Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 475
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια θα τον πάρει κάποια αύριο ή να τον πάρω εγώ? Λέω να οργανωθούμε,μην τον πάρουμε όλες ίδια μέρα, γιατί άμα δεν έχει κανένα νέο αύριο να πάρει καμία άλλη μετά από κάνα 2 μέρες. Τι λέτε?να τον πάρω?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, domna1 said:

Κορίτσια θα τον πάρει κάποια αύριο ή να τον πάρω εγώ? Λέω να οργανωθούμε,μην τον πάρουμε όλες ίδια μέρα, γιατί άμα δεν έχει κανένα νέο αύριο να πάρει καμία άλλη μετά από κάνα 2 μέρες. Τι λέτε?να τον πάρω?

Καλησπέρα κορίτσι μου. Εγώ αν θυμάσαι ελεγα να τον πάρω γιατί περίμενα περίοδο την Τρίτη ή Τετάρτη, και έλεγα μήπως ήταν όλα καλά και ξεκινούσα. Αλλά δυστυχώς αδιαθετησα νωρίτερα,οπότε πάει και αυτός ο μήνας. Αν πάρει κάποια από εσάς τηλέφωνο και μας ενημερώσει, δεν θα πάρω και εγώ. Αφού τώρα ΑΝ ξεκινήσω, θα είναι τέλος Νοεμβρίου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τον πήρα κι εγώ. Μου είπε δεν ξέρει πότε θα ανοίξει, ξεκίνησε και κάνει ιδιωτικά. Του λέω δηλαδή δεν ξέρουμε αν θα είναι σε 2-3 μήνες, μου λέει δεν ξέρω καθόλου και δεν θέλω λέει να σας λέω έτσι γιατί και τώρα αισιόδοξος ήμουν και δεν ανοιξε. Η διοίκηση λέει είπε θα το τρέξει όσο γίνεται πιο γρήγορα. Κορίτσια απογοητευτηκα

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχχχχ ρε κορίτσια μου που κοιτάμε τώρα..?? Εγώ κοίταξα και Θεσσαλονίκη θα πάρω τηλ αύριο στο Παπαγεωργίου να ρωτήσω και θα σας πω αν ενδιαφέρεστε..!! Πολύ απογοήτευση και ψυχολογία χάλια..!!😔😔

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκλεισα ένα ραντεβού στο Έλενα. Με έβαλε αρχές Δεκεμβρίου. Αλλά έχω προβληματιστεί πολύ. Πως θα είναι ο γιατρός, πως είναι εκεί. Επίσης η κοπέλα στην γραμματεία μου είπε πως είναι λίγο δύσκολο επειδή μου έχει γράψει άλλος γιατρός τα φαρμακα,για θεραπεία που εκείνος νόμιζε ότι είναι η κατάλληλη. Αυτός που θα με αναλάβει θα συμφωνεί με αυτό το σχήμα? Έχω στενοχωρηθει πολυ. Περιμένω από τέλος Ιουλίου και τελικά δεν έγινε τίποτα 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Faith13 είπε:

Εγώ έκλεισα ένα ραντεβού στο Έλενα. Με έβαλε αρχές Δεκεμβρίου. Αλλά έχω προβληματιστεί πολύ. Πως θα είναι ο γιατρός, πως είναι εκεί. Επίσης η κοπέλα στην γραμματεία μου είπε πως είναι λίγο δύσκολο επειδή μου έχει γράψει άλλος γιατρός τα φαρμακα,για θεραπεία που εκείνος νόμιζε ότι είναι η κατάλληλη. Αυτός που θα με αναλάβει θα συμφωνεί με αυτό το σχήμα? Έχω στενοχωρηθει πολυ. Περιμένω από τέλος Ιουλίου και τελικά δεν έγινε κ

Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Κοίτα μην αγχωνεσαι γι αυτό, θα κοιτάξει και θα στο προσαρμόσει. Μην σκας λύση ια βρεθεί. Σε ποιο νούμερο πήρες τηλ?απόγευμα έκλεισες ραντεβού ?σε ποιο γιατρό?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να το πιστέψω πως μας άφησε έτσι ξεκρεμαστες... Εγω πήρα την συνταγή για τα φάρμακα πριν 20 μέρες... Δεν μπορώ να φανταστώ πως νιώθετε που περιμένετε τόσο καιρό!!τα πήρα και τώρα έχω πάθει πανικό... Ήταν να ξεκινήσω τον Νοέμβρη και δεν με ενημέρωσε καν...και σήμερα που πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω τι συμβαίνει μου είπε να πάω στη Θεσσαλονίκη ιδιωτικά!! Είμαι πολύ στεναχωρημενη... 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...