Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια, τι κανετε?

χτες δεν πολυμπηκα, καναμε δουλειες με την μαμα μου στρωσαμε ολο το σπιτακι μια χαρα, καλα το χαλι της μικρης ειναι μουρλια θελω να μπουσουλησει!!!!!

σημερα θα παμε βολτουλα με κατι φιλους που εχουν και αυτοι μωρακι, εχει πολυ καλη μερα σημερα..

Χτες πηγαμε για καφε το βραδακι, καλα το παιδακι μας ηταν παρα πολυ ησυχο, ελεγε η κουμπαρα μας οτι ειναι σαν αξεσουαρ, οπως αλλες παιρνουν τις τσαντες τους εμεις περνουμε το παιδι μας..:D:D:tongue::tongue:

πολυ θα ηθελα μαρακι αν πηγαιναν κ αλλες μανουλες απο δω, αλλα ειναι η μπεμπα μπουκωμενη κ κανω πισω γμτ!!!!!!!!

δεν ειναι απαραιτητο να θηλασεις, μπορεις να δωσεις απλα το δυναμικο παρον..

αχ θα ηθελα παρα πολυ να μπορουσα και εγω..

λοιπον κοριτσια σκεφτομαι τις νεραιδουλες σοβαρα για θεμα στη βαφτιση!!

αχ μπαλονια νεραιδες, σαμπουνοφουσκες κ στο σπιτι κλοουν !!!!!!! θα γινω πιο παιδι κ απο παιδι σας λεω!!

Ωραιο θεματακι αν και εμενα μου αρεσουν πιο πολυ τα φρουτα, τα λουλουδια, τα καρουζελ, θεμα μαγειρικη σκεψου...

Ευακι αν ηθελα να κανω αγορι, το ηθελα μονο και μονο για να κανω θεμα δωματιου και βαπτισης τον μικρο πριγπηκα, το λατρευω αυτο τον ηρωα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα μανουλες !!!

Μαρακι μου δεν εχω θεμα εκει να θηλασω δημοσια αναμεσα σε τοσες μανουλες !

Απλα ειναι μπεμπα μπουκωμενη κ η γιατρος απαγορεψε τις βολτες εξω κ με καροτσι κ τα σχετικα! Για λιγες μερες μου τονισε απο το σπιτι στο αμαξι κ μεχρι τη γιαγια να καταλαβεις !!!!

ΕΤσι κ γω σημερα θα εφαρμοσω τη γιαγια ! χαχαχαχ!!! Θα παμε στη μανουλα να φαμε αφου δεν μπορουμε να κανουμε βολτουλα, αν και θα ειναι κ τα ξαδερφια μου κ η θεια μου...χμμ λιγο κοσμος αλλα ενταξει δεν ειμαστε εξω τουλαχιστον αυτο εχει σημασια !!!!!

Αντε Μαρακι μου καλο χειμνα να εχουμε , ερχονται κ τα χριστουγεννα θα ειναι ομορφα φετος !!!

Απο τη μια εγω θελω να κανω ρεβεγιον εδω σπιτι, αλλα απο την αλλη θα εχει φασαρια πολυ κ θα ταραχτει η μικρη πιστευω κ θα με δυσκολεψει πολυ οποτε δεν ξερω ισως για φετος να μην κανω τιποτα, θα δουμε πως θα μαστε 1!!!

Ομορφη Κυριακη να εχουμε μανουλες, φιλακια !!!

Link to comment
Share on other sites

Βιργινακι μου δεν καταλαβα οτι δεν πρεπει να βγειτε...

περαστικα σας βρε...

Ωραια θα περασετε και στην μανουλα, εμεις θα παμε μια βολτα στην γιορτη της αεροποριας.

και εγω περιμενω να στολισω πως και πως, θα παρουμε και ενα στολιδι που θα ειναι της μπεμπας μας και θα το βαζει εκεινη κεθε χρονο στο δεντρο...

εμεις θα παμε τα χριστουγεννα στην πεθερα μου και την πρωτοχρονια στην μαμα μου.

Δεν νομιζω να κανουμε κατι εδω, πολυ φασαρια βρε παιδι μου αφου και την γιορτη του αντρα μου μεταξυ μας θα ειμαστε..

κυκλοφορουν και ιωσεις..

Link to comment
Share on other sites

και σημερα ειχε φανταστικη υπεροχη τελεια μερα γι αβολτα και στην παραλια ακομη, αλλα δυστυχως...!!! δεν πειραζει !!!! ας ειναι η μπεμπουλα καλα !

που βασικα δεν εχει κατι περα απο μυξουλες αλλα δεν ειμαστε τωρα γι ανα ερχονται χειροτερα οποτε κεφαλια μεσα !

κ μεις τις γιορτες μας τωρα θα τις κανουμε μεταξυ μας, τη δικη μου ισως δεν κανω κ τιποτα ! ολα απο του χρονου που θα καταλαβαινω κ η μικρουλα μας !!!

Αχ μαρακι τι ωραια ιδεα εδωσες !!!!!!!!!!!!!

ενα στολιδακι που θα το βαζει καθε χρονο η μπεμπουλα....πολυ ρομαντικο μου ακουγεται !

ενα κοινοτυπο στολιδακι ομως η κατι ξεχωριστο ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια!σας διαβασα αλλα δεν προλαβαινα!!!

και εγω φετος θα στολισω απο νωρις!!!!!!!πειραζει που μου αρεσε και εμενα η ιδεα με τοστολιδι?αλλα οχι ενα καθε χρονο!φετος ενα,του χρονου δυο και παει λεγοντας!φετος ενα μωρουδιακι καλτσακι ή κατι τετοιο!αχ εμεις το δεντρο το στολιζουμε με παιχνιδακια ξυλινα περισσοτερο,και πολυ λιγες μπαλες!οποτε φετος θα γινει χαμος!!

τελεια η φραουλιτσα βιργινια!αλλα βρε μαρακι πανακριβες οι φραουλες αν θες να εχεις και πραγματικες!φυτεψε απο τωρα να κανεις εσυ παραγωγη!χιχιχιχ!

ποτε γιορταζεις βιργινια?εγω 24 δεκεμβρη,παντα κατι εκανα αλλα φετος θα δουμε,και εγω θελω να κανω αλλαγη του χρονου σπιτι μου για να μην ταραξουμε τον μπεμπη που κοιμαται νωρις αλλα και για το καλο,αλλα εχω ασχημη εμπειρια,μια χρονια εκανα και πως δε σφαχτηκαμε!οπου λαλουν πολλα κοκορια.....

αυτα κοριτσια!εφτιαξα ενα κεικ μουρλια!και ρολο κοτοπουλο στο φουρνο!παω να βαλω να φαμε τωρα που κοιμηθηκε ο μικρος!

α δεν σας ειπα,ρωταω το γιατρο ποτε θα σταματησει η ενοχληση απο τα δοντια αφου βγηκαν και μου απανταει:γιατι μονο αυτα θα βγουν?θα βγουν και αλλα!!!!!!χαχα!οποτε κλαψτε μας!!!!!!

επισης μολις του ειπα για το βαρος οτι δεν μου φανηκε καλο ξερετε τι μου ειπε και με εστειλε?οτι πρεπει να παμε ολοι μια βολτα στα νοσοκομεια να δουμε παιδακια με καρκινους,με χρονια νοσηματα με αναπνευστηρες και μετα ας ξαναπουμε τετοια!:-(:sad:ειχε δικιο!!!αχ ψυχουλες μου!!!!!!!!!

μακαρι φετος τα χριστουγεννα ολα τα παιδακια να ειναι στη ζεστη αγκαλια των γονιων τους!!!!!!

φιλακια στα μωρακια!!!!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites

κ μεις τις γιορτες μας τωρα θα τις κανουμε μεταξυ μας, τη δικη μου ισως δεν κανω κ τιποτα ! ολα απο του χρονου που θα καταλαβαινω κ η μικρουλα μας !!!

Αχ μαρακι τι ωραια ιδεα εδωσες !!!!!!!!!!!!!

ενα στολιδακι που θα το βαζει καθε χρονο η μπεμπουλα....πολυ ρομαντικο μου ακουγεται !

ενα κοινοτυπο στολιδακι ομως η κατι ξεχωριστο ???

ποτε γιορταζεις καλε?

εννοειται κατι ξεχωριστο...

επισης μαρακι κοιτα

[ATTACH]1417[/ATTACH]

μπουμπουνιεριτσα !!

δεν βλεπω!!!

Link to comment
Share on other sites

Βιργινια μου σου χρωστω απαντηση. Μολις τα καταφερω.. Γιατι με εχει τρελανει ο μικρος σημερα και εχω τετοιο πονοκεφαλο που δεν αντεχω καθολου.

Φιλακια σε ολες


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα κορίτσια μου ελπίζω να είστε καλά όλες και τα μωράκια σας καλύτερα.

Εμείς είμαστε καλά μόνο που με ταλαιπωρεί η ημικρανία μου και η νεράιδα μου που δεν βρίσκει ησυχία πουθενά.Ορυια μόνο και να στέκεται στα πόδια της αν ειναι δυνατόν.

Εύχομαι αύριο να ξημερώσει μια καλύτερη μέρα για την πατρίδα μας και για εμάς.

καληνύχτα:tongue:

Link to comment
Share on other sites

και εγω φετος θα στολισω απο νωρις!!!!!!!πειραζει που μου αρεσε και εμενα η ιδεα με τοστολιδι?αλλα οχι ενα καθε χρονο!φετος ενα,του χρονου δυο και παει λεγοντας!φετος ενα μωρουδιακι καλτσακι ή κατι τετοιο!αχ εμεις το δεντρο το στολιζουμε με παιχνιδακια ξυλινα περισσοτερο,και πολυ λιγες μπαλες!οποτε φετος θα γινει χαμος!!

αλλα βρε μαρακι πανακριβες οι φραουλες αν θες να εχεις και πραγματικες!φυτεψε απο τωρα να κανεις εσυ παραγωγη!χιχιχιχ!

να δουμε παιδακια με καρκινους,με χρονια νοσηματα με αναπνευστηρες και μετα ας ξαναπουμε τετοια!:-(:sad:ειχε δικιο!!!αχ ψυχουλες μου!!!!!!!!!

μακαρι φετος τα χριστουγεννα ολα τα παιδακια να ειναι στη ζεστη αγκαλια των γονιων τους!!!!!!

φιλακια στα μωρακια!!!!

Ευακι ωραια η ιδεα με τα στολιδια, θα δουμε τι θα κανουμε, βασικα να ειναι κατι που δεν θα χαλασει με τα χρονια..

ενας θειος του αντρα μου εχει φυτωριο με φραουλες και καθε χρονο τον Μαιο εχουμε αφθονες.. οποτε θα μπορω να εχω και για στολισμο και για γλυκο ή λικερ, καταλαβες:rolleyes::rolleyes:?

Αχ, μακαρι να γινοταν να μην ξαναγεννηθει ποτε αρρωστο παιδακι...:-(:-(

καλησπέρα κορίτσια μου ελπίζω να είστε καλά όλες και τα μωράκια σας καλύτερα.

Εμείς είμαστε καλά μόνο που με ταλαιπωρεί η ημικρανία μου και η νεράιδα μου που δεν βρίσκει ησυχία πουθενά.Ορυια μόνο και να στέκεται στα πόδια της αν ειναι δυνατόν.

Εύχομαι αύριο να ξημερώσει μια καλύτερη μέρα για την πατρίδα μας και για εμάς.

καληνύχτα:tongue:

Οζαλινακι μου σε χασαμε, ολα καλα? κουραγιο με τις ημικρανιες.. και φιλακια στον Θωμακο και την νεραιδουλα...

μακαρι να γινουντα πραγματα λιγο καλυτερα αλλα δεν το βλεπω, δυστηχως εχουμε πιασει πατο σαν χωρα.. κριμα..

Βιργινακι κοιτα αυτο για θεμα παρτυ ή βαπτισης

http://mycraftcenter.blogspot.com/2011/06/blog-post_09.html

και κοιταξτε τι βρηκα για βιβλιο ευχων

http://mywishbooks.blogspot.com/

Κατερινουλα ολα καλα?

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα μανουλες !!

Ευακι μου δικιο ειχε ο ντοκτορ, εχει πολλααααα ακομα να βγαλει ! θα κανουμε υπομονη ομως ε ??? οσο για τα παιδακια...αχ μακαρι ολα να ηταν σε ζεστες αγκαλιτσες.....αλλα δυστυχως.........ο κοσμος μας ειναι πολυ σκληρος κ πολλες μανες κανουν παιδια κ τα πετανε ενω αλλες λαχταρουνε για χρονια εστω ενα μωρακι κ δεν ερχεται.... κριμα !!!

Οζαλινακι μου τι λες ? στεκεται κ στα ποδια της ? μπραβο ! ο μπουφος η δικια μου την στηριζω κ γω κ μολις τη σηκωνω κ την ακουμπαω στα ποδια της λυγιζει μετα απο 1 δευτερολεπτο τα γονατα της ! κλαψ !!!

Μαρακι μου την ειδες τελικα τη φωτο ? ειναι μια φραουλιτσα μπουμπουνιερα !!!

Ωραιο κ πρωτοτυπο το θεματακι που εβαλες !!!!!!!

Θα το τολμησεις λες??????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...