Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Νατασα καλημέρα! Επειδή είδα μονο το σερβίρισμα του γλυκού και όχι την εκτελεση, αν το θυμασαι και βρεις λίγο χρόνο γραψτο και εδώ σε παρακαλώ..Thanks!!

Οριστε!!!

http://www.katipsinetai.gr/index.asp?a_id=708&p_id=32942&w_id=32


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

deleni πως πάνε οι συσπάσεις?

Άρμα άσε.... χθες την ώρα που δούλευα με είχε πιάσει μια δυνατή σύσπαση και ένας πόνος χαμηλά αριστερά και .... τα είδα όλα... Είχα κοκκινήσει και προσπαθούσα να το κρύψω και να σκέφτομαι..."τώρα θα παρατήσω την ασθενή με το στόμα ανοιχτό και θα γεννήσωωωωω...:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:" αλλά ευτυχώς δεν ήταν τίποτα...;) Έχω αρχίσει και αγχώνομαι πάντως να προλάβω να τελιώσω τις υποχρεώσεις μου και να πάω σπιτάκι μου σιγά σιγα...:rolleyes:


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Άρμα άσε.... χθες την ώρα που δούλευα με είχε πιάσει μια δυνατή σύσπαση και ένας πόνος χαμηλά αριστερά και .... τα είδα όλα... Είχα κοκκινήσει και προσπαθούσα να το κρύψω και να σκέφτομαι..."τώρα θα παρατήσω την ασθενή με το στόμα ανοιχτό και θα γεννήσωωωωω...:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:" αλλά ευτυχώς δεν ήταν τίποτα...;) Έχω αρχίσει και αγχώνομαι πάντως να προλάβω να τελιώσω τις υποχρεώσεις μου και να πάω σπιτάκι μου σιγά σιγα...:rolleyes:

Deleni μεχρι ποτε θα δουλευεις?


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αμααααααν.......

Γι'αυτό σου λέω θα είναι δύσκολο..προσπάθησε το πάντως, καλύτερα αν χρειάζεται κάτι να τον χαλαρώνει να είναι ένα αντικείμενο, παρά τα μαλλιά σου!

Καλα δεν παιζεται ο συζυγος!! Κτ τετοια μου κανει και ο δικος μου...

Παιδί μου το εννοώ..είναι μεγααααααααααλο σουργελο! (αν δεν ταιριάζαμε..) :lol: :lol: :lol:

Σαρδελάκι μου, άσε δεν θα μου κάνει καθόλου εντύπωση αν δω τον Αγιο Βασίλη ξυρισμένο! χαχαχαχα!!!!

joa μου, άντε να ηρεμήσει ο Χρηστάκος σου επιτέλους!

ana το infanrix είναι για τις 4 πρώτες ασθένειες που λεει το βιβλιάριο

Τελικά τι βαθμολογία πήρα η χτεσινη στο κάτι ψήνεται? Δεν το είδα από το γλυκό και μετά


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Άρμα άσε.... χθες την ώρα που δούλευα με είχε πιάσει μια δυνατή σύσπαση και ένας πόνος χαμηλά αριστερά και .... τα είδα όλα... Είχα κοκκινήσει και προσπαθούσα να το κρύψω και να σκέφτομαι..."τώρα θα παρατήσω την ασθενή με το στόμα ανοιχτό και θα γεννήσωωωωω...:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:" αλλά ευτυχώς δεν ήταν τίποτα...;) Έχω αρχίσει και αγχώνομαι πάντως να προλάβω να τελιώσω τις υποχρεώσεις μου και να πάω σπιτάκι μου σιγά σιγα...:rolleyes:

Άντε βρε ντελενακι μου, άντε σιγά σιγά γιατί σε βλέπω να γεννάς στην οδοντιατρική καρέκλα. Μην αφήσεις και καναν άνθρωπο με το στόμα ανοιχτό! :lol:


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Νατάσα μου όχι δεν του έβαλα υπόθετο...τώρα τον παρακολουθώ να δω αν ανεβάσει σήμερα...

το απόγευμα θα φύγουμε στο χωριό...να πάει κι αυτός λίγο στους παππούδες του...κι αν είναι καλά σήμερα και αύριο ίσως βγω αύριο καμιά τσάρκα με τον αντρούλη...θα δούμε.

Φωτεινή μου σας σκέφτομαι...πρωί πρωί πήγανε νοσοκομείο ε;


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπα κορίτσια έχω ήδη σταματήσει να δέχομαι καινούργια ραντεβού - εκ των πραγμάτων δεν προλαβαίνω- απλά πρέπει να τελιώσω αύτούς που έχω αναλάβει....;) Το κακό είναι ότι 1-2 καθυστερούν και θα έρχομαι μόνο για αυτούς μέχρι τις 20-22 Δεκεμβρίου....:roll::roll::roll::roll:

Ξέχασα να σας πω....έρχεται το κρεβάτι της Αναστασίας!!!!!! Αύριο θα το στήσουμε αλλά σήμερα πήγε ο άντρας μου και πήρε κάγκελο για την πόρτα του δωματίου της για να αποφύγουμε τους "νυχτερινούς περιπάτους"...:tongue::tongue::tongue: Τώρα δεν ξέρω πως θα της φανεί το κάγκελο πάντως δεν νομίζω ότι θα της αρέσει....

Το μόνο (καλά δεν παίρνω και όρκο) που μας προβληματίζει τώρα είναι αν θα βγάλουμε κατευθείαν την κούνια απο το δωμάτιο ή αν θα την αφήσουμε λίγες μέρες.... Εγώ είμαι της άποψης να βγει, αλλά ο άντρας μου διστάζει,....


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!

Ριτα περαστικα! Να τον προσεξεις αυτον τον παλιοβηχα! Εμενα εκανε ενα μηνα σχεδον να μου φυγει. Καπνιζεις, αν δεν κανω λαθος... Παντως το τσιγαρο επιβαρυνει την κατασταση...

'

Ναι..παναθεμα με..

Ευχαριστω για τα εμβολια..αλλες ονομασιες εχουν τα δικα μου αλλα ειναι τα ιδια πανω κατω νομιζω..


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπα κορίτσια έχω ήδη σταματήσει να δέχομαι καινούργια ραντεβού - εκ των πραγμάτων δεν προλαβαίνω- απλά πρέπει να τελιώσω αύτούς που έχω αναλάβει....;) Το κακό είναι ότι 1-2 καθυστερούν και θα έρχομαι μόνο για αυτούς μέχρι τις 20-22 Δεκεμβρίου....:roll::roll::roll::roll:

Ξέχασα να σας πω....έρχεται το κρεβάτι της Αναστασίας!!!!!! Αύριο θα το στήσουμε αλλά σήμερα πήγε ο άντρας μου και πήρε κάγκελο για την πόρτα του δωματίου της για να αποφύγουμε τους "νυχτερινούς περιπάτους"...:tongue::tongue::tongue: Τώρα δεν ξέρω πως θα της φανεί το κάγκελο πάντως δεν νομίζω ότι θα της αρέσει....

Το μόνο (καλά δεν παίρνω και όρκο) που μας προβληματίζει τώρα είναι αν θα βγάλουμε κατευθείαν την κούνια απο το δωμάτιο ή αν θα την αφήσουμε λίγες μέρες.... Εγώ είμαι της άποψης να βγει, αλλά ο άντρας μου διστάζει,....

Αντε βρε παιοδι μου να ξεκουραστεις..

Ποτε γεννας?

Καγκελο ε?χμμμ

Να μου πεις εξελιξεις διοτι με καιει το θεμα...εχθες ηρθε και με βρηκε το απογευμα στην κουζινα...

Εγω λεω να βγει ..δεν εχεις παρκοκρεβατο για ωρα αναγκης?


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αρμα να βαλουμε τον αντρα σου να κανει παρεα με τον δικο μου! Τεραστιο νουμερο και ο δικος μου! Μαθαινει στον Σωτηρη "πως κανει η γιαγια?" - η μαμα μου ετσι? Και κανει ο μικρος "μουουουου" - την αγελαδα δλδ! Και η μανα μου τα παιρνει λεμε!!!:D:D:D

Η χθεσινη στο κατι ψηνεται πηρε 34 νομιζω!


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω Ρίτα μου αλλά η κούνια θα παέι στο δωμάτιο του μπέμπη και φοβόμαστε τις αντιδράσεις της μικρής... αν και εγώ νομίζω ότι καλύτερα θα συνηθίσει με ένα κρεβάτι στο δωμάτιο....

Αν όλα πάνε καλά γεννάω με καισαρική γυρώ στις 15 Γενάρη...


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...