Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Της το έδωσα το φιλα΄κι αλλα θα προτιμούσα να της το εδινε ο μικρος προσωπικά!!

Ξέρω και εγω γιατι να προσεχουμε.Ειναι λίγο ψειρας γενικα ο γιατρός μας και μου είπε ότι θα την ηθελε λίγο πιο ψηλή !!!

"Ενταξει" πες του, "το επόμενο παιδί θα το κάνω παραγγελία στο μαραγκο"

Όλο λεμε για συναντησεις και όλο το αφηνουμε..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα φιλεναδες!!!!

καλα ειπατε παλι τι να πω!!!!

καλη επιτυχια στη Φωτεινουλα μας ολα θα ειναι τελεια!!!!!

stone μου τελειο το ταγερακι θα σκισεις περιμενουμε φωτο!

σουλα μου σουπερ η μικρη γιατι να προσεχεις το βαρος; μια χαρα ειναι!

αρμα πολυ γελιο ο αντρας σου με την μικρη!

κι ο δικος μου τετοια χαζα του μαθαινει!

σαρδελινα μου ξανανεβασε τωρα το πρωι πυρετο ο Αστερακος σου;

Μαρινα μου δικλινο να κλεισουμε για να εχουμε παρεα χαχαχα!!!το κακο ειναι οτι δεν μου πανε τα ασπρα :D:D:D:D ο ζουρλομανδιας σε αλλο χρωματακι βγαινει;:D

κοριτσια ειδα εχθες αυτη τη ταινια

My Sister's Keeper (2009)

Στα 13 της χρόνια, η Αννα (Άμπιγκέϊλ Μπρέσλιν - "Little Miss Sunshine", "No Reservations") έχει επιβληθεί σε αμέτρητα χειρουργεία και μεταγγίσεις αίματος, έτσι ώστε η μεγαλύτερη αδερφή της, Κέιτ (Σοφία Βασίλιεβα) να καταφέρει να κερδίσει τη μάχη με την λευχαιμία που την ταλαιπωρεί από τα πρώτα παιδικά της χρόνια. Προϊόν τεχνητής γονιμοποίησης, η Άννα ήρθε στον κόσμο, για να αποτελέσει συμβατό δότη για την άρρωστη αδερφή της. Όταν θα ανακαλύψει τον λόγο και τον τρόπο που ήρθε στη ζωή, η αλήθεια θα τη συγκλονίσει. Θα πάρει τότε μιαν απόφαση που θα τη φέρει αντιμέτωπη με την οικογένεια της και θα θέσει σε κίνδυνο την ζωή της αγαπημένης της αδερφής. Στο πλευρό της ένας συνταξιοδοτημένος δικηγόρος, θα τη βοηθήσει στον δικαστικό της αγώνα εναντίον της ίδιας της, της οικογένειας.

κι εγινα χαλια πολυ ωραια ταινια αλλα πολυ κλαμα οποια αντεχει ας την δει!

το μονο που πρεπει να ευχομαστε ειναι να ειναι γερα τα παιδια μας!!!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Βικάκι καλά αποτελέσματα κορίτσι μου σήμερα με την Φωτεινούλα !!!

Σουλίτσα μια χαρά η μικρή στις μετρήσεις της.Αλλά δεν κατάλαβα κάτι είπες για το βάρος της.Τι θεωρεί ο γιατρός οτι είναι λίγο ή πολύ????

Κοριτσάκια μου έχω χάσει πολλά επεισόδια εδώ και 2-3 μέρες δεν σας έχω διαβάσει καθόλου!!!!!


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια ειδα εχθες αυτη τη ταινια

My Sister's Keeper (2009)

Στα 13 της χρόνια, η Αννα (Άμπιγκέϊλ Μπρέσλιν - "Little Miss Sunshine", "No Reservations") έχει επιβληθεί σε αμέτρητα χειρουργεία και μεταγγίσεις αίματος, έτσι ώστε η μεγαλύτερη αδερφή της, Κέιτ (Σοφία Βασίλιεβα) να καταφέρει να κερδίσει τη μάχη με την λευχαιμία που την ταλαιπωρεί από τα πρώτα παιδικά της χρόνια. Προϊόν τεχνητής γονιμοποίησης, η Άννα ήρθε στον κόσμο, για να αποτελέσει συμβατό δότη για την άρρωστη αδερφή της. Όταν θα ανακαλύψει τον λόγο και τον τρόπο που ήρθε στη ζωή, η αλήθεια θα τη συγκλονίσει. Θα πάρει τότε μιαν απόφαση που θα τη φέρει αντιμέτωπη με την οικογένεια της και θα θέσει σε κίνδυνο την ζωή της αγαπημένης της αδερφής. Στο πλευρό της ένας συνταξιοδοτημένος δικηγόρος, θα τη βοηθήσει στον δικαστικό της αγώνα εναντίον της ίδιας της, της οικογένειας.

κι εγινα χαλια πολυ ωραια ταινια αλλα πολυ κλαμα οποια αντεχει ας την δει!

το μονο που πρεπει να ευχομαστε ειναι να ειναι γερα τα παιδια μας!!!

Που την είδες ρε Vatraxaki;;;Το εχω διαβασει σε βιβλίο "Ο φύλακας της αδερφης μου" και είχα κατασυγκινηθεί..Να φανταστεις στις διακοπές σηκωνόμουν στις 7.00 το πρωί, πριν ξυπνησουν οι ανταρτες για να το τελειώσω...

dvd ή nova;;;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια το θέμα της συνάντησης που λέει και η Stone πρέπει να το δούμε λίγο πιο ζεστά και να το κανονίσουμε !!!! Το μόνο που με προβληματίζει είναι το που θα πάμε....γιατί όλοι τώρα φωνάζουν μακριά από πολυκοσμία!!!!

Πάντως αν δεν βρούμε μέρος εγώ κορίτσια λέω να συναντηθούμε όλες σπίτι μου και να γνωριστούμε επιτέλους και από κοντά και τα παιδάκια μας να παιξουν όλα μαζί.Τι λέτε ποιά από σας θα μπορέσει να έρθει αν το κάνουμε την άλλη εβδομάδα????


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια το θέμα της συνάντησης που λέει και η Stone πρέπει να το δούμε λίγο πιο ζεστά και να το κανονίσουμε !!!! Το μόνο που με προβληματίζει είναι το που θα πάμε....γιατί όλοι τώρα φωνάζουν μακριά από πολυκοσμία!!!!

Πάντως αν δεν βρούμε μέρος εγώ κορίτσια λέω να συναντηθούμε όλες σπίτι μου και να γνωριστούμε επιτέλους και από κοντά και τα παιδάκια μας να παιξουν όλα μαζί.Τι λέτε ποιά από σας θα μπορέσει να έρθει αν το κάνουμε την άλλη εβδομάδα????

Ευα και εγώ είμαι μέσα!!Και στο δικο μου να'ρθειτε, πέφτω λίγο μακριά απο τις υπόλοιπες, αλλά να το κανονισουμε...


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ίσως σε κάποιο παιδότοπο στην Θεσ/νικη που -τσεκαρισμένα- δεν μαζευει πολύ κόσμο;;

Και εγώ συμφωνώ για παιδότοπο ...θα είμαστε και λίγο ήσυχες αλλά σε ποιον δεν έχει πολύ κόσμο????Ξέρει καμιά???


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...