Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

Tι περιμένατε κορίτσια; Αφού την έπιασα εγώ στα χέρια μου τη σκυτάλη, λογικό ήταν να πάρει φωτιά μετά!

Λεγκοπουλάκι μου, να έχεις μια πολύ πολύ καλή εγκυμοσύνη! Και όπως λέει και η παροιμία, ό,τι δεν μπορείς να το αποφύγεις, χαλάρωσε κι απόλαυσέ το!

Στις πορείες σε λίγα χρόνια θα στέλνουμε τα παιδιά, γι' αυτό τα κάνουμε και πολλά!;)

Ντουντούκι, τι κάνεις εσύ εδώ τέτοια ώρα;:confused:


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλημερααααα! Τελεια μερα σημερα κ απο αποψη καιρου κ λογω οτι ειναι Παρασκευη! Εμεις απογευμα φευγουμε για χωριο!! Αντε να ξεφυγουμε λιγακι να απολυσουμε Μητσο στο χωραφι στην αυλη να σκαψει να ξεσαλωσει! Οι ερμες οι κοτες θα υποφερουν παλι λιγο αλλα τι να κανουμε....

Λεγκω εμενα μια φορα ειχε κοιμηθει μεσα στο καροτσι - οχι το κανονικο- αυτο που ειναι για την θαλασσα να κουβαλας την αμμο το μικρουλι... αστο να κοιμηθει οπου θελει αρκει να κοιμηθει ..... Εγω παντος μπορει κ να σας το εχω πει την 3η βδομαδα μετα την γεννα που μας πηγαινε ολη νυχτα σερι αυπνοι κ κοιμομουνα μεσημερι καμια ωρα μονο ειχα κοιμηθει στην κυριολεξια ορθια. Ειχε Τ το Μητσο κ κανανε βολτες λογω κολικων χαραματα κ ακουμπησα στο καλοριφερ να ζεσταθω γιατι ειχα ριγη κ ηρθε κ με βρηκε να κοιμαμαι ....

Μαρινακι ολα να πανε καλα με τους γιατρους !

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαινω γιατι περιοριζεσαι.... Φαε παιδι μου!

Καλημερα!

Ελα μου ντε! Εγω η αλλοπροσαλη που δεν εχω ζηλεψει τιποτα τις προαλλες μου ηρθε ηθελα εσπρεσο φρεντο 9 η ωρα το βραδυ ... αβυσσος η ορεξη της εγκυου !!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μυρτω με προβλημάτισες με το θέμα χυμου ή ολόκληρου φρούτου. Λοιπόν μία φορά την εβδομάδα ή και περισσότερο, χτυπάω στο μπλέντερ διάφορα φρούτα και τα δίνω στα πιτσιρίκια και τα πίνουν με καλαμάκι. Ο λόγος που τα κάνω είναι γιατί δεν μου πολυτρωνε φρούτα και είναι ευκαιρία για να τρώνε πολλά μαζί και ειδικά αυτά που δεν θα τρώγανε ξέχωρα. Σου λένε καλύτερα να τρώνε τα φρούτα ολόκληρα παρά σε χυμό. Όμως χυμό εννοούνε λίγο που κοίταξα σε αποχυμωτή που πετάς όλες τις σημαντικές ινες. Λέτε να κάνω μαμακία και να τα μπουκώνω τσάμπα; Εννοείται πως τους δίνω άλλες φορές ολόκληρα φρούτα και φλούδες.

Link to comment
Share on other sites

Λέγκω, φάε τη μακαρονάδα, χαλλλάρωσε, φτιάξε χυμό, ολόκληρα φρούτα, ό,τι θέλεις τελοσπάντων...:tongue: Σμουτς!

Κοριτσάκια, πήρα μετάθεση για ανατολική Αθήνα! Σούπερ! Τέρμα το Κιάτο!:D


HXuSp2.pngkmKkp2.pngU579p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια, πήρα μετάθεση για ανατολική Αθήνα! Σούπερ! Τέρμα το Κιάτο!:D

Αλληλουια!!!!!!!!!!!!! Άντε ρε Σοφία επιτέλους θα σταματήσεις τα καθημερινά ταξίδια, καιρός ήταν!

Και σχετικά με τις πορίες, σε λίγο θα κάνεις την προσωπική σου εξωκοινοβουλευτική οργάνωση που θα κατεβαίνει με δικό της πανό:tongue:

Το είδατε το βιντεάκι;

Link to comment
Share on other sites

Σοφακι μπραβο συγχαρητηρια! Αντε να ησυχασεις λιγο σε φαγανε τα δρομολογια!

Λεγκω εγω προσωπικα δεν νομιζω να ειναι τραγικο πραγμα να δινεις χυμο. Ενταξει χανονται καποια συστατικα αλλα δεν ειναι κ για πεταμα! Αφου τους αρεσει δωσε απο φρεσκα φρουτα ειναι .Απο το να μην το τα τρωνε καθολου καλυτερα είναι η απο το να τρωνε μονο σοκολατοειδη κλπ. Εγω τσαμπα τον πηρα τον αποχυμωτη οποτε του φτιαχνω το πεταω μονο πορτοκαλι σκετο θελει ενω αν πετυχει συσκευασμενο τον τσακιζει οτι κ να εχει μεσα γρρρ.Του βαζουμε κ μαζι στον παιδικο για δεκατιανο ενα φρουτο συνηθως μπανανα ,τρωει λενε κ το φρουτο του πρωινου κ απογευμα η φρουτο η χυμο σιγουρα συν οτι αλλο θυμηθει κανα μπισκοτο πχ. ... γι αυτο μας χ..ει ολη το απογευμα μετα ... χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Λεγκιδιοοοοο

και παλι ειμαι με το σαγονι κατω...ομως τι γινεται καθε τετοια εποζη σας πιανει οιστρος??????? για γεναρη παλι παει?

επισης κι εμενα η ΕΙρηνη εδω και 1 εβδ περναει τα τεριμπλ3....προκλητικοτατο γραψιμοοοοοοοο

νευρα φωνες κλπκλπ

ως εκ τουτο και πππππαααααααααααααλι ανεβαζα πιεση....

ο μικρος ενα 39αρι χθες ευτυχως σημερα ειναι καλά....

φιλως σας


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...