Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

ΓΕΝΝΗΣΕ Η giota.


Recommended Posts

Σημερα στις 10:30 το πρωι γεννησε η giota. η τρομερη μανουλα του Τασουλη!!!

Δυο αγορακια!! Το ενα 2490 και το αλλο 2230!

Να σου ζησουν Γιωτουλα μου!!! Παντα γερα και καλοτυχα να ειναι!!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

congrats_twins.190123630_large.gif

Giotaki μου συγχαρητήρια για τα μωράκια σου!!! Μια χαρά είναι και το βάρος τους!!! Με το καλό να γυρίσετε όλοι μαζί στο σπίτι και να μας πεις τα νέα από πρώτο χέρι!!!! Φιλάκια πολλά κουκλίτσα!!!!!!


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια γιωτουλα!να σου ζησουν οι παιδαροι!γεροι δυνατοι και καλοτυχοι παντα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιωτουλα να σου ζησουν τα διδυμακια σου!!μαζι με τον τασουλη να σας κανουν παντα ευτυχισμενους!!!

αντε τωρα καλο σαραντισμο!!ανυπομονουμε να σας δουμε ολους μαζι στις συναντησεις μας!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

383691f4yd9fh0cc.jpg

Να σου ζήσουν Γιώτα μου.

Πάντα γερά και καλότυχα να είναι.

Δεν το πιστεύω, σαν χθες μου φαίνεται που είχε ανοίξει το καφέ του Αυγούστου και ήσουν από τις πρώτες που έγραψε.

Άντε να πάρουμε και εμείς σειρά τώρα.


rFQep1.pngcS9Bp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα σας.Ειμαι ο συζυγος της Γιωτας ο Βασιλης.Σας ευχαριστω για τις ευχες σας και θα τις μεταβιβασω αυριο στη Γιωτουλα.

Ολα πηγαν κατ'ευχην.Ειναι καλα,γεννησε σχετικα γρηγορα 10.35 το πρωι.Τα παιδακια ειναι μια χαρα,το ενα μονο εχει παει για μια παρακολουθηση λογω του βαρους του(αυριο μαλλον θα μας τον δωσουν).Μου ειπε να σας ευχαριστησω για τις ευχες σας και να σας πω οτι θα τα πειτε απο εδω την Δευτερα που θα ερθουμε στο σπιτι μας.


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας.Ειμαι ο συζυγος της Γιωτας ο Βασιλης.Σας ευχαριστω για τις ευχες σας και θα τις μεταβιβασω αυριο στη Γιωτουλα.

Ολα πηγαν κατ'ευχην.Ειναι καλα,γεννησε σχετικα γρηγορα 10.35 το πρωι.Τα παιδακια ειναι μια χαρα,το ενα μονο εχει παει για μια παρακολουθηση λογω του βαρους του(αυριο μαλλον θα μας τον δωσουν).Μου ειπε να σας ευχαριστησω για τις ευχες σας και να σας πω οτι θα τα πειτε απο εδω την Δευτερα που θα ερθουμε στο σπιτι μας.

Με το καλο να γυρισετε σπιτι σας!! Να δωσεις πολλα φιλια και αγκαλιες σε ολη την οικογενεια!!:-D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

383691f4yd9fh0cc.jpg

Να σου ζήσουν Γιώτα μου.

Πάντα γερά και καλότυχα να είναι.

Δεν το πιστεύω, σαν χθες μου φαίνεται που είχε ανοίξει το καφέ του Αυγούστου και ήσουν από τις πρώτες που έγραψε.

Άντε να πάρουμε και εμείς σειρά τώρα.

αυτο ακριβως....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...