Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΓΕΝΝΗΣΕ Η Happines!!!


Recommended Posts

Φιλεναδιτσεεεεεεεεεεεεεεες γεννησε το Χαπακι μας!!!Ολα πηγαν καλα και επιτελους το Χαπακι μας κραταει τον μουργο της αγκαλια!!!

Χαπακι μου να σας Ζησει το αγορακι σας να ειναι γερο,δυνατος και καλοτυχος!!!Επιτελους τον κρατησες στην αγκαλια σου και εγινες και εσυ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!:D:D:D

Οπως επιθυμειτε να τον καμαρωσετε!!!

260456g57t5uul6w.jpg

1696015dx91e6zc7s.gif


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαπάκι μου, γλυκό να σου ζήσει ο μούργος, γερό να είναι το παιδάκι σας κιεσύ εύχομαι να έχεις υπομονή γιατί αρχίζεις τρέξιμο λέμεεεεεεεεεεε!!!!!!!Φιλάκια!!!!!Περιμένουμε σύντομα νέα σου!!!!:D:D:D:D:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαπακι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D

Να σας ζησει ο μπεμπουκος!!!!!!!!:P:p:p:p

Καλο σαραντισμο Εφακι μου !!!!!!:):):):)

...κ περιμενουμε κ λεπτομερειες εεεε!!!!!copy paste απο το ενα Καφε στο αλλο θα κανεις !!!!!!!!:cool::cool::cool::tongue::tongue::tongue:


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τελικα αξιζε η αναμονη...

να σου ζησει ο παιδαρος,καλη ανατροφη κ να τον καμαρωσεις με υγεια...

(κ συντομα το επομενο.......)


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Eυτυχω μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mrgreen::mrgreen:

τα καταφερατε κοριτσακι μου τα καταφερατε και εισαστε επιτελους μαζι εκτος κοιλιας!!!!:mrgreen: τι να πω δεν ξερω μετα απο αρκετες δυσκολιες ο μπεμπαρος βγηκε και εσυ τωρα μπορεις να τρελαθεις με την ησυχια σου:tongue:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!:P

Να ειστε ολοι καλα και γεροι να καμαρωνεται τον γιο σας, καλοτυχος να ειναι και πανω απο ολα γερος,φιλια πολλα πολλα!!!!:-D


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει κοριτσάκι ο παίδαρος να είναι πάντα γερός κι ευτυχισμένος!!!!!!!!

Καλό σαραντισμό κούκλα μου!


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

913164gke1lhcfrl.gif

ΦΙΛΕΝΑΔΑΑΑΑΑΑΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΖΟΥΖΟΥΝΟΣΣΣΣΣΣ Ο ΓΛΥΚΟΣ ΣΟΥ Ο ΜΟΥΡΓΑΚΟΣΣΣΣΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΕΥΤΗΧΙΑ........ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΙ'ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΕΜΕΙΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ.....ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 3 ΣΑΣ :-*:-*:-*


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


xapaki moyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy na σου ζησει ο παιδαρος γερος και τυχερος να ειναι παναγια μου! ευχομαι να ειστε ολοι καλα και περιμενουμε συντομα νεα σου!!!!!!!!!!! αχ τι χαρα~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

Χαπακι μου,να σας ζησει ο παιδαρος!!!!

Να ναι γερος και καλοτυχος!!!

Η ζωη σας να ειναι παντα τοσο γεματη και ευτυχισμενη οσο ειναι την σημερινη ημερα!!!!!

Φιλακια πολλα!!!!!!!:D:D:D:D


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...