Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

Και εγώ για δημόσιο στην Αθήνα ψάχνω,για plan b. Μου έχουν πει για το Έλενα. Τώρα δεν ξέρω λεπτομέρειες.

4 hours ago, domna1 said:

Πιστεύω να σου πει την παρασκευη αν έχει ανοίξει. Για τον Έλενα έχω διαβάσει κι εγώ καλά, αλλά δεν έχω ιδεα πως βρίσκεις γιατρό εκεί και πως ξεκινάει η διαδικασία. Εύχομαι να έχουμε καλά νέα από 

Η γιατρός μου πάντως που ξαναμιλησε με μια γνωστή της που δουλεύει στο νοσοκομείο Ιωαννίνων, της ειπε ότι δεν θα ξεκινήσει άμεσα τις εξωσωματικές. Υπάρχει ακόμα θέμα γραφειοκρατίας. Εγώ θα μιλήσω μαζί του την Παρασκευή, μακάρι να μου πει ότι ολα είναι καλά και να ξεκινήσουμε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 475
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ μην μου λες τέτοια γιατί αυτός έλεγε συνέχεια για τέλος Οκτωβρίου. Και μπορούσα και να τα μεταφέρω τον προηγούμενο μήνα τα 2 εμβρυα που έμειναν, γιατί ήταν και άλλη μια κοπέλα και θα έβγαινε πιο οικονομικά και είπα όχι ας τον περιμενω

Link to comment
Share on other sites

Mακαρι να μιλήσουμε μαζί του και να μας πει ότι είναι είναι καλά. Τουλάχιστον ας μας πει σίγουρα τι θα γίνει. Αυτό από μήνα σε μήνα δεν το μπορώ. Μετά θα είναι και τα Χριστούγεννα. Οπότε μας βλέπω από την νέα χρονιά. Αν μου το είχε πει εξ αρχής ότι είναι ετσι τα πράγματα, θα είχα ψάξει ήδη για άλλο γιατρό κτλ. Αν μιλήσεις πρώτη μαζί του και δεν σου είναι κόπος θα μπορούσες να με ενημερώσεις και εμένα ?

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κορίτσια μου μάλλον Αθήνα θα καταλήξω θα δούμε μακάρι να έχουμε νέα σύντομα από Γιάννενα μία να μήν χρειαστεί πάλι καινούργιοι γιατροί νέο περιβάλλον όλα νέα ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια είπα τη γιατρό μου χθες να μιλήσει με τον Ζηκοπουλο. Μόλις έχω νέα θα σας πω. Επίσης οποία κλείσει κάπου αλλού ας μας ενημερώσει πως έκλεισε, για το Έλενα έψαχνα χθες, έχω ακούσει καλά. Αλλά από που να ξεκινήσω δεν ξέρω 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, domna1 said:

Κορίτσια είπα τη γιατρό μου χθες να μιλήσει με τον Ζηκοπουλο. Μόλις έχω νέα θα σας πω. Επίσης οποία κλείσει κάπου αλλού ας μας ενημερώσει πως έκλεισε, για το Έλενα έψαχνα χθες, έχω ακούσει καλά. Αλλά από που να ξεκινήσω δεν ξέρω 

Ψάχνω από το πρωι να κλείσω ραντεβού και δεν ξέρω πως. Πήρα στο 1535,και μόλις λέω τμήμα εξωσωματικής γονιμοποίησης,μου λέει δεν υπάρχει. Δεν μιλάς με κάποιον live ,ώστε να σε κατευθύνει 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Faith13 είπε:

Ψάχνω από το πρωι να κλείσω ραντεβού και δεν ξέρω πως. Πήρα στο 1535,και μόλις λέω τμήμα εξωσωματικής γονιμοποίησης,μου λέει δεν υπάρχει. Δεν μιλάς με κάποιον live ,ώστε να σε κατευθύνει 

Τηλέφωνο: 21 3205 1000

[email protected]

Κάντε ένα κόπο να γκουγκλαρετε ελενα μονάδα εξωσωματικής και βγάζει πληροφοριες

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν σήκωσε κανείς το τηλέφωνο. Έστειλα μεηλ μπας και βγάλω άκρη 🙏

9 hours ago, Nels said:

Τηλέφωνο: 21 3205 1000

[email protected]

Κάντε ένα κόπο να γκουγκλαρετε ελενα μονάδα εξωσωματικής και βγάζει πληροφοριες

 

 

Ευχαριστώ πολύ. Εκεί βρήκα ένα μεηλ και έστειλα για πληροφορίες

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Faith13 είπε:

Δεν σήκωσε κανείς το τηλέφωνο. Έστειλα μεηλ μπας και βγάλω άκρη 🙏

Ευχαριστώ πολύ. Εκεί βρήκα ένα μεηλ και έστειλα για πληροφορίες

Μακάρι να βγάλεις άκρη, δοκίμασε και αύριο πρωί το τηλ μπας και

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...