Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Να ρωτήσω εκτός απ'τα τρομερά δύο υπάρχουν και τα τρομερά τρία; Γιατί ο θοδωρής περνάει φάση τρομερής τσίτας πάλι, έχει διαλύσει το σύμπαν, μας πάει σε όλα κόντρα και κάνει τα χειρότερα. Βέβαια παίζει να του έχει τεντώσει το νευρικό σύστημα κι εκείνου με τον νικόλα και γιαυτό να έχει τσιτώσει τόσο.:rolleyes:

Kαι τα τρομερά 4 και τα τρομερά 5 μη σου πω... αλλά να μη σε τρομάζω εγκυούλα πράμα! Τι λες, θα την καταφέρετε την κοράκλα ή θα πάτε για το τρίο και εσείς?


Nrmgp3.pngiHU0p2.png9etwp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λέγκωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock::shock::shock::shock::shock:

κι όταν είδα το βιντεάκι μου πέρασε ξώφαλτσα η σκέψη αλλά την έδιωξα πάραυτα... λέω αποκλείεται.... αλλά τελικά είναι αλήθεια!!!!! Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη κοριτσάκι!!!!!!:D

Ευγενία τέλεια που είναι κοριτσάκι το σπόρι!!! Με το καλό!:D

Αναστασάκι με το καλό το ανηψούδι!

Link to comment
Share on other sites

Γεμίσαμε μωράκια!!!!!

Εκεί που η σκυτάλη είχε αδρανήσει...

Τί ωραία!!!!!!!

Τί καλό θα μας κεράσεις σήμερα εγκυούλα μας????

Λέτε να βγει η κόρη και να βάλει τα 4 πόδια σε ένα παπούτσι???


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λέγκωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock::shock::shock::shock::shock:

κι όταν είδα το βιντεάκι μου πέρασε ξώφαλτσα η σκέψη αλλά την έδιωξα πάραυτα... λέω αποκλείεται.... αλλά τελικά είναι αλήθεια!!!!!

Κι εσύ άρνηση χαχαχαχαχαχα... εμείς να δεις που μέχρι να ξημερώσει είχαμε δώσει κοντά ογδόντα ευρώ σε τεστ εγκυμοσύνης γιατί νομίζαμε ότι ήταν χαλασμένα

Να σου πω Ροζάκι για τριολέ με βλέπω πιο πιθανό. Θα ήθελα να κρατιόμουν να μην το μάθαινα αλλά δεν ξέρω αν θα το καταφέρω μάλλον θα σκάσω αν δεν το μάθω

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο κοριτσακι να έχεις μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη! Παντος την εποχη την εχεις στανταρ καθε 2 χρονια ανοιξη , σαν την πεθερα μου κ εσυ κ τα 3 της παιδια εχουν διαφορα στα γεννεθλια 2 μερες οι 2 πρωτοι κ 10 με τον Τασο ! Ποσο εισαι τωρα βρε? Πως την πατησαμε ετσι κοπελια ... εγω παντος ντρεπομαι που το λεω καλα να ειναι ο μπεμπης μου να γεννηθει με το καλο ,αλλα ακομα δεν μπορω να το χονεψω, για την ξωφαλτση σκυταλη που αρπαξα ... Μετα την γεννα σκεφτομαι πως δυο λυσεις υπαρχουν η θα στειρωσω τον τ η θα κοψουμε το αθλημα ..... το πρωτο μου ακουγεται πιο λογικο νομιζω ..

Αντε αντε να περνετε σειρα κ οι υπολοιπες Μαριλενα ακους? Μην σκυβεις !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εσύ άρνηση χαχαχαχαχαχα... εμείς να δεις που μέχρι να ξημερώσει είχαμε δώσει κοντά ογδόντα ευρώ σε τεστ εγκυμοσύνης γιατί νομίζαμε ότι ήταν χαλασμένα

Να σου πω Ροζάκι για τριολέ με βλέπω πιο πιθανό. Θα ήθελα να κρατιόμουν να μην το μάθαινα αλλά δεν ξέρω αν θα το καταφέρω μάλλον θα σκάσω αν δεν το μάθω

χα χα χα! Εγω οταν πειρα τα αποτελεσματα της χοριακης (που την εκανα για να μου φυγει κ καλα η ιδεα γιατι ειμασταν τοοοοσο σιγουροι οτι δεν ειμαι τρομαρα μας) την ειπα στην κοπελα που μου εδωσε τα αποτελεσματα οτι εχουν κανει λαθος .. ρεζιλι εγινα .. παλι καλα που δεν πηρα τεστ γιατι θα ειχα κανει καμια 10αρια ! Κ μου λεει αυτη ειστε η πρωτη κυρια που μας διαμαρτυρεται τα μηχανηματα μας ειναι πολυ αξιοπιστα ...

Αααα κ αν δεν το λεγατε ξεκαθαρα δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι Λεγκω ειναι η εγκυος νομιζα πως ειναι η αλλη Ελενη

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο κοριτσακι να έχεις μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη! Παντος την εποχη την εχεις στανταρ καθε 2 χρονια ανοιξη , σαν την πεθερα μου κ εσυ κ τα 3 της παιδια εχουν διαφορα στα γεννεθλια 2 μερες οι 2 πρωτοι κ 10 με τον Τασο ! Ποσο εισαι τωρα βρε? Πως την πατησαμε ετσι κοπελια ... εγω παντος ντρεπομαι που το λεω καλα να ειναι ο μπεμπης μου να γεννηθει με το καλο ,αλλα ακομα δεν μπορω να το χονεψω, για την ξωφαλτση σκυταλη που αρπαξα ... Μετα την γεννα σκεφτομαι πως δυο λυσεις υπαρχουν η θα στειρωσω τον τ η θα κοψουμε το αθλημα ..... το πρωτο μου ακουγεται πιο λογικο νομιζω ..

Αντε αντε να περνετε σειρα κ οι υπολοιπες Μαριλενα ακους? Μην σκυβεις !

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά μάλλον σας βλέπω να κόβεται το άθλημα με τα 2 παιδιά....

Πάντως είναι καλή στιγμή να τα ρίξουμε στο θηλασμό... Ή καλύτερα στην περίπτωση της Λέγκους στον αποθηλασμό!!!


[gDkrp3.pngNJDAp3.png x2VTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αφροοοοο θυμήθηκα τη Δανάη, δεν κοιμόταν με τίποτα και κοιμήθηκε καθιστός την ώρα που βάραγε τον υπολογιστή!!!

Η λύση είναι το σπιραλ αλλά περιμενα την πρώτη περιοδο που όπως καταλαβαίνεται δεν ήρθε ποτε. Λέτε να μου βγει κοκκινομάλλικο τουλάχιστον αυτό;

Εντομεταξύ με τσακίζει που γίνεται της μουρλής και γω δεν μπορώ να κατέβω σε πορεία. Θα προσπαθήσω τουλάχιστον να στέλνω τον αντιπρόσωπο γιωργάκι.

Link to comment
Share on other sites

KOYAK????

Και μπήκα ανέμελη γιατί είχα στο νου μου ότι τώρα κοντά είχε γενέθλια ο Άγγελος κι ήθελα να ευχηθώ. (Τελικά και πάλι καθυστερημένη ήμουνα) Να ευχηθώ δηλαδής έτσι κι αλλιώς, χιλιόχρονος και χαρούμενος να είναι!!!

Αλλά δεν μπορώ να συνέλθω, μπήκα λέμε ανέμελη κι έφαγα την κεραμίδα, μπρος-πίσω πήγαινα να βγάλω άκρη, τελικά είναι σαφές!! Λέγκω είσαι απίστευτη! Είστε δηλαδή, γιατί αυτά τα πράγματα είναι σαν τους χιώτες, δεν τα κάνει ένας μόνος του! ;););)

Τα συγχαρητήριά μου λοιπόν, είστε και οι κρότοι!! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη κι άλλο ένα γλυκό, χαρούμενο και γερό τσιπιρίκι!!!


[url=http://lilypie.com][img]http://lbyf.lilypie.com/MJSup3.png[/img][/url][[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/OsvKp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μακάρι να βγει ένα κοκκινομάλλικο κοριτσάκι με όμορφα σγουρά μαλλάκια!!!!:D

Τζένη το προσπερνώ αυτό που ανέφερες....

καλά το δικό μου το ζουζούνι θα το σκοτώσω .... τώρα πήγα να τον βοηθήσω στα τουβλάκια και μου λέει: όχι όχι εγώ θα το κάνω! εγώ είμαι ο καλλιτέχνης :rolleyes::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Λεγκουλίνι.....τι έκπληξη ήταν αυτή!!! Δεν το περίμενα με τίποτα! Μαρή δεν πρόλαβες καν να δεις περίοδο? Καλά λέω εγώ ότι αυτή η περίοδος του αποθηλασμού είναι πολύ ύποπτη κάτι ξέρω και το έχω κόψει το άθλημα! Όλα να πάνε πολύ καλά και να αποκτήσετε ένα υγιέστατο μωράκι!

Έφυγα, το καθημερινό μου πλέον ραντεβού με τους γιατρούς με περιμένει, κανονίστε και για εκείνο το φόρουμ με την κηπουρική που λέγαμε!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...