Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

βοηθηστε τον μικρο κωνσταντινο


Recommended Posts

Κι άλλο μωράκι στο forum; Ακόμη κλάιμε με τον Παναγιωτάκη....

Εύχομαι αυτή τη φορά να ακούμε μόνο ευχαριστα νεα και να πάνε όλα καλά. Κουράγιο και θετική σκέψη στους γονείς που ανεβαίνουν έναν μεγάλο Γολγοθά..

Μικρούλη Κωνσταντίνε νομίζω ότι έχεις τις προσευχές όλων μας και φυσικά την αγάπη μας!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια την παρασκευη θα αρχισουν να χορηγουν πιο ισχυρα φαρμακα στον μικρουλη μας,ελπιζουμε ολοι να αντιδρασει καλα στην θεραπεια και να συνεχιζει να παιζει και να χαμογελαει οπως σημερα.

ενα σας λεω. ειναι ενας κουκλος με κατι βλεφαριδες!!!ενα παιδι σκετη γλυκα.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία παλικαρακι μου να σου πάνε όλα καλα και να βγεις νικητης απο τον γολγοθα που σου εμελλε να περάσεις. Δυναμη πολύ στους γονείς.

Τιποτα αλλο δεν εχω να πω τα λόγια περιτεύουν σε αυτες τις καταστασεις.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...vickypap μολις τωρα ειδα οτι εχεις ανοιξει και στο καφε θεμα για τον κωνσταντινο μας...

να σας ευχαριστησω ολους για τις θερμες ευχες σας...για οσους δεν ξερουν ειμαι η θεια του κωνσταντινου και με χαρα μεταφερω ολες τις ευχες και τη συμπαρασταση σας στους γονεις και στον ιδιο τον κωνσταντινακο μας...

να σας εχει ολους ο θεος καλα...

ευχαριστω για ολα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χθες βγηκαν τα αποτελεσματα απο την παραγγεντιση στον μυελο που εκαναν στην αρχη για να δουνε σε ποιο σταδιο βρισκεται....

Υπαρχουν 3 σταδια ειπε η γιατρος ...το κακο, το μετριο και το καλο!!! ο κωνσταντινος μας ειναι στο καλυτερο και ολα θα πανε πολυ καλα γιατι τα λευκα του παραμενουν πολυ χαμηλα.

ειναι ο,τι πιο ευχαριστο εχω ακουσει.

ΜΠΡΑΒΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕ.ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ.ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΝΙΚΗΤΗΣ


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Xαίρομαι πολύ που τα νέα είναι ευχάριστα... Εύχομαι με όλη μου την καρδιά να συνεχίσει έτσι ο μικρούλης και να τελειώσει σύντομα η περιπέτειά του με τον καλύτερο τρόπο...


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ... σας τα προλαβε η βικυ τα νεα μας τα καλα...

ναι λοιπον ειναι πολυ πιο αισιοδοξα τα πραγματα τωρα...

σας ευχαριστω για το ενδιαφερον που δειχνετε...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Α, οκ, Ελίζα, τώρα το είδα κι εγώ το θέμα!

ΤΕΛΕΙΑ, ιάσιμη περίπτωση, ε; Αχ, έτσι, έτσι! Και, είπαμε, για αιματάκι (βρυκόλακα) όταν ξαναχρειαστεί μας λες! :D

να σαι καλα μαεστρια μου...σε χιλιοευχαριστω και απο εδω...

θα ενημερωσω οταν μας ξαναπουνε για αιμα ή αιμοπεταλια που συνηθως ζητανε σε αυτες τις περιπτωσεις...

ευχαριστωωωωωωωωω


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χθες βγηκαν τα αποτελεσματα απο την παραγγεντιση στον μυελο που εκαναν στην αρχη για να δουνε σε ποιο σταδιο βρισκεται....

Υπαρχουν 3 σταδια ειπε η γιατρος ...το κακο, το μετριο και το καλο!!! ο κωνσταντινος μας ειναι στο καλυτερο και ολα θα πανε πολυ καλα γιατι τα λευκα του παραμενουν πολυ χαμηλα.

ειναι ο,τι πιο ευχαριστο εχω ακουσει.

ΜΠΡΑΒΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕ.ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ.ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΝΙΚΗΤΗΣ

ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!!

90819of9x9rfj57.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ τι ωραια νεα, πολυ χαρηκα!

ετσι κωνσταντινε μας, με ολη σου την θεληση και δυναμη στον δρομο για το σπιτακι σου!

περαστικα αγορακι μου και γρηγορα!

ελιζα πολλα τρυφερα φιλακια στον μικρο μας μαχητη!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...