Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Hρθα..

Αχ αλιμονο μου με αυτο το γιο μου..

Λοιπον οπως καθε φορα που εχω γυναικα τον παει η μανα μου στη φιλιη του τη Βανεσσα(θυματε το κοριτσακι με τα χελωνακια)

Τεσπα σημερα η Βανεσσα ειχε κατι κουζινικα καινουργια σε ενα κλειστο κουτι και ο δικος μου ειχε κολλησει να ανοιξει το πακετο.

Οταν γυρισε του εταξα να παμε να παρουμε παιχνιδι.

Πηγαμε λοιπον πριν λιγο και διαλεξε ενα αυτοκινητο τεραστιο...

Εγω δεν ηθελα να του παρω τοσο ακριβο και διαλεξα ενα αλλο (ενταξει εμοιαζε αλλα στο πιο μικρο ...χαχα)και εκανα αλλαγη στο ταμειο χωρις να με παρει χαμπαρι.

Μετα που βγηκαμε εξω δεν εκανε βημα αν δεν εδινα το κουτι.

Με το που το βλεπει το ακουμπαει στη μεση του δρομου κατω και φωναζε ''αλλο μαμα''

Τιποτα.. να μην το θελει με τιποτα..ηθελε το αλλο.. τζαμπα τα λεφτα μου..αλιμονο μου μιλαμε απο τωρα δεν ξεγελιεται με τιποτα...

Τεσπα τωρα το ειδε με αλλο ματι και φωναζει στον τουιτι του ''τουιτι τακε'' =τρακτερ...ΧΑΧΑ


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

deleni μάλλον θα ήταν καλύτερα να την βγάλετε την κούνια. Να μην έχει την επιλογη. Βέβαια ''έξω από τον χορό...'' δεν ξέρω, νομίζω όμως πως είναι καλύτερα έτσι..

Και εγώ έτσι πιστεύω Άρμα... τώρα το απόγευμα θα πάρω σεντονάκια με τη Ντόρα που την αναγνωρίζει και διάφορα μαξιλαράκια και βλέπουμε....

Αντε περιμενουμε συμμετοχές κοριτσια θεσσαλονικιες και απο τα περίχωρα..Σαρδελακι, Σούλα, Βίκυ, Φωτεινή, Deleni & Vatraxaki (γιατί οχι...)..Ξεχνάω καμία;;

Η πρόσκληση απευθυνεται και εις τας Αθηνας!!!

Ωραία ιδέα!!!! Και την Ονειρούπολή τη συζητούσαμε και με τον άντρα μου...;)

Καλό μεσημέρι κορίτσια!!!


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αμ τι νόμιζες Ριτάκι .... δεν μπορείς να τα ξεγελάσεις πλέον τα ζουζούνια μας!!!!!

Βατραχάκι είδα το trailer της ταινίας στο you tube και τρελάθηκα...μόνο αυτό βλέπεις και θέλεις να κλάψεις φαντάσου να το δεις και όλο ...Εχεις απόλυτο δίκιο είναι τέλειο έργο αν και στενάχωρο!!!


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλεναδες!!!!

My Sister's Keeper (2009)

Στα 13 της χρόνια, η Αννα (Άμπιγκέϊλ Μπρέσλιν - "Little Miss Sunshine", "No Reservations") έχει επιβληθεί σε αμέτρητα χειρουργεία και μεταγγίσεις αίματος, έτσι ώστε η μεγαλύτερη αδερφή της, Κέιτ (Σοφία Βασίλιεβα) να καταφέρει να κερδίσει τη μάχη με την λευχαιμία που την ταλαιπωρεί από τα πρώτα παιδικά της χρόνια. Προϊόν τεχνητής γονιμοποίησης, η Άννα ήρθε στον κόσμο, για να αποτελέσει συμβατό δότη για την άρρωστη αδερφή της. Όταν θα ανακαλύψει τον λόγο και τον τρόπο που ήρθε στη ζωή, η αλήθεια θα τη συγκλονίσει. Θα πάρει τότε μιαν απόφαση που θα τη φέρει αντιμέτωπη με την οικογένεια της και θα θέσει σε κίνδυνο την ζωή της αγαπημένης της αδερφής. Στο πλευρό της ένας συνταξιοδοτημένος δικηγόρος, θα τη βοηθήσει στον δικαστικό της αγώνα εναντίον της ίδιας της, της οικογένειας.

κι εγινα χαλια πολυ ωραια ταινια αλλα πολυ κλαμα οποια αντεχει ας την δει!

το μονο που πρεπει να ευχομαστε ειναι να ειναι γερα τα παιδια μας!!!

Την είδα το Καλοκαίρι, μου άρεσε απίστευτα ήταν βέβαια πολύ δυνατή!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι μου κάνετε καλέ?Από το πρωί τώρα πρόλαβα να μπω να σας διαβάσω στα γρήγορα! Είναι Παρασκευή όμως και όλα φαίνονται τέλεια! Λέω να πάω κι εγώ σιγά-σιγά να ψωνίσω κανένα μπεμπορουχάκι!

Περιμένουμε νέα από τη Φωτεινούλα!

Αχχχ, διάβασα τόσα πολλά και τώρα δε θυμάμαι τίποτα να σχολιάσω!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου η Φωτεινούλα μας είναι μια χαρά! Δεν έχει αλλάξει κάτι, τα νεφρά λειτουργούν κανονικά. Μου είπε κι άλλα το Βικάκι αλλά θα σας τα πει καλύτερα εκείνη ή η Φωτεινή.

Πολύ χάρηκα που και πάλι όλα πήγαν καλά!!!!!!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρινα πως ειναι ο Γιωργος ???ο συμμαθητης χρηστος σφυζει ακρας υγειας (φτου φτου φτου ...)

Κι εμείς (φτού και ξανά φτού και μια δεκάδα σκόρδα στον κόρφο μας!) είμαστε καλά! Αφού είπαμε ότι έχουμε τον τέλειο συντονισμό, πάντως σκέφτομαι να μην τον πάω κολυμβητήριο σήμερα και αύριο να πάρει λίγο τα πάνω του!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ! ξεπατώθηκα σήμερα. Ήρθε η μαμά μου να κρατήσει λίγο την Εύα και εγώ έκανα όλο το σπίτι για να μην έχω το σκ πολλά. Η Εύα ξεσάλωσε και έπεσε ξερή! Καλά ο μεσημεριανός ύπνος είναι απόλαυση. Παίζουμε και οι τρείς λίγο στο δωμάτιό μας και μόλις κάνει κακά πάει κατευθείαν στο δικό της κάθεται σ'ένα μαξιλαράκι που της έχω, ανοίγει τα παπούτσια της για να της τα βγάλουμε, πλύσιμο, χαιρετάμε το αμάξι του μπαμπά απ'το παράθυρο την βάζω στην κούνια και κοιμάται σε χρόνο μηδέν!

Πάω κι εγώ να ξαπλάρω με τον καλό μου, το απόγευμα δεν δουλεύει! Γιουπιιιιιι!!!

Φιλιά σε όλες και καλό μεσημέρι!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...