Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Recommended Posts

Μετα απο πολυ καιρο παραθετω καποια πραγματακια προσ πωληση.

Αποστολη περιπου 2 ευρω πάντα κατοπιν συνεννόησης με ταχυδρομειο η ACS courier.

1. Τσαντα απομίμηση δερματινη οχι δερμα Vivienne Westwood σχεδον αχρησιμοποιητη 15 ευρω.

phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha%201%207_zps0svdtx5u.jpg

phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha%202%205_zpstgp2lfms.jpg

2. Τσαντα ΓΝΗΣΙΑ δερμα τα κοκκινα σημεία ROCOBAROCCO σε αριστη κατάσταση 50 ευρω ( τα μεταφορικα δικά μου με ACS στην πόρτα σας). Τιμή αγοράς 200)

phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha%204%203_zpsqromve64.jpg"]phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha%204%203_zpsqromve64.jpg[/url]

phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha%201%209_zps6wdwrw5s.jpg"]phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha%201%209_zps6wdwrw5s.jpg[/url]

phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha%203%203_zpshh4cy0ve.jpg"]phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha%203%203_zpshh4cy0ve.jpg[/url]

3. Τσαντα ΓΝΗΣΙΑ δερμα ΟΛΟΚΛΗΡΗ MISS SIXTY σε καλή κατάσταση 50 ευρω ( τα μεταφορικα δικά μου με ACS στην πόρτα σας). Τιμη αγορας 350

phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha%202%206_zpsuazqpvut.jpg"]phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha%202%206_zpsuazqpvut.jpg[/url]

phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha%203%204_zps8ns9fvoj.jpg"]phiomegatauomicrongammarhoalphaphialpha%203%204_zps8ns9fvoj.jpg[/url]


-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6. ΝΙΚΕ SHOX φορεμενο ελάχιστα νουμερο 38,5 (πηρα λάθος νουμερο φοράω 37,5 αλλα οταν το καταλαβα ηταν αργα.) 30 ευρωimg1954cd.jpg"][/url]

img1950m.jpg"]img1950m.jpg[/url]

7. Μαλλινο παλτο ATRATTIVO νουμερο 42 η 12 αγγλικο, 20 ευρω

img1620yp.jpg"]img1620yp.jpg[/url]

img1621iy.jpg"]img1621iy.jpg[/url]


-

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Διαφημίσεις


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...