Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Angot είπε:

      κορίτσια λοιπόν επανήλθα με ερωτήσεις! 😂 δε θα γλιτώσετε από μένα ! να σας πω ότι το σάββατο μπαίνω 32η εβδομάδα 🙏  οι απορίες μπυ είναι οι εξής:

      1) δεν θα έπρεπε να εχω λίγο γαλατάκι, κάτι; 

      2) υπάρχει περίπτωση το μωρο να μου πιέζει το έντερο και να πονάω χαμηλά μόνο από τη μια πλευρά; θα σας πω γιατί το λέω παρατήρησα 2 φορες τώρα ότι πχ ειχα ενόχληση πήγα τουαλέτα και αμέσως μετά πέρασε, και σήμερα πχ που ήμουν μια χαρά ως το απόγευμα , ξαφνικά ένιωσα  ότι ήθελα τουαλέτα στιγμιαία αλλά δεν… και μετά με έπιασε χαμηλά αριστερά ενόχληση! 

      3) όταν κάθομαι στο κρεβάτι πλέον σε θέση όρθια με το μαξιλάρι πίσω , είτε να φάω , είτε να δω τηλεόραση , το μωρο σπρώχνει χτυπάει, κλωτσά, τεντώνει … τα πάντα όλα, ε και πονάω! τον ενοχλεί η θέση; γιατί γίνεται έξαλλος;

      4) σε ένα μήνα πήρα 1,5 κιλο περίπου ! είναι πολύ; ήμουν 62,5 και ζυγίστηκα χθες 63,9!

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

2465071msbif0la0b.gif

Καλημέρα φίλες μου!

Καλή επιτυχία στην Φωτεινούλα μας σήμερα!

Σαρδελάκι μου όλα δείχνουν ότι ο πυρετός από σήμερα θα αρχίσει να υποχωρεί! Αυτό ήταν!!!!

stone μου δύσκολο αυτό με τα μαλλιά... και νομίζω πως και δύσκολα θα καταφέρεις να το κόψεις αφού είναι θέμα νανουρίσματος..μπορείς να βρεις κάτι άλλο να του δίνεις για να του αποσπας σιγά σιγά την προσοχή και με πολύ πολύ κουβέντα ίσως στρώσει.

Ο ανηψιός μου για να κοιμηθεί έβαζε το χέρι του στο αφτί ή στη μύτη σε όποιον τον κοίμιζε. Κάποια στιγμή λέει η νύφη μου ''καλά που δεν ξέρει ότι έχουμε κι αλλού τρύπες'' :lol: Είδαν και έπαθαν να του το κόψουν, έφτασε 3 και ακόμα το έκανε...

Λοιπόν κορίτσια ο άντρας μου είναι μεγαααααλο σούργελο. Έμαθε στην Εύα το εξής:

- ''είσαι χοντρή''?

-ναι (η Εύα)

- Η μαμά είναι χοντρή''?

- Ναι

- Εγώ είμαι αδύνατος?

-Ναι!

Και μετά λέει όλο καμάρι ''από μικρό και από τρελλό μαθαίνεις την αλήθεια'' χαχαχαχα! Η πλάκα είναι πως και η Εύα καταλαβαίνει την πλάκα και όλα αυτά τα ''ναι'' τα λέει γελώντας.

Επίσης έχουμε έναν Αγ. Βασίλη που παίζει μουσική. Πέρυσι προς μεγάλη μου έκλπηξη η Εύα δεν τρόμαζε καθόλου, φέτος στην αρχή γέλασε αλλά μετά τον φοβόταν μόλις έπαιζε μουσική. Ο άντρας μου λοιπόν τον παίρνει αγκαλιά μαζί με την Εύα και του λέει δυνατά ''Αγιε Βασίλη θες ξυρισμααααααα'' (η Εύα έχει θέμα με το ξύρισμα, μόλις βγουν λίγα γένια στον άντρα μου, του δείχνει αμέσως να πάει να ξυριστεί). Και ανοίγει την μουσική. Ε, αυτό ήταν. Σκάει στα γέλια η Εύα και αρχίζει να του φωνάζει κι αυτή δυνατά και να πιάνει τα μουσια του για να παίζει μουσική..Μα να μας ακούσει και κανείς..άκου ''Αγ, Βασίλη θες ξύρισμα!'' :lol: :lol: :lol:


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα, καλημέρα!!!

Ρίτα μου μάλλον είναι ένα απλό συνάχι τελικά...;) Πάλι καλά, ελπίζω να αναρρώσεις γρήγορα!

Σαρδελάκι και εγώ νομίζω ότι ο Αστέρης σιγά σιγά συνέρχεται!!! άντε μπράβο...;)

Stone μάλλον για κομμωτής προορίζεται ο Αναστάσης...:lol::lol::lol::lol::lol:


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ριτα μου παίρνεις τίποτα για όλο αυτό? Βράσε λίγο νερό, βάλες μέσα 1-2 κουτλιές μέλι και λίγο λεμόνι και θα μαλακώσει ο λαιμός σου πάρα πολύ!

deleni πως πάνε οι συσπάσεις?


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααα

Πρωτα απο ολα καλη επιτυχια στις εξετασεις τις Φωτεινουλας και καλα αποτελεσματα .η σκεψη μας μαζι με την Φωτεινουλα ειναι σήμερα ..

Μαργαριτακι ακομη βρε παιδι μου ??περαστικα ..

Τα δικα μας νεα.....αλληλουιααααα...χθες κοιμηθηκε σερι απο τις 9 μεχρι και τις 7 το πρωι χωρις να βηξει ουτε μια φορα ..φαινεται οτι και αυτη η ιωση αρχιζει να μας χαιρετα!!!

Σαρδελακι μου εχει σημασια να εχει ο πυρετος φθινουσα πορεια και σιγα σιγα θα φυγει ..πρεπει να κανει τον κυκλο του..

Stone μεγια το ταγερακι ...σουπερ ..αν δεν κανω λαθος εισαι ξανθια??το μπλε στις ξανθες παει πολυ!!αυτο με τα μαλλια παιδια το εχει ο αδελφος μου ακομη !!!και ειναι 42 ετων...μου σπαει τα νευρα !!!παμε καπου και αυτος εκει με τα μαλλια!!!η κοπελα του η ερμη εχει αγανακτησει....Αν μπορεσεις να του το κοψεις stone μου μακαρι αλλα η μαμα μου δεν το καταφερε ...μονο με αυτο χαλαρωνε..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Stone νομιζω πως επιαβαλλεται να του το κοψεις διοτι εχω γνωστους μεχρι μεγαλους που το κανουν αυτο..

Ο Γρηγορης καποια στιγμη ειχε κολλησει με το να κραταει δευτερη πιπιλα στο χερι και με εκνευριζε πολυ διοτι μου θιυμιζε την αδερφη μου που κοιμοταν με 2 πιπιλες στο καθε χερι για να αποκοιμηθει..

Ενταξει απλα του εξηγησα και δεν του την ξαναεδωσα(ενταξει γκρινιαξε).

Νομιζω πως αφου του εξηγησεις για καποια βραδια να τον κοιμιζει ο μπαμπας.

Παρτε του και εναν αγκαλιτσα(εχει στο τζαμπο εχω δει)δωστε του και καναδυο βιβλιαρακια μεσα στην κουνια και καμμια φωτο βοηθαει..

Σιγουρα θα σε ζηταει και θα εχει πολυ γκρινια αλλά πρεπει να αντεξεις και εσυ και ο μπαμπας για καποια βραδια μεχρι να βρει αλλον τροπο να κοιμαται.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαράκι μου τέτοια μαθαίνει ο άντρας σου καλέ στο κορίτσι;;; τς τς τς

Ααααααααααααααχ αυτός ο Αγ. Βασίλης ...να τώρα λείπει να τσακώσει κανένα ξυράφι η Εύα και να τον ξυρίσει! :lol:

παντως κι εμείς με τα θορυβώδεις παιχνίδια έχουμε πρόβλημα...


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μάνουλες καλημέρα, εύχομαι να είστε όλες καλά

Χρόνια Πολλά σε όσους γιορτάζουν στα αγαπημένα σας πρόσωπα , συγγενής και φίλους

Σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση, πολύ σημαντικό για εμάς και μιλώ εκ μέρος της Βίκυς επίσης.

Μεγάλη μέρα σήμερα γεμάτο ανάμνησης, πόνο και αγωνιά που αν θα πάνε καλά και τα αποτελέσματα είναι όπως πρέπει, θα είναι μια κακιά ανάμνηση.

Η Βίκυ είναι στο νοσοκομείο με τον Λουκά και την πεθερά της, εγώ ετοιμάζω το φαγάκι της μικρούλας μου και μετά πάω εκκλησία.

Θα σας γράψω αργότερα με τα αποτελέσματα

Stone το ταγιέρ είναι καταπληκτικό πάντα αξια να είσαι

Σαρδελάκι μου είναι καλά ο Αστερακος, Ρίτα πως είσαι σήμερα?

Τα υπόλοιπα κορίτσια? όλα καλά?

117684ygkpzfr3jr.gif

Link to comment
Share on other sites

Stone μεγια το ταγερακι ...σουπερ ..αν δεν κανω λαθος εισαι ξανθια??το μπλε στις ξανθες παει πολυ!!..

Ναι Ιωάννα μου, δεν κάνεις λάθος..Είχα και τη μανουλα μου μαζι και είχε την ίδια αποψη!

αυτο με τα μαλλια παιδια το εχει ο αδελφος μου ακομη !!!και ειναι 42 ετων...μου σπαει τα νευρα !!!παμε καπου και αυτος εκει με τα μαλλια!!!η κοπελα του η ερμη εχει αγανακτησει....Αν μπορεσεις να του το κοψεις stone μου μακαρι αλλα η μαμα μου δεν το καταφερε ...μονο με αυτο χαλαρωνε

Αααα πολύ ωραία!!!Να μην ανησυχώ δηλ. απο τώρα, έεεχουμε μελλον...

Θα τρελαθώ, αν υποψιαστώ οτι θα τον συνοδευω γαμπρο στην εκκλησία και απο τη μια θα κραταει το χερι την νυφης και απο την άλλη θα τραβαει εμενα απο τα μαλλιά!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ο ανηψιός μου για να κοιμηθεί έβαζε το χέρι του στο αφτί ή στη μύτη σε όποιον τον κοίμιζε. Κάποια στιγμή λέει η νύφη μου ''καλά που δεν ξέρει ότι έχουμε κι αλλού τρύπες'' :lol: Είδαν και έπαθαν να του το κόψουν, έφτασε 3 και ακόμα το έκανε...

Αμααααααν......

Λοιπόν κορίτσια ο άντρας μου είναι μεγαααααλο σούργελο. Έμαθε στην Εύα το εξής:

- ''είσαι χοντρή''?

-ναι (η Εύα)

- Η μαμά είναι χοντρή''?

- Ναι

- Εγώ είμαι αδύνατος?

-Ναι!

Και μετά λέει όλο καμάρι ''από μικρό και από τρελλό μαθαίνεις την αλήθεια'' χαχαχαχα! Η πλάκα είναι πως και η Εύα καταλαβαίνει την πλάκα και όλα αυτά τα ''ναι'' τα λέει γελώντας.

Καλα δεν παιζεται ο συζυγος!! Κτ τετοια μου κανει και ο δικος μου...


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τα δικα μας νεα.....αλληλουιααααα...χθες κοιμηθηκε σερι απο τις 9 μεχρι και τις 7 το πρωι χωρις να βηξει ουτε μια φορα ..φαινεται οτι και αυτη η ιωση αρχιζει να μας χαιρετα!!!

Μακαρι βρε παιδι μου και να μη σας ξανασυνταντησει ποτε-ποτε!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

...μονο με αυτο χαλαρωνε..

Ετσι ακριβώς!!!Και αγκαλιτσα να τον πάρω να κάνουμε χαδακια, αυτος παλι εκει ..στο μαλλί. Καποιες φορες δε, ψαχνει και την πιπίλα και με το χερι μεσα στα μαλλιά μου χααααανεται....Εκστασιαζεται.....


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Σαρδελακι ο πυρετος υποχωρει! Τελεια!!! Του εβαλες υποθετο τελικα?

Ριτα περαστικα! Να τον προσεξεις αυτον τον παλιοβηχα! Εμενα εκανε ενα μηνα σχεδον να μου φυγει. Καπνιζεις, αν δεν κανω λαθος... Παντως το τσιγαρο επιβαρυνει την κατασταση...

Stone ειχατε γλεντια χθες... Δυσκολα κοβοντα αυτες οι συνηθειες. Θελει πολυ προσπαθεια. Καλη επιτυχια! Και ο Σωτηρης ηταν πολυ ανησυχος ολη τη νυχτα. Δεν ξερω γιατι, ελπιζω να μην το τριγυριζει τιποτα.. Το ταγερακι σουπερ! Και το γλυκο χθες δεν ηταν ολα τα λεφτα? Λεω να το κανω το σκ. Μου θυμιζει πολυ το κιουνεφε που ειναι το αγαπημενο μου γλυκο!

Φωτεινη και Βικυ καλα αποτελεσματα!!! Περιμενουμε νεα σας!!!

Λαζαρενια πολυ ενδιαφεροντα αυτα που γραφεις! Κι εγω ψοφαω για τετοια!

Μαρινα περαστικα στον Γωγουλη σου!

Λοιπον απο εμβολια εχουμε κανει

3 δοσεις pentavac

3 δοσεις prevenar

3 δοσεις rotateq

3 δοσεις menigitec

ανεμοβλογια

engenrix - ηπατιτιδα β

infanrix - τι ειναι αυτο?

priorix

To mantoux δεν το εχουμε κανει, δεν ξερω γιατι, θα ρωτησω.


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και το γλυκο χθες δεν ηταν ολα τα λεφτα? Λεω να το κανω το σκ. Μου θυμιζει πολυ το κιουνεφε που ειναι το αγαπημενο μου γλυκο!

Νατασα καλημέρα! Επειδή είδα μονο το σερβίρισμα του γλυκού και όχι την εκτελεση, αν το θυμασαι και βρεις λίγο χρόνο γραψτο και εδώ σε παρακαλώ..Thanks!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...