Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

αρχηγε αυτο ειναι για εσενα θα ριξεις πολυ γελειο θελεις !!!!???????

να ανεβασω μια φωτ της πεθερας μου και να μην κρατας ουτε τα βρακια σου απο τα γελεια ( συγνωμη για τα βαρκακια )!! :mrgreen::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ποιο βρε τρελοκομειο???...δεν βλεπω τιποτα!!!!

Τι λές τώρα τον άνθρωπο?Ρε Μαράκι εγώ πάντως, επειδή είμαι και κωλόπαιδο μεγάλο,θα ακύρωνα τον γάμο και θα έπαιρνα τον αντρούλη μου και τον κουμπάρο σε κανένα νησάκι και τέλος.Πρέπει να χαλαρώσετε και οι δύο.Πάντως αυτό που λέει και η Ζωή έχει και μια λογική.Τους αφήνεις να κάνουν το δικό τους και μετά κόψε και την καλημέρα.Βέβαια γιατί να της δώσεις την ικανοποίηση ότι της πέρασε.Τεσπα μπερδεμένες καταστάσεις.

Εγώ πάντως στον δικό μου γάμο δεν ασχολήθηκα καθόλου με το ποιόν θέλουν όλοι να καλέσουν.Τους έδωσα τα προσκλητήρια και τέλος.Επιβλήθηκα βέβαια στην βάφτιση του μικρού που τους είπα ότι δεν θα καλέσουμε κανέναν εκτός πολύ στενών συγγενικών προσώπων αλλά δεν έφεραν καμμία αντίρηση.Το ίδιο και στην βάφτιση της μικρής.

καλως το κοριτσι !!!

τι κανεις????????????

δεν ειναι θεμα ικανοποιησης...ποιος θα κερδισει και ποιος θα χασει.....ειναι πρακτικο το προβλημα......

και επειδη και ο δικος μου κωλοπαιδι ειναι :tongue:...τη βλεπω τη δουλεια...να ακυρωθουν ολα ετσι για να γουσταρουν λιγο !!!!

το στορυ στο δικο μας γαμο ηταν το εξης: λιγοι φιλοι και οι πολυ στενοι συγγενεις.....ετσι θελαμε τη μερα του γαμου μας.....δεν τη βλεπουμε σαν μια μερα που ο καθενας απο τους υπολοιπους θα κανει ''το κομματι του''...ουτε θελαμε να βγαλει κανενας τις υποχρεωσεις του απο το δικο μας γαμο......;)

θελαμε οποιος ερθει στο γαμο μας να πει ''..σημερα παντρευονται τα παιδια..'' και να χαιρεται....και οχι καλεσμενους που θα λενε μεσα τους...'''πφφφ εχω να παω και σε γαμο σημερα...πφφφ...'''

μι πιανς???? :cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

MPRABOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Ζωηηηηηηηηηηηηη :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

10000 μπραβο καλο μου!!!....2-3 κιλακια....σιγααα...ενα τσίκκκκ κανεις και θα τα χασεις :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μετα εχουμε τη συντηρηση για λιγο καιρο....και εννοειται δεν θελουμε να σε χασουμε....εδω θα ερχεσαι και θα πινουμε καφεεεεε :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

τι να σου πω βρε καμαρι μου?...σωστο κ αυτο που λες....ποκλειεται να γινει ομως.....ο δικος μου ειναι 45 χρονων και δεν δεχεται να του επιβαλλονται....πως να το κανουμε δλδ?...δεν ειναι 25!!!

και εκτος απο αυτο...τους ειπε ΟΚ κανατε το δικο σας...επιβληθηκατε....πεστε μας ποιοι ειναι αυτοι που καλεσατε τηλεφωνικως για να τους βαλουμε στη λιστα !!!.....ακομα περιμενουμε....δεν μας λενε....φανταζομαι δεν λενε γιατι θα γινει εξαλλος ο δικος μου αν μαθει ποιοι ειναι....υποθετω οτι εχουν καλεσει καποιους που δεν τους συμπαθει καν ο δικος μου....για αυτο δεν λενε.......αλλα τι θα γινει?????...που στο &^%$#$$ θα κατσουν αυτοι οταν ερθουν?????

πφφφφφφφφφφφφφφ.......μη σας ζαλιζω αλλο....το προβλημα εχει μια λυση...που δυστηχως δεν ειναι στο χερι μου.....ας τους φωτησει ο Θεος να μας πουν να τελειωνουμε.......

Καταρχήν δεν μας ζαλίζεις καθόλου!!;)

Κατι άλλο που μπορείς να κάνεις- για να μη γίνει μπάχαλο στο τραπέζι και μείνουν όρθιοι- είναι το εξής:

Μπορείς να συνεννοηθείς με τον υπεύθυνο να αφήσει καβάτζα κενές 20-30 θέσεις- εξηγώντας του περίπου τί συμβαίνει (δεν θα του κάνει εντύπωση, γιατί αυτά τα αντιμετωπίζουν συχνά σε τραπέζια γάμων, για τους γνωστούς λόγους), βέβαια σε αυτή την περίπτωση δεν ξέρω τί γίνεται με το κόστος:rolleyes:-αλλά τουλάχιστον θα αποφευχθεί το μπάχαλο :wink:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν δεν μας ζαλίζεις καθόλου!!;)

Κατι άλλο που μπορείς να κάνεις- για να μη γίνει μπάχαλο στο τραπέζι και μείνουν όρθιοι- είναι το εξής:

Μπορείς να συνεννοηθείς με τον υπεύθυνο να αφήσει καβάτζα κενές 20-30 θέσεις- εξηγώντας του περίπου τί συμβαίνει (δεν θα του κάνει εντύπωση, γιατί αυτά τα αντιμετωπίζουν συχνά σε τραπέζια γάμων, για τους γνωστούς λόγους), βέβαια σε αυτή την περίπτωση δεν ξέρω τί γίνεται με το κόστος:rolleyes:-αλλά τουλάχιστον θα αποφευχθεί το μπάχαλο :wink:

καλα για το κοστος ουτε που με νοιαζει....και μαλλον αυτο θα κανουμε που προτεινεις....δηλαδη ειναι το μοναδικο που μπορουμε...κ εμεις ετσι το σκεφτηκαμε...αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ.....


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

τωρα καλε πηγα σε αλλον υπολογιστη ερχεται ειναι με την κορη μου !!!

που ερχεται????.....ποιος ερχεται??? η πεθερα ή η φωτογραφια???...

πφφφφ....ειμαι και ξανθια...να μου τα γραφεις αναλυτικα :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

που ερχεται????.....ποιος ερχεται??? η πεθερα ή η φωτογραφια???...

πφφφφ....ειμαι και ξανθια...να μου τα γραφεις αναλυτικα :tongue::tongue::tongue:

εεεε!!λιγα με τις ξανθιες εχω κορη εεεεεεε!!

βρε αριχουλη μου πως διαγραφουμε μια φωτ απο το αλπου που εχουμε εδω εσυ ξανθια εγω βλαξ καστανη χαχαχα11

Link to comment
Share on other sites

καλα για το κοστος ουτε που με νοιαζει....και μαλλον αυτο θα κανουμε που προτεινεις....δηλαδη ειναι το μοναδικο που μπορουμε...κ εμεις ετσι το σκεφτηκαμε...αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ.....

okkkkkkkkk!!!!!!....πάει το λύσαμε!!!:D

του λες κιόλας του υπεύθυνου / σ' αυτά τα τραπέζια με τις 20-30 θέσεις- ας τους να κάτσουν και όπως γουστάρουν και τέλος!!!;)

Μην τον σκέφτεστε άλλο παιδιά, όσο και να το σκέφτεστε οι γέροι όταν πεισμώνουν δεν αλλάζουν γνώμη που να χτυπιέστε κάτω στα πατώματα!!!!

γι' αυτό και εγώ συνήθως τους λέω κωλόγερους!!!χαχαχαχαχαχαχαχα:D:D:D...και πάω παρακάτω!!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

εεεε!!λιγα με τις ξανθιες εχω κορη εεεεεεε!!

βρε αριχουλη μου πως διαγραφουμε μια φωτ απο το αλπου που εχουμε εδω εσυ ξανθια εγω βλαξ καστανη χαχαχα11

ξανθια ειπαμε ειμαι...που να ξερω???? :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

εεεε!!λιγα με τις ξανθιες εχω κορη εεεεεεε!!

βρε αριχουλη μου πως διαγραφουμε μια φωτ απο το αλπου που εχουμε εδω εσυ ξανθια εγω βλαξ καστανη χαχαχα11

jeniaaaaaaaaa !!!!εγώ με τις ξανθιές ανταύγιες μήπως μπορώ να βοηθήσω;;;;:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Αν πατήσεις δεξί κλικ πάνω στη φωτογραφία, μήπως σου βγάλει επιλογή διαγραφής;


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Ζωουλα καλησπερααααααααα...συγχαρητηρια κοριτσακι που φτανεις το στοχο σου...ουαου 55 κιλα...δεν το σκεφτομαι καν αυτο το νουμερο...ας φτασω τα 65 και θα ειμαι ευτυχισμενη...

χιλια μπραβο σε σενα που τα καταφερες...

ντινακι που ειναι καλε η πεθερουλα να γελασουμε λιγο????:mrgreen:

Εχω προσπαθήσει πάρα πολύ λιζάκι!!

Να φανταστείς ότι η προσπάθεια έχει ξεκινήσει από τον περασμένο Οκτώβριο!!!και έχω χάσει από τότε περίπου 12,5 κιλά!!

και όπως λέει και η αρχηγός...αργά και σταθερά είναι το καλύτερο!!!

Επίσης η διατροφή πλέον είναι τρόπος ζωής, αφού εάν πάω να κάνω τίποτα σοβαρές ατασθαλείες διαμαρτύρεται το στομάχι μου!!!

έχει πλέον συνηθίσει στα υγιεινά και ελαφρια γεύματα:wink:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κούκου!!!!!

Μαρακι μου σορι βρε καλη μου που δεν σε προλαβα. Ειμαι κι εγω σαν τη Φαιη. Το ανοιγω και μενει ανοιχτο αλλα εγω ειμαι ..... αλλου!!!!!!!!!!

Φιλακια πολλα.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Εχω προσπαθήσει πάρα πολύ λιζάκι!!

Να φανταστείς ότι η προσπάθεια έχει ξεκινήσει από τον περασμένο Οκτώβριο!!!και έχω χάσει από τότε περίπου 12,5 κιλά!!

και όπως λέει και η αρχηγός...αργά και σταθερά είναι το καλύτερο!!!

Επίσης η διατροφή πλέον είναι τρόπος ζωής, αφού εάν πάω να κάνω τίποτα σοβαρές ατασθαλείες διαμαρτύρεται το στομάχι μου!!!

έχει πλέον συνηθίσει στα υγιεινά και ελαφρια γεύματα:wink:

μπραβο σου ζωουλα!!!!!!!!!!!!!!

και μιας και μιλατε για ξανθιες :mrgreen: θελω και εγω να μαθω πως βαζεται φωτο εδω στο ποστ...καλε πειτε μου και μενα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

ξανθια ειπαμε ειμαι...που να ξερω???? :tongue::tongue::tongue:

ρε κοριτσια δεν το πιστευω ουτε ο υπολιγηστης δεν θελει την ειδε ποσο ομορφη ειναι και την φοβηθηκε ρε να πω την αληθεια τον καταλαβενω χαχαχαχα!! θα τη βαλω στο φβ αααααααααααααααααααααααα!! τι θυμηθηκα φαση με τον αντρα μου ενα βραδυ που εχει γυρησει απο ξεντυχτι και βλεπει την μανα του φανη μπαστουνι μπροστα του και με ενα ασπρο νυχτικο τι να σας λεω ο αντρα μου χεστηκε στον φοβο του νομιζε οτι ηταν φαντασμα να σας το λεει ο κακομηρης και να παθενεις και εχουν και μεζονετα το πατρικο και επρεπε να ανεβει και σκαλια παλι καλα που δεν σκωτοθηκε ο καλος μου !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

η ομορφια στο μεγαλιο της παω φβ .

Link to comment
Share on other sites

δεν το πσιτευω κοριτσια χτυπιεμαι ! ξανα χτυπιεμαι ουτε στο φβ δεν ανεβει εχει μπακ αουτ στον υπολογιστη μου ξερω και βουντου οτι θελεται αλλα δεν ανεβεινη αυτη η φωτογραφια μα με τιποτα :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

δεν το πσιτευω κοριτσια χτυπιεμαι ! ξανα χτυπιεμαι ουτε στο φβ δεν ανεβει εχει μπακ αουτ στον υπολογιστη μου ξερω και βουντου οτι θελεται αλλα δεν ανεβεινη αυτη η φωτογραφια μα με τιποτα :evil: :evil: :evil:

....στην έκανε η πεθερά!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:χαχαχαχαχαχαχαχαχα:D:D:D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...