Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ας παίξουμε με Digital Scrapbooking!!!!!


Recommended Posts

καλημερα

Σκεφτηκα πως αφου εγω εφτιαξα πραγματα για τη βαφτιση μας (προσκληση μεσα εξω - βιβλιο ευχων και λοιπα) ισως να θελετε κι εσεις να δοκιμασετε το digital Scrapbooking...

Οχι μονο για βαφτισια αλλα για πολλα πολλα πραγματακια!

Ξερετε, ειναι το scrapbooking αλλα μεσω...υπολογιστη! κολλας κομματακια αλλα με το mouse!!!!

Στη σελιδα εδω θα βρειτε πολλα kits να κατεβασετε τα οποια μεσα εχουν αρχειακια για να δημιουργησετε το δικο σας αριστουργημα... ;)

Εγω για να τα βαλω μαζι χρησιμοποιω φωτοσοπ αλλα και οποιοδηποτε αλλο προγραμμα που διαχειριζεται εικονες (ακομα και το word ισως) θα μπορει να κανει δουλεια αφου τα αρχειακια ειναι σχεδον ολα "διαφανα" ( χωρις λευκο φοντο πισω) και μπαινουν και το ενα πανω απο το αλλο. οποτε μπορειτε πχ σε μια φωτογραφια του παιδιου σας να βαλετε απο πανω ενα σχεδιακι - μια κορδελιτσα και λοιπα!!!

Το site για να δειτε διαφορα ( κατεβαζετε απο το downloads")

http://shabbyprincess.com/

Αντε κι αμα κανουμε και τιποτα να τα βαζουμε εδω να τα θαυμαζουμε

Φιλακια!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

θελω να κανω το προσκλητηριο για την βαφτιση της μπεμπας..με το word εγραψα το κειμενο εβαλα και τις φωτο μπαλαρινας που ηθελα αλλα δεν μπορω να βαλω φωτο της μικρης χωρις να φαινεται ξεκαρφωτη..


an1cHjg0g001210MjJkfDc4NTU1NTZkYXxpIG1wb3VybXBvdWxpdGhyYSBtYXMgZWluYWk6.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπορεις να κατεβασεις επισης οποιαδηποτε "κορνιζα" απο το shabbyprincess και να τh βαλεις γυρω απο τη φωτο ωστε να δεσει... αν θυμαμαι καλα εχει πολλες μεσα στα σετ απλ πρεπει να τα κατεβασεις ολα για να το ψαξεις ποια θα σου ταιριαζει.

Link to comment
Share on other sites

βρε v&a δεν καταφερνω κατι και πεδευομαι ολη μερα..ουτε "κορνιζα"μπορω να βαλω..θελει καποιο προγραμμα?υπαρχει καποιο free?εγω εχω μονο το photoshop κι αυτο δεν ξερω να το χρησιμοποιω αφου ποτε δε μου χρειαστηκε...χρειαζομαι τη βοηθεια σου..pls(emoticon που κανει γλυκα ματακια)


an1cHjg0g001210MjJkfDc4NTU1NTZkYXxpIG1wb3VybXBvdWxpdGhyYSBtYXMgZWluYWk6.gif
Link to comment
Share on other sites

βρε v&a δεν καταφερνω κατι και πεδευομαι ολη μερα..ουτε "κορνιζα"μπορω να βαλω..θελει καποιο προγραμμα?υπαρχει καποιο free?εγω εχω μονο το photoshop κι αυτο δεν ξερω να το χρησιμοποιω αφου ποτε δε μου χρειαστηκε...χρειαζομαι τη βοηθεια σου..pls(emoticon που κανει γλυκα ματακια)

βασικα ανοιγεις τη φωτο που θες στο φωτοσοπ και τη κορνιζα που βρηκες. τραβας μετα τη κορνιζα απο το ενα αρχειο στο αλλο που ειναι η φωτογραφια σου... αν δε τα καταφερεις στειλε μου πμ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 9 months later...

βρηκα κι αλλα!!!! Πολλα!!!! παρα πολλα!!!!! μα πως δεν το χα σκεφτει τοσο καιρο πως εκει μεσα θα βρισκα!!!!

http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=Scrapbooking+kit

κανετε κλικ στις εικονες και μπαινετε μεσα στο καθενα και Δεξια πανω στη σελιδα κατω απο το κουμπι add to favorites υπαρχει ενα Download . το πατατε κ κατεβαινουν....(μονο μη με ρωτατε με ποιο προγραμμα τα ανοιγετε γιατι δε τα κατεβασα ολa απο οσα εδια με καποιο προγραμμα επεξεργασιας φωτογραφιας θα κανετε δουλεια)!!!!

Link to comment
Share on other sites

ωραίο θέμα,ποστάρω για να το παρακολουθώ........


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...