Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Η bibicos γέννησε!!!


blume

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Να σας ζησει το αντρακι σας!!Οπως επιθυμειτε να τον δειτε...να ειναι παντα γερος κ ευτυχισμενος και να εχει ολη την αγαπη του κοσμου!!

καπου ειχα διαβασει πως για καθε παιδι που γεννιεται γεννιουνται και 2 γονεις!!ο Θεος να τον εχει καλα...!!:-D:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σου ζήσει κούκλα μου, να είναι γερός και καλότυχος. Μη παραπονιέσε με το θηλασμό, άντρας δεν είναι;; Απο γεννησιμιού τους έχουν το συγκεκριμένο κόλλημα!!!!! Καλό σαραντησμό!!!!!!!!!!!


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσα, ξέρεις πόσο καιρό αναρωτιόμασταν τι έγινε αυτή η κοπέλα, γέννησε????

Να σου ζήσει bibicos ο κουκλος σου... Να είναι γερός κ καλότυχος κ εσεις να τον καμαρώνετε...

Φιλακια κ καλό σαραντισμό


bunbunsrd20100817_-8_O+kouklos+mou+einai.png

EP8Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...