Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

Το "κουφό" της ημέρας


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

ειχαμε παει παρισι κατι χρονια πριν και μπηκα σε καποιο μαγαζι για να αγορασω κατι.λοιπον με ρωταει ο πωλητησ στα αγγλικα εαν ειχα ξαναψωνησει απο εκει και εγω ανετα ανετοτατα του απανταω i was here tomorrow.με κοιταγε ο ανθρωποσ καλα.εγω τιποτα δεν καταλαβα τι ειχα πει.εκεινη την ημερα φευγαμε για αθηνα.μεσα στο αεροπλανο εν πτηση διαβαζοντασ μια εφημεριδα καταλαβαινω τι ειχα απαντησει με πιανει ενα νευρικο γελιο οση ωρα πεταγαμε.και ημουν η μονη που γελαγα ο αντρασ μου με κοιταγε δεν του ειχα πει τιποτα νομιζε οτι ειχα παθει κατι μονο που δεν φωναξε την αεροσυνοδο μεχρι που ηρεμησα του ειπα και μετα γελαγα και οι δυο.θα νομιζανε ολοι οτι ειναι κολλητικο.


Xzgwp2.png jnfGp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΩΣ ΠΟΝΤΙΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΝΤΙΑΚΑ ΕΝΑ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ Κ ΓΕΛΑΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ ΡΩΤΗΣΑ ΕΝΑΝ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΑΥΡΟ Κ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΠΡΟΣΤΑ Η ΠΙΣΩ, ΑΥΤΟΣ ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΓΥΡΙΣΑ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ Κ ΤΟ ΚΟΙΤΑΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΩ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ:lol::lol::lol:


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...