μένουμε αρκετά στο ίδιο σπίτι.

τι να σας πω βρε κοριτσάκια μου,δύσκολα...

να απαιτείτε πράγματα,μην αφήνεστε!!

Εμεις δεν ειχαμε μεινει ουτε μια μερα μαζι!!! Και ισως ηταν λαθος αυτο τελικα.. Μονο για καφε πηγαιναμε και οτι ειχαμε μεινει μαζι σε καλοκαιρινες διακοπες αλλα αυτο δεν πιανεται..


yRf6p1.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν οδηγώ γμτ αυτοκίνητο,αλλά αν το έκανα εγώ,ίσως να το έκανε κι αυτός...

γι'αυτό δεν θέλω...

πριν παντρευτείτε μένατε μαζί?

πως γίνεται άλλος να είναι πριν κι άλλος τώρα??

εμείς είμαστε πολλά χρόνια μαζί,και μένουμε αρκετά στο ίδιο σπίτι.

τι να σας πω βρε κοριτσάκια μου,δύσκολα...

να απαιτείτε πράγματα,μην αφήνεστε!!

μενουμε 7 χρονια μαζι.κι ειμαστε 9 μαζι.καλος ειναι μωρε,αλλα εχει πεσει πολυ ρουτινα.απαιτω πολλα πραγματα,αλλα αυτο το κολλημα με το λαπτοπ,δεν μπορω να το αποφυγω,δυστυχως.ε,που θα παει,θα βαρεθει,πιστευω.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτό είναι πολύ άσχημο...αν δεν ξέρεις τα "χούγια" του άλλου...

εμείς τα πρώτα χρόνια φοιτητές,μέναμε σε άλλες πόλεις,αλλά ερχόταν αυτός,πήγαινα εγώ... μέναμε κάποιες μέρες μαζί καί από το 2004 μένουμε στο ίδιο σπίτι.

είναι σημαντικός παράγοντας...

πάω κοριτσάκια για ύπνο...νύσταξα...

καληνύχτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια εγω το Σαββατο που ετυχε και κοιμηθηκε νωρις η μικρη, του ελεγα με πολυ ωραιο τροπο να βρουμε τι θα κανουμε..Να διαλεξει ταινια να βαλουμε κατι να πιουμε, να χαλαρωσουμε λιγο μαζι..

Ξερετε τελικα τι εγινε;;; Βαριοτανε να παει να φερει ταινια, δεν του αρεσε καμια απο αυτες που ειχαμε ηδη στο σπιτι..Μπηκε στο ιντερνετ, μεχρι που τον πηρε ο υπνος και δεν ειπαμε ΟΥΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!! ΕΛΕΟΣ δηλαδη, λες και ειμαστε 70 χρονων κωλογεροι


yRf6p1.png
Link to comment
Share on other sites

αχ αυτό είναι πολύ άσχημο...αν δεν ξέρεις τα "χούγια" του άλλου...

εμείς τα πρώτα χρόνια φοιτητές,μέναμε σε άλλες πόλεις,αλλά ερχόταν αυτός,πήγαινα εγώ... μέναμε κάποιες μέρες μαζί καί από το 2004 μένουμε στο ίδιο σπίτι.

είναι σημαντικός παράγοντας...

πάω κοριτσάκια για ύπνο...νύσταξα...

καληνύχτα

Καληνυχτα κοριτσαρα μου με τις μαρμελαδιτσες σου


yRf6p1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παω κ γω για υπνο να μην τον δω τουλαχιστον και νευριασωωωωωω..ΚΑληνυχτα κ συγνωμη αν σας ζαλιζω

δεν μας ζαλιζεις βρε κοπελα μου.εγω απ'οτι εχω δει ολοι οι αντρες σου λεω τα ιδια κανουν.και αλλαζουν,γιατι φευγει ο ερωτας και μενει η αγαπη, ο σεβασμος,κτλ.αν δεν μεινουν κι αυτα την βαψαμε.αυτο εννοω οτι αλλον αντρα γνωρισα.μες στις γλυκες,να τρεχει απο πισω μου,ασε τα τηλεφωνα!και τωρα ουτε ενα δεν παιρνει,παρα μονο να ρωτησει αν θελω κατι να μου κραταει.οχι,οτι εγω παω πισω.αλλα θα ηθελα,να ημασταν οπως παλια,μες στα μελια μας.ονειροπολοι,υδροχοοι!

αντε,καλο βραδυ!!!!!!!!!!!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

και εμεις Μαιο του 2001 γνωριστηκαμε..

εχουμε επετειο γαμου 4/6 και επετειο σχεσης 10/6 (δηλαδη καναμε σχεση σχεδον ενα μηνα μετα τη γνωριμια μας πριν 9 χρονια, ενω ο γαμος τελεστηκε το 2006)

ολες εχετε τα προβληματα σας και εγω εχω το δικο μου..τσιμπουρι..φανταζομαι δεν χρειαζεται να μπω σε λεπτομερειες..μου κανε κατι νευρα πρωινιατικα ΚΡΟΣΙΑ..σε ολο το δρομο τσακωνομουν με τον τζιτζιγο που μονο τζι τζι δεν ειναι σε αυτο το θεμα..

αμαν αυτοι οι ανδρες και οι εμμονες τους με τις μαναδες και τις αδελφες.. στην αλλη ζωη ορφανο και μοναχοπαιδι...:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...