Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Γεννηθηκε το γκρετομωρο!!!!!


happiness

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γλυκά μου κοριτσάκια σας ευχαριστώωωω!!!!

Συμπεθεράκι με συγκίνησες! Σ ευχαριστώ πολύ!

Είχα έναν απρόσμενο αλλά εύκολο φυσιολογικό τοκετό.Η μπουμπού μου ήταν τόσο βιαστική που στην κυριολεξία γλίστρησε και βγήκε χωρίς να σπρώξω.Τώρα όμως που βρήκα το χρόνο και διάβασα λίγο στο νετ ξέρω πως η φύση ξέρει καλύτερα και παίρνει τα ηνία.Αν γεννούσα 2 εβδομάδες αργότερα η έκβαση ίσως να ταν τραγική.Πώς τα καταφέρνω κι ανήκω στα 3% των περιπτώσεων δεν ξέρω.....Ευτυχώς η Παναγία ήταν πλάι μας.

Τώρα βλέπω το αγγελουδάκι μου κι είμαι τόσο ευγνώμων και ευτυχισμένη που την έχω!

Σας ευχαριστώ και πάλι!Να χαίρεστε όλες τα παιδάκια σας και εύχομαι όλα τα κορίτσια της γης να γίνουν μανούλες!!ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!!

Υ.Σ.Κοριτσάκια του καφέ επιφυλάσσομαι να τα πούμε κι από κοντά!Λίγο να πέσουν οι ορμόνες και να μην κλαίω όταν θα γράφω:cool:.


as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Απίστευτο σαν χθες μου φαίνεται κι όμως περάσανε οι μήνες και μία μικρή

κουκλίτσα ήρθε στην ζωή!!!

Να την χαίρεστε την μπουμπού σας να είναι πάντα γερή και να την καμαρώσετε όπως η ίδια θα επιθυμήσει και θα ονειρευτεί!!!!:-D:grin:

Να της δώσεις πολλά φιλάκια στις πατουσίτσες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γκρέτα να σου ζήσει το μωρό σου!!! Μπήκα να σου ευχηθώ και από δω αν και λίγο καθυστερημένα, αλλά σου είχα ευχηθεί στο καφέ μας, δε σε ξέχασα! :tongue:

http://parentscafe.gr/showpost.php?p=569316&postcount=8027


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...