Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet είπε:

      Άσε τα χω παίξει σ λέω! Εν τω μεταξύ πρώτη φορά κάνω τεστ πριν τη χοριακη!Είχα κάνει δύο τεστ αφού είχα μείνει έγκυος,γιατί φοβόμουν ότι έχω αποβάλλει 🤷Ειδικά στο δεύτερο ήμουν και τριών μηνών.Θα κάνω τη Δευτέρα τεστ και αν πάλι βγει αρνητικό,εκεί θα αρχίσω να χάνω όντως τις ελπίδες μου..

      μέχρι τρίτη-τετάρτη  δώσε περιθώριο ! μετά για να μην σου λέω χαζομάρες και γω θα λέγαμε ότι δεν ! βέβαια ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός, έχουμε δει χοριακη να βγουν την τελευταία μέρα θετικη!!  απλώς εγώ δεν ειμαι αυτής της γραμμής γιατί ειμαι ανυπόμονη και προτιμώ να φαω το άκυρο  μ παρά να ελπιζω για τη μια στις τόσες πιθανότητες! το πολύ πολύ να πάρεις μια τεράστια χαρά στη χοριακη σ που δεν την περίμενες 

      • Ευχή 1

Cafe Νοέμβριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ανδριάνα στην αρχή δεν κατάλαβα ποια είσαι αλλά μετά που είδα τη φωτογραφία σου σε γνώρισα αμέσως!!!Αν και στη φωτό έχεις μαύρα μαλλιά...χαχα!

Καλό Πάσχα σε όσες φύγουν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα σας, είμαι και εγώ μανούλα που γέννησε 05/11/2008 το Ηλεκτράκι. Θα χαρώ πολύ να τα λέμε!

Φιλιά πολλά

Γειά σου Ηλεκτρα. Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Αν και το καφέ(από τοτε που είχαν βγάλει ανακοίνωση ότι θα καταργηθούν τα καφέ) έχει ερημώσει.

Να σου ζήσει το μωράκι σου. Αγοράκι είναι η κοριτσάκι;΄΄Εχεις άλλα παιδάκια;

Εγώ έχω ένα γιο 11 χρονών και τη Μαρία-Αικατερίνη που γεννήθηκε στις 19/11/2008

Εγώ πάντως εδώ θα είμαι....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, είμαι και εγώ μανούλα που γέννησε 05/11/2008 το Ηλεκτράκι. Θα χαρώ πολύ να τα λέμε!

Φιλιά πολλά

Καλησπερα Ηλεκτρα καλως ήρθες!!!

Ειμαι η μαμα του Κωνσταντινου που γεννηθηκε 3/11/08


Τα καλυτερα έρχονται...

USQXp2.png25G9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλησπέρα, το κοριτσακι μου πηγαίνει από 7 μηνών σε παιδικό σταθμό. Λόγω κάποιων προβλημάτων με δασκάλα θεώρησα σωστό απο το Σεπτέμβρη να αλλαξουμε παιδικο σταθμο, και να πάμε σε κάποιον που θεωρούμε πιο οργανωμένο. Θέλω να τονίσω ότι η μικρή περνάει πολύ ωραία και είναι πολύ ευτυχισμένη. Και ξέρει και ολα τα παιδάκια και τα ζητάει και με τα ονόματα τους στο σπίτι. Θεώρησα σωστό η μετάβαση να γίνει τον Σεπτέμβρη μετά από αποχή όλο τον Αυγουστο που είναι κλειστα και θα ψιλοξεχαστει.Ουφ δεν ξέρω αν θα συνηθίσει με τα νέα δεδομένα και αν δεν θα της στοιχίσει αυτη η αλλαγη. Μου είναι πολύ δύσκολο...απο την μια ειμαι σιγουρη οτι θελω να αλλαξουμε αλλα απο την άλλη σκεφτομαι μήπως παμε για μαλλι και βγούμε κουρεμένοι....Υπάρχει κανεις με παρόμοιο πρόβλημα??? πως το αντιμετωπίσατε. confused.gifconfused.gifconfused.gif

Link to comment
Share on other sites

που χαθηκες εσυ κοριτσι? καναμε και συναντηση κι ελειπες:(

εμπειρια δεν εχω απο παιδικο, αλλα πιστευω οτι αν βρεις καποιο καλυτερο πρεπει να την αλλαξεις. απλα να φροντισεις να την εχεις προετοιμασει για την αλλαγη.

καλυτερα να πας σε καποιον που να εχεις καλες συστασεις απο αλλες μαμαδες.


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

γεια σου protoula!

ναι ξεκινήσαμε μπανάκια! Πολύ ήσυχα τα βλέπω τα πράγματα εδώ...μόνο εσύ είσαι ή είναι και άλλες στη παρέα; Δεν έχει κίνηση αυτό το καφέ γενικά;

Και εμένα θα πάει παιδικό σταθμό από Σεπτέμβρη η μικρή...ελπίζω να πανε όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου protoula!

ναι ξεκινήσαμε μπανάκια! Πολύ ήσυχα τα βλέπω τα πράγματα εδώ...μόνο εσύ είσαι ή είναι και άλλες στη παρέα; Δεν έχει κίνηση αυτό το καφέ γενικά;

Και εμένα θα πάει παιδικό σταθμό από Σεπτέμβρη η μικρή...ελπίζω να πανε όλα καλά!

Kαλησπέρα Connie...

είμαι η Τζωρτζίνα...μαμά του Αλέξη που γεννήθηκε 20/11...

το cafe εδώ γενικότερα δεν χρησιμοποιείται...οι μαμάδες νοεμβρίου έχουν μετακομίσει σε δικά τους forum λόγω κάποιων θεμάτων που είχαν δημιουργηθεί στο parents...

μετά δημιουργήθηκαν και άλλα προβλήματα και παρεξηγήσεις και τώρα είναι σε χωρισμένες σε 2 forum..

Να σου ζήσει η μικρή και ότι καλύτερο!


beSZp2.pngdsR5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου GeorginaT!

Δηλαδή το καφέ εδώ δε χρησιμοποιήται από καμία;

Να σου ζήσει ο Αλέξης! Να τον χαίρεσαι!

Τέλοσπαντων, όποτε προλαβαίνω θα περνάω καμιά βόλτα από εδώ και αν βλέπω ''φως'' θα μπαίνω!

φιλιά και ευχαριστώ κορίτσια για το θερμό καλοσώρισμα

Link to comment
Share on other sites

Γειά και από εμένα. Εγώ περνάω πάντα από εδώ....

Connie08 να σου ζήσει το μωράκι σου.

Εγώ έχω ένα γιο 11+ χρονών και τη Μαρία-Αικατερίνη που γεννήθηκε 19 Νοεμβρίου.

Θα τα λέμε...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σου akamatra!Να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!

Κάτι έγινε και δε μπαίνω πια στο φόρουμ που γράφατε κορίτσια...δε ξέρω αν είσουν και εσύ εκεί ακαμάτρα...οπότε θα γράφω εδώ που και που τα νέα μας!

Αν προλαβαίνω βέβαια γιατί τρέχω τώρα τελευταία...και στο άλλο φόρουμ μέχρι να προλάβω να γνωρίσω τα κορίτσια μάλλον ''αποκλείστηκα''...

τα λέμε!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...