Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Χρονια πολλα Βικούλα


Recommended Posts

Σημερα είναι μια ξεχωριστή ημέρα, η vickypap ΕΧΕΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ και μαντεψτε αλλαζει δεκαετια!!!!!!! απο σημέρα πλεον ανηκει στο club των σαραντάρων (χι χι χο) και είναι λιγο στεναχωρημενη αφου μας είπε ότι θα μου πειτε επισημα χρονια πολλα όταν η ωρα παει 14.00 (ωρα γεννησης της) πριν απο αυτή την ώρα είμαι ακόμα 29 εεεε 39 ηθελα να πω!!!! (ξερω ξερω με βρισεις τωρα γιατι ειπα δημοσια τα γενεθλια σου ε βλεπεις τα χρονια το χρημα και ο βηχας δεν κρυβονται)

Λοιπόν πολυαγαπημενη μου φίλη σου ευχομαι ειλικρινα να είσαι παντα γερη και δυνατή να χαίρεσαι την οικογενεια σου και να σε χαιρονται και εκείνοι. Μανούλα σε ευχομαι να γίνεις για δεύτερη φορά και γιατι όχι για τρίτη για τεταρτη.......και πολυ σύντομα μαλιστα. Καποτε είπαμε να συννενοηθουμε ποτε θα παμε για το δευτερο σου ευχομαι λοιπόν του χρόνου να κρατας στην αγκαλια σου το μωρουλινι σου.

Να είσαι πάντα καλά για να είναι και οι γύρω σου γιατί σε χρειαζεται πολυ κόσμος έχεις τόσο καλοσυνη και δυναμισμο μέσα σου που θέλεις να τα μοιραζεσαι με όλο τον κόσμο!!!!!!!!

Σου αφιερώνω το τραγούδι που λέει ΓΙΟΡΤΑΖΩ ΓΙΟΡΤΑΖΩ ΜΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΦΩΝΑΖΩ........

και μην κάνεις την πάπια η ώρα περναει και δεν βλεπω κίνηση αλήθεια τι θα μας κεράσεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βικάκι μου χρόνια πολλά κι από εδώ κοπέλα μου.

Τα χρόνια σου να είναι τόσο γλυκά όσο κι εσύ και χαρούμενα όσο το χαμόγελό σου.

Να σε χαίρονται οι κούκλες σου και να τις χαίρεσαι κι εσύ!!!!!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

γεωργιαααααααα καλε μη μου δινεις μαχαιριες στη καρδια,μεγαλη γυναικα θα σας μεινω στα χερια!!!

κλεινω τα 30 σημερα ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!

δηλαδη θα διανυω απο το μεσημερακι την τεταρτη δεκαετια της ζωης μου???

περιμενω δωρο απο σας κανα ελιξιριο νεοτητας.

καλη μου φιλεναδα σ'ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σου.και εσυ να εισαι γερη και χαιρεσαι τον κουκλο τον νικολα σου.οσο για το δευτερο...ξεκινα εσυ και θα με δεις να αχνοφαινομαι εγω απο πισω!!!!!

θα σας κερασω και απο εδω αλλα και ζωντανα στο γραφειο(γεωργια) μολις τελειωσει αυτη η ρημαδομισθοδοσια επιτελους γιατι βλεπεις τι γινεται.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Βικάκι μου χρόνια πολλά κι από εδώ κοπέλα μου.

Τα χρόνια σου να είναι τόσο γλυκά όσο κι εσύ και χαρούμενα όσο το χαμόγελό σου.

Να σε χαίρονται οι κούκλες σου και να τις χαίρεσαι κι εσύ!!!!!

ελενιτσα μου τι γλυκια που εισαι σ'ευχαριστω πολυ κουκλιτσα μου.και εσυ να χαιρεσαι τον γρηγορακη σου.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!

ΝΑ ΧΑΡΙΖΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΜΕΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ!

ΟΛΕΣ ΣΟΥ ΟΙ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ!

ΣΕ ΦΙΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ!!!!

2830224smvhrru9dw.gif


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βικάκι , ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ , ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ να έχεις . Να χαίρεσαι την οικογένεια σου και να είσαι πάντα καλά να σε χαίρονται και εκείνοι. Εύχομαι η φετινή χρονιά να σου χαρίσει ότι πραγματικά ποθείς μέσα απο την καρδιά μου.

φιλιά πολλά

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου γλυκό Χρόνια σου Πολλά, να τα χιλιάσεις. Κάθε σου επιθυμία ευχή μας. Μείνε όπως είσαι, διότι είσαι ένας υπέροχος άνθρωπος! Σπάνιο πλάσμα (είδος προς εξαφάνιση χαχα).

Σε φιλάμε και σου ευχόμαστε τα καλύτερα...

Σαρδελοοικογένεια

62387jbwjgxpn5b.gif


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βικακι μας χρονια πολλα καλα !!!οτι επιθυμεις αν και γνωριζομαστε μονο ιντερνετικα βγαζεις τετοια ζεστασια και τετοια γλυκα που σε νοιωθω σαν δικο μου ανθρωπο !!!

Να χαιρεσαι την οικογενεια σου και την πολυλογου την κορη σου!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βικακι να τα εκατοστησεις κοριτσαρα μου, να είσαι γερη και ευτυχισμενη και ευχομαι να πραγματοποιηθει καθε σου ονειρο και καθε σου επιθυμια!!!!

1118914ejlbnc9ygd.gif

Μην αγχωνεσαι..τα χρονια που περνανε απο πανω σου δεν φαίνονται...;)


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βικακι μου μεσα απο την καρδια μου να τα Χιλιασεις!!!

Εισαι ενας μοναδικος ανθρωπος γεματος ζωντανια με σπανια αισθηματα.

Καθε ονειρο σου να γινει πραγματικοτητα!!!

Μουουτσςςς!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

588818bxvjhr877l.gifκοριτσαρα μου γλυκια ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ μεγαλωσες κοριτι μου το πότε περασαν τοσα χρονια ουτε που το καταλαβα...και ξερεις γιατι?? γιατι ηταν τα πιο ευτυχισμενα χρονια της ζωης μας:D:D θυμαμαι την πρωτη στιγμη που πρωτη φορα ειδα το προσωπακι σου!! δεν το πιστευα οτι ενα τοσα δα πλασματακι θα μας εκανε ολους ευτυχισμενους.:D:Dνα εισαι παντα καλα και πανω απο ολα να σκορπιζεις χαρα και καλοσυνη στην οικογενεια σου και στον συνανθρωπο, σε λατρευουμε
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...