Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αρμα να βαλουμε τον αντρα σου να κανει παρεα με τον δικο μου! Τεραστιο νουμερο και ο δικος μου! Μαθαινει στον Σωτηρη "πως κανει η γιαγια?" - η μαμα μου ετσι? Και κανει ο μικρος "μουουουου" - την αγελαδα δλδ! Και η μανα μου τα παιρνει λεμε!!!:D:D:D

Νατάσα..:lol::lol::lol::lol::lol: Τι να πω!!!!

ο δικός μου όταν το μωρό..."αερίζεται" της λέει:

"Τι έκανες;;"

"ΠΡρρρρ"

"Απο που;;"

Και η Αναστασία δείχνει τον ποπό της...:tongue::tongue::tongue::tongue: και αυτό το κάνει με όλους στην οικογένεια...


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αρμα να βαλουμε τον αντρα σου να κανει παρεα με τον δικο μου! Τεραστιο νουμερο και ο δικος μου! Μαθαινει στον Σωτηρη "πως κανει η γιαγια?" - η μαμα μου ετσι? Και κανει ο μικρος "μουουουου" - την αγελαδα δλδ! Και η μανα μου τα παιρνει λεμε!!!:D:D:D

Α καλα αυτο ειναι παλιο..

Νομιζω σας το εχω ξαναπει..δε πειραζει θα το ξαναακουσετε χιχιχιιχ

Το καλοκαιρι βλεπαμε μια αγελαδα και του λεγαμε:

Τι ειδαμε γρηγορη μου?

μουουου

Τι τρωει η αγελαδα

γκογκα(χορτα)

Ποιος τα μαγειρευει τα χορτα?

Γιαγια

Και τι ειναι η γιαγια?

Μουουουου

Εξαλλη η μανα μου χαχαχαχα


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ριτα δε θελω να σε στενοχωρησω, αλλα αν δε μειωσεις το τσιγαρο δραστικα για 2-3 μερες, ο παλιοβηχας δε θα φυγει... Καπνιζεις πολυ?

Οχι δεν καπνιζω πολυ μονο οταν δεν ειναι ο μικρος εδω και λιγο το βραδυ στην κουζινα..


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω Ρίτα μου αλλά η κούνια θα παέι στο δωμάτιο του μπέμπη και φοβόμαστε τις αντιδράσεις της μικρής... αν και εγώ νομίζω ότι καλύτερα θα συνηθίσει με ένα κρεβάτι στο δωμάτιο....

Αν όλα πάνε καλά γεννάω με καισαρική γυρώ στις 15 Γενάρη...

Αντε με το καλο !!Καλε εσυ γεννας οπου να ειναι..!!!σουπερ!

Μια χαρα θα τα παει..θα της αρεσει νομιζω!

Μηπως να της επαιρνες και κανα σεντονακι κτλ οτι της αρεσει?

Καμμια ντορα κανα τουιτι?

Γιατι απο μονο του το κρεβατι δε θα τη δελεασει..


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αρμα να βαλουμε τον αντρα σου να κανει παρεα με τον δικο μου! Τεραστιο νουμερο και ο δικος μου! Μαθαινει στον Σωτηρη "πως κανει η γιαγια?" - η μαμα μου ετσι? Και κανει ο μικρος "μουουουου" - την αγελαδα δλδ! Και η μανα μου τα παιρνει λεμε!!!:D:D:D

Η χθεσινη στο κατι ψηνεται πηρε 34 νομιζω!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, καλά από πειράγματα στη μαμά μου άλλο τίποτα! Αλλά κι αυτή αλλο που δεν θέλει. Του στυλ '' παιδί μου, θες να πάρουμε ένα κακό λύκο δώρο στην γιαγιά?'' και πολλάααα άλλα. Πάντως του το έχω δηλώσει. ''αν σοβαρευτείς θα σε χωρίσω!'' χαχαχαχα! Ε, κάνει και αυτός ότι μπορει! :lol:

34 ε???? Έσκισε!

deleni ασε αυτό με τα ''πριτς'' ! Τα ίδια κι εμείς!Εν τω μεταξύ η Εύα έχει πάθει το εξής: Μια φορά το καλοκαίρι ο παππούς της της έκανε το ''πριτσ'' αυτό που κάνουμε με τον αγκώνα (δεν ξέρω αν με καταλαβένετε...κατι ήθελε και της έλεγε ''πριτς που θα στο δώσω.'' Ταυτόχρονα τις ''πορδούλες'' τις λεγαμε πριτς. Ε, όταν ''αερίζεται'' και τις λέμε τι έκανες κάνει ''πριτς με τον αγκώνα'' !


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι δεν καπνιζω πολυ μονο οταν δεν ειναι ο μικρος εδω και λιγο το βραδυ στην κουζινα..

Και οταν μιλαμε στο τηλέφωνο!!! Το ξέχασες??? χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!

deleni μάλλον θα ήταν καλύτερα να την βγάλετε την κούνια. Να μην έχει την επιλογη. Βέβαια ''έξω από τον χορό...'' δεν ξέρω, νομίζω όμως πως είναι καλύτερα έτσι..


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Ριτα, οκ ταλε κουαλε! Και η μανα μου τα παιρνει!!! Θα τις πει λεει και σε κανεναν ξενο αυτες τις εξυπναδες, ρεζιλι θα με κανετε! Και οσο τσαντιζεται η μαμα μου, τοσο το συνεχιζει ο αντρας μου!:D:D:D


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ενα θα σας πω! Ο αντρας μου στο κινητο του εχει τη μαμα μου γραμμενη μαιμου, το αντικατεστησε προσφατα απο το γιουβαρλακι που την ειχε παλιοτερα, τον μπαμπα μου μπουλη και την αδερφη μου πορδη! Καλα την αδερφη μου τη λεμε ολοι πορδη... Μου εχει ξεφυγει και μπροστα σε φρεσκο γκομενακι της αδερης μου που τον γνωριζω για πρωτη φορα και την εχω πει πορδη... Κοντεψε να μου φερει το τραπεζι στο κεφαλι!:D


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου.

Καταρχήν ευχομαι να πανε όλα τελεια με την φωτεινούλα μας.

Μαργαριτάκι όντως το τσιγαρο είναι ότι χειρότερο για το βήχα αλλα τι να σε συμβουλέψω που και εγω τα ιδια κανω??

Συμπεθέρα μου πως είναι ο μικρούλης???

Deleni κοίτα να ξεκουραστείς λίγο .Αφού θα γεννήσεις και με καισαρική πρόσεχε λίγο κοπέλα μου.

Stone το ταγιεράκι υπέροχο.Το χρώμα αυτό εκτός του μαυρου που είναι το αγαπημένο μου μ’αρέσει πολύ.

Α μας ακούσατε χθες?????

Λοιπόν τα νεά μας.

Φυσικα η μικρή πλάνταξε χθες στον παιδίατρο αλλα τουλάχιστον την βρήκε παρα πολύ καλά.

Βάλαμε 2,5 πόντους αυτό το μήνα και φτασαμε επιτέλους τους 82 και πε΄ριπου μισό κιλό δλδ γίναμε 11.

Για το βάρος βεβαια μας είπε να προσεχουμε λίγο ..

Για το εμβόλιο μου είπε ότι δεν θα το εκανε ουτε αυτος με τιποτα και ο ιδιος του εχει κανει μονο της κοινής γρίπης και να μην το σκεφτόμαστε καθόλου.

Μου είπε οκ μια γριπη είναι και δεν είναι υποχρεωτικό να την περα΄σεις βαρεια.

Επίσης του ειπα για τα συμπτώματα που ειχα εγω και μου ειπε ότι είναι πολύ πιθανον να την περασα και ότι η μικρή ή δεν κολλησε ή είναι ισχυρος οργανισμος και δεν ειχε επιπτωσεις!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σούλα κατι σαν να ακουσα...Εσύ τη φίλησες απο το γιο μου ή το απέφυγες;;

Συγγνώμη Sardelaki......

Μπραβο και στην Ανδριάνα, αναπτυσσεται τέλεια!Γιατι ναπροσεχετε με το βαρος;;Πήρε φορα, ε;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμεις απο τις 5.00 είμαστε με γκρινια και μεχρι τις 6.45 που σηκωθηκα είχε να κανει με τα μαλλιά μου...Η κατασταση πραγματικα αρχισε να γινεται πολύ εκνευριστική...Κατι πρεπει να κάνω....

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου , έχουμε το ίδιο ακριβώς πρόβλημα... να φανταστείς προχθες το μεσσημέρι από το τράβα τράβα και τον εκνευρισμό μου ουρλιαζα. Και μετά το μετάνιωσα!!!!! Τι θα κάνουμε με αυτό ρε Πετρούλα???? Πως θα το κόψουμε???


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σούλα κατι σαν να ακουσα...Εσύ τη φίλησες απο το γιο μου ή το απέφυγες;;

Συγγνώμη Sardelaki......

Μπραβο και στην Ανδριάνα, αναπτυσσεται τέλεια!Γιατι ναπροσεχετε με το βαρος;;Πήρε φορα, ε;;

Της το έδωσα το φιλα΄κι αλλα θα προτιμούσα να της το εδινε ο μικρος προσωπικά!!

Ξέρω και εγω γιατι να προσεχουμε.Ειναι λίγο ψειρας γενικα ο γιατρός μας και μου είπε ότι θα την ηθελε λίγο πιο ψηλή !!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου , έχουμε το ίδιο ακριβώς πρόβλημα... να φανταστείς προχθες το μεσσημέρι από το τράβα τράβα και τον εκνευρισμό μου ουρλιαζα. Και μετά το μετάνιωσα!!!!! Τι θα κάνουμε με αυτό ρε Πετρούλα???? Πως θα το κόψουμε???

Και εγώ το πρωί εβαλα μια φωνή και στους δύο..Τι να σου πώ!!Πρώτα στον μπαμπα του που τον εφερε στο κρεβάτι και μετα και στο μικρό που δε λέει να κοψει αυτη τη συνηθειά..Ετοιμαζόμουν και μονολογούσα..Τους είπα αν το ξανακάνουν, εγώ θα πάρω το μαξιλάρι μου και ας πάν' να μαλλιοτραβιούνται μεταξυ τους!!

Μήπως να τα φερναμε σε επαφη να μαλλιοτραβηχτούν τα δυο τους;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το πρωί εβαλα μια φωνή και στους δύο..Τι να σου πώ!!Πρώτα στον μπαμπα του που τον εφερε στο κρεβάτι και μετα και στο μικρό που δε λέει να κοψει αυτη τη συνηθειά..Ετοιμαζόμουν και μονολογούσα..Τους είπα αν το ξανακάνουν, εγώ θα πάρω το μαξιλάρι μου και ας πάν' να μαλλιοτραβιούνται μεταξυ τους!!

Μήπως να τα φερναμε σε επαφη να μαλλιοτραβηχτούν τα δυο τους;;

Συμφωνώ απολύως!!!!!!!!

Τι να σε πω ρε Πετρούλα μέχρι κούκλες την έχω πάρει για να τραβάει τα μαλλιά από τις κούκλες αλλά καταλαβαίνει την διαφορά και όταν είναι για να κοιμηθεί κλαίει για να πιάσει τα μαλλιά μου.Να φανταστεις όταν γέννησα και μέχρι πριν ένα μήνα είχα ένα μαλλί μέχρι την μεση....πήγα και εγώ και κουρεύτηκα κοντά κοντά μπας και γλιτώσω αλλά μπα!!!!!!!!!!Πάλι ψάχνει και βρίσκει!!!!


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...