Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

μανούλες απο γιαννιτσα!


taniabell

Recommended Posts

Γεια σας και από μενα κορίτσια.

fangri1523 και εγώ από Γαλατάδες είμαι!

Sophia! Για τον παιδικό του Αβραμίδη θα σου πω τα καλύτερα.

Πήγε εκει η ανιψιά μου και επίσης είνια δίπλα στο σπίτι που μενει η αδερφή μου .

Πρόσφατα μαλιστα ρωτήσαμε και για τιμες και μας είπανε 200,00 ? με δικό μας φαγητό και ωράριο 8-4 .

Αν μπορω να βοηθήσω καπου μου λες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια.Ολες κοντα μενουμε.να σας ρωτησω,γεννησε καμοια απο εσας στα γιαννιτσα κ αν ναι,που?Κ γω στα γιαννιτσα θελω να γεννησω οταν ερθει το νινι αλλα δεν ξερω ακομα τι που κ πως κ μαζευω γνωμες.

Με το καλό κοπέλα μου.

Εγώ γεννησα στα Γιαννιτσά στην κλινική Ελευθώ αν θελεις μπορω να σου πω λεπτομερειες

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!Μαζευτηκαμε βλέπω αρκετες:tongue::tongue::tongue:

Δύσκολη η επιλογη του παιδικού sophia και ελπίζω να επιλέξεις το καλύτερο! ΚΑι επειδη είναι και η δουλειά μου, μην επικεντρωθεις τόσο στο χώρο όσο στα πρόσωπα που είναι μ.εσα σε αυτον!

Αντε να τα λέμε και απο δω!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να 'μαι κι εγώ κοριτσάκια! Λοιπόν, εγώ γέννησα 2 αγοράκια στο Νοσοκομείο Γιαννιτσών κι είμαι ευχαριστημένη οπότε εκεί θα πάω και για το τρίτο νινάκι με το καλό... Πάντως έχει ανοίξει και η Κλινική Θηλέων ή κάπως έτσι, απέναντι από την αγροτική. Στο νοσοκομείο να ξέρετε δεν κάνουν επισκληρίδιο, και καισαρική μόνο σε μεγάλη ανάγκη.Τώρα, για τους παιδικούς, για του Πενταπλατάνου δεν ξέρω, αλλά θα σας πω για τους τρεις των Γιαννιτσών.ΜΑΚΡΙΑ!!Ούτε το σκυλί σας στον Αβραμίδη!!Έστελνα το γιο μου για μια εβδομάδα κι έκλαιγε συνέχεια (ενώ πήγαινε παιδικό από 15 μηνών).ΜΙΑ κυρία για 20 παιδιά, κούνιες κι από πίσω να περνάνε τα παιδάκια τα άλλα (!!!) και ντιβιντι να παίζει συνέχεια. Ο παππούς αβραμίδης με τη γιαγιά στα χωρίσματα κι έτρωγε από τα τάπερ των παιδιών (αυτό το ξέρω από κοπέλα που δούλευε εκεί!) και φυσικά γύρισα κατερίνη στον παλιό μας παιδικό. ''Στρουμφάκια'' βρωμιά, κρεβατάκια ό,τι είχαν φέρει από τα σπίτια τους (έλεος, παιδικό ανοίγεις, πάρε καινούρια όχι τα used των παιδιών σου!!) και το ''αριστοτέλειο'' όπου περυσι τους έστελνα ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ γιατί γύρισα στη δουλειά και μετακομίσαμε Γιαννιτσά πάλι, απαράδεκτος, η κυρία καλή, αλλά μεγάλη και κουράστηκε πια, τουαλέτες με βρύση που δε λειτουργούσε για μήνες (!).Όπως καταλάβατε, χάλια, τα έχω δει με τα μάτια μου κι είμαι τρισευτυχισμένη που φέτος ο μικρός πάει στο δημοτικό παιδικό στις εργατικές (καλές κυρίες, υπέροχο φαγητό, υπέροχο κτίριο) κι ο μεγάλος πάει νήπια. Σας κάλυψα πιστεύω!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε για τις πληροφοριες...την ιδια αποψη εχω κ εγω κ τον στελνω τον μικρο στον πεντ/νο.Ηθελα να μαθω για τον παιδικο στις εργατικες...με καλυψες!!Να σαι καλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΖΙΑ το ΣΚ θα είμαι στο χωριό. Έλα για καφέ. :D

Kαλημερα Ευάκι, θα χαρω πολυ να τα πουμε.

Με βολευει μονο την Κυριακη, γιατι για αυριο εχω κανονισει για γενικη στο σπιτι, ξερεις εν οψει χειμωνα.

Αν σε βολευει κι εσενα εχει εναν πολυ καλο παιδοτοπο στα Κουφαλια, την Παραμυθουπολη, να βρεθουμε εκει και να απασχοληθουν και τα παιδια.

σου στελνω με π.μ το κινητο μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Το ΣΚ ήμουν στα Γιαννιτσά, η ανακαίνιση προχωράει και μαλλον 28η Οκτωβρίου θα είναι όλα έτοιμα να μείνουμε για πρώτη φορά σπίτι μας (όχι μόνιμα ακόμα)! Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες αν και ομολογώ ότι με μπέρδεψαν ακόμη περισσότερο αφού οι απόψεις διίστανται...Ελπίζω να προλάβω να δω από κοντά τους σταθμούς όταν ανέβω γιατί προς το παρόν μόνο του Αβραμίδη απ' έξω έχω δει (ο οποίος πλέον δεν έχει καμιά σχέση με τις φωτό του site του αφού άλλαξε χρώμα και χτίστηκε από πάνω). Και πάλι ευχαριστώ και όποια ξέρει περισσότερα περιμένω να μου πει. Φιλιά σε όλες!!!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Το ΣΚ ήμουν στα Γιαννιτσά, η ανακαίνιση προχωράει και μαλλον 28η Οκτωβρίου θα είναι όλα έτοιμα να μείνουμε για πρώτη φορά σπίτι μας (όχι μόνιμα ακόμα)! Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες αν και ομολογώ ότι με μπέρδεψαν ακόμη περισσότερο αφού οι απόψεις διίστανται...Ελπίζω να προλάβω να δω από κοντά τους σταθμούς όταν ανέβω γιατί προς το παρόν μόνο του Αβραμίδη απ' έξω έχω δει (ο οποίος πλέον δεν έχει καμιά σχέση με τις φωτό του site του αφού άλλαξε χρώμα και χτίστηκε από πάνω). Και πάλι ευχαριστώ και όποια ξέρει περισσότερα περιμένω να μου πει. Φιλιά σε όλες!!!

Kαλώς να έρθετε, Σοφάκι. Μη σε γελάνε τα χρώματα και τα σχέδια του Αβραμίδη, κι εγώ έτσι είχα ξεγελαστεί. Καμία σχέση το φαίνεσθαι με το τι δουλειά κάνουν...δυστυχώς!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες απο τα Γιαννιτσα μας τι κανετε?Αντε να μαζευομαστε πολλες σιγσ σιγα.

Καλά είμαστε!Mεγαλώνουμε...!Pε κορίτσια, γιατί δεν κανονίζουμε να βρεθούμε όλες μαζί στον πεζόδρομο, στα Γιαννιτσά την 28η Oκτωβρίου; Πήρα άδεια στις 29&έτσι θα το κάνουμε 4ήμερο(πέφτει Πέμπτη η αργία).Θα χαρώ πολύ&θα μάθω πολλά από σας για τον τόπο πριν πάρω την μεγάλη απόφαση...!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...