Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν και άλλες κοπέλες οι οποίες βρίσκονται σε διαδικασία εξωσωματικής στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο Ιωαννίνων. Και αν αντιμετωπίζουν θέμα αναμονής ώστε να ξεκινήσουν. Εγώ έχω περάσει επιτροπή στις αρχές του καλοκαιριού και δυστυχώς ακόμα δεν έχω ξεκινήσει την διαδικασία διέγερσης 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 475
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα..Ελπίζω να πάνε όλα καλα και να έχεις θετικά αποτελέσματα. Αυτή η αναμονή με έχει αγχώσει είναι η αληθεια. Μακάρι να λυθεί το οποιο θέμα σύντομα και να ξεκινήσουμε τις διαδικασίες 🙏

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η πρώτη μου εξωσωματικη στον κύριο Ζηκοπουλο ήταν με επιτυχία. Βάλαμε δύο εμβρυα, εμφυτευθηκαν αλλά το ένα δεν προχώρησε και το άλλο αναγκάστηκα μετά την αυχενικη διαφανεια να το αφαιρέσουμε λόγω προβλήματος. Παρ όλα αυτά σαν προσπάθεια θεωρείται επιτυχής. Οπότε είμαι πολύ ευχαριστημενη. Το θέμα είναι ότι έχει βγει στη σύνταξη απ ότι έμαθα (πήρα και στο νοσοκομείο μίλησα και με τον ιδιο) αλλά θα μπορεί να συνεχίσει να κάνει εξωσωματικές, απλά έχει κάποια γραφειοκρατία. Η γυναικολογος μου( τον γνωριζει) που μίλησε τη Δευτέρα μαζι του,της είπε σε 10 μέρες θα γνωρίζει τι θα γινει. Οπότε θα τον ξαναπάρει και θα σας ενημερώσω.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ έβαλα την γιατρό μου να μάθει τι γίνεται, γιατί περιμένω εδώ και 3 μήνες και της ειπαν τα ίδια. Έχει βγει σε σύνταξη και υπάρχει θέμα γραφειοκρατίας.  Ελπίζω να λυθεί σύντομα γιατί είναι πολύ ψυχοφθόρο όλο αυτό. Να παίρνεις τηλέφωνο ανά 15 μέρες για να δεις τι θα σου πει. 

Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως πολύ ψυχοφθορο! Θέλουμε να πάμε παρακάτω και δεν μπορούμε και χωρίς κάποια επίσημη ενημέρωση να ξέρουμε ακριβώς. Κοίταξα να μεταφέρω τα έμβρυα,αλλά είναι αυξημένο το κόστος. Είπα είναι ο τελευταίος κύκλος που θα χάσω τώρα, αλλιώς μετά αν δεν ανοίξει θα δω τι θα κάνω. Εννοείται άμα έχεις καμιά ενημέρωση πριν από μένα εν δεν σου κάνει κόπο να μου πεις

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται. Μόλις μάθω θα σε ενημερώσω. Εγώ έχω περίοδο τέλος του μήνα και πολύ φοβάμαι ότι θα τον χάσω και αυτό τον μήνα και θα είναι π τέταρτος κύκλος που χάνω. Απλά έχω αγχωθεί γιατί δεν μας λέει κάτι επίσημα. Να ξέρουμε και εμείς τι θα κάνουμε. Μακάρι από Νοέμβρη όλες να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες μας🙏🙏🙏🙏

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι μου έτσι όπως μου είχε πει ο ίδιος εμένα πριν κάνα 2 εβδομάδες όταν τον πήρα, μου είπε τέλος του μήνα πιστευει θα ανοίξουν. Και ο εμβρυολογος που μίλησα που είχε πει μες τον Οκτώβρη μάλλον. Εύχομαι να τον προλάβεις τον κύκλο σου!εγώ περιμένω αύριο οποτε τον χανω

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια τον έχασα και αυτόν τον κύκλο πάμε για τον επόμενο και ο θεός βοηθός ελπίζω να ανοίξουμε γιατί περνάνε οι μήνες έτσι. Εσείς για που λέτε να κοιτάξετε μετά από που είστε..?? Εγώ Καστοριά....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ από Καρδίτσα. Δεν ξέρω τι θα κάνω, μετά θα κοιτάξω μάλλον στην Αθήνα σε κάποιο δημόσιο. Πιστεύω όμως να ανοίξουν. Εσύ κορίτσι μου ποτε μίλησες με το γιατρο?σου είπε κάτι νεότερο?

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια. Περίμενα να είχαμε κάποιο νέο😔 Εγώ θα τον πάρω τηλέφωνο την Παρασκευή γιατί την Δευτέρα θα αδιαθετήσω. Βέβαια δεν νομίζω να μου πει κάτι νεότερο. Εγώ είμαι από Πάτρα και σκέφτομαι να ψάξω για δημοσιο στην Αθήνα. Ήδη έχασα τόσους κύκλους 

9 hours ago, domna1 said:

Εγώ από Καρδίτσα. Δεν ξέρω τι θα κάνω, μετά θα κοιτάξω μάλλον στην Αθήνα σε κάποιο δημόσιο. Πιστεύω όμως να ανοίξουν. Εσύ κορίτσι μου ποτε μίλησες με το γιατρο?σου είπε κάτι νεότερο?

Και εγώ για δημόσιο στην Αθήνα ψάχνω,για plan b. Μου έχουν πει για το Έλενα. Τώρα δεν ξέρω λεπτομέρειες. Θα πρέπει να βρω γιατρό κτλ😮💨

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω να σου πει την παρασκευη αν έχει ανοίξει. Για τον Έλενα έχω διαβάσει κι εγώ καλά, αλλά δεν έχω ιδεα πως βρίσκεις γιατρό εκεί και πως ξεκινάει η διαδικασία. Εύχομαι να έχουμε καλά νέα από Γιαννενα😊

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...