Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 35 λεπτά , Maria D είπε:

Καλημερα Ειρηνη! Πολυχρονος να ειναι ο αντρας σου να τον χαιρεσαι κ με το καλο να ερθει κ ο μπεμπουλης σας! :)

Nα εισαι καλα Μαρακι  μου και ευτυχισμενη με τους άντρες σου!!! αντε να με το καλο σε ολες μας  να κανουμε χριστουγεννα με γεματες αγκαλιτσες απο τυχερουλια και χαρουμενα  μωραδακια!! 

  • Μου αρέσει 3

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια! @butterfly1986 να σου ζήσουν να είναι γερά και καλότυχα! @ERIANTON να χαίρεσαι τον άντρα σου με το καλό και το δικό σου παιδάκι!εγώ αύριο έχω εξετάσεις αίματος για να δούμε τα ηπατικά και την τρίτη έχω ντοπλερ!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@ERIANTON να χαίρεσαι τον αντρα σου και με το καλο να έρθει το μωράκι σου!!!

@butterfly1986 να σου ζήσουν τα μωράκια σου να είναι γερά και καλότυχα!!!!

Εγώ ταλαιπωρούμαι με την ιγμορίτιδα , ελπίζω να με πιάσει η αντιβίωση σύντομα .

 

  • Μου αρέσει 2

xRdTp3.png
 
r7aPp3.png
 
v38wp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλή μέρα κ από μας!! Τι ωραία ήδη μετραμε 3 αγοράκια στην ομάδα! Καλοτυχα να ειναι όλα. 

Εγώ από χτες ταλαιπωρουμαι με καουρες σηκώθηκα το βράδυ γιατί μου είχε ανέβει στο στόμα γαστρικο υγρό. Καθόλου ευχάριστο μια αηδία, ποτε να μην το νιώσετε! Κ συν του ότι μου ανέβηκε λίγο το ζάχαρο κ έτσι με βλέπω να τη βγάζω με γάλα τη μέρα. Τι να κάνω εκτός από υπομονη, φυσιολογικά συμπτώματα είναι..τα άλλα κορίτσια @Elpidaaa @Eutuxia25καλά είστε; κ η @Dwroulita85 φυσικά μας ξέχασε;; 


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, gtkt1311 είπε:

@ERIANTON να χαίρεσαι τον αντρα σου και με το καλο να έρθει το μωράκι σου!!!

@butterfly1986 να σου ζήσουν τα μωράκια σου να είναι γερά και καλότυχα!!!!

Εγώ ταλαιπωρούμαι με την ιγμορίτιδα , ελπίζω να με πιάσει η αντιβίωση σύντομα .

 

ευχαριστω Γιουλακι!!οτι επιθυμεις κσι εσύ!!και αμεσα περαστικα !!

8 ώρες πρίν, Ersikapa6 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @butterfly1986 να σου ζήσουν να είναι γερά και καλότυχα! @ERIANTON να χαίρεσαι τον άντρα σου με το καλό και το δικό σου παιδάκι!εγώ αύριο έχω εξετάσεις αίματος για να δούμε τα ηπατικά και την τρίτη έχω ντοπλερ!

ευχαριστώ πολυ!! ότι επιθυμείς.καλα αποτελεσματα να εχεις.τηνντελευταια φορα ηταν σχετικα καλα?

8 ώρες πρίν, Ioanna2* είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως πάτε σήμερα;

Ειρήνη μου να τον χαίρεσαι, πολύχρονος!!!

Γιορτάζει κανείς άλλος σήμερα;

ευχαριστω πολυ και εσενα κοριτσακι !!!ειμαστε μια χαρα και εύχομαι να εισαι και εσυ και ολες οι φιλες μας εδω σουπερ.εσυ ολα καλα?

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ERIANTON said:

ευχαριστω Γιουλακι!!οτι επιθυμεις κσι εσύ!!και αμεσα περαστικα !!

ευχαριστώ πολυ!! ότι επιθυμείς.καλα αποτελεσματα να εχεις.τηνντελευταια φορα ηταν σχετικα καλα?

ευχαριστω πολυ και εσενα κοριτσακι !!!ειμαστε μια χαρα και εύχομαι να εισαι και εσυ και ολες οι φιλες μας εδω σουπερ.εσυ ολα καλα?

Καλα ειμαι κοριτσι μου απλα σημερα ποναω οταν σηκωνομαι η περπαταω απο κατω στα κοκκαλα πως να το εξηγησω, στη λεκανη; Στα ισχυα; Οχι μεση ομως. Τι ειναι αυτο παλι δεν ξερω δεν το χω ξαναπαθει. Σα συγκαμμενη παω. Τι να ναι τωρα αραγε;

αχ η ιγμοριτιδα δεν παλευεται το ξερω κανε υπομονη θα σε πιασει... εγω εχω ευαισθησια γτ εχω αλλεργικη ρινιτιδα χρονια. Περασα το μαιο κ επειδη ημουν πρωτο τριμηνο δεν πηρα αντιβιωση οποτε παλευα ολο το μαιο για να την καταφερω με φυσικους τροπους κ την καταφερα αλλα ζοριστηκα αυτη τη φορα χωρις τα φαρμακακια χεχε


5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ioanna2* είπε:

Καλα ειμαι κοριτσι μου απλα σημερα ποναω οταν σηκωνομαι η περπαταω απο κατω στα κοκκαλα πως να το εξηγησω, στη λεκανη; Στα ισχυα; Οχι μεση ομως. Τι ειναι αυτο παλι δεν ξερω δεν το χω ξαναπαθει. Σα συγκαμμενη παω. Τι να ναι τωρα αραγε;

αχ η ιγμοριτιδα δεν παλευεται το ξερω κανε υπομονη θα σε πιασει... εγω εχω ευαισθησια γτ εχω αλλεργικη ρινιτιδα χρονια. Περασα το μαιο κ επειδη ημουν πρωτο τριμηνο δεν πηρα αντιβιωση οποτε παλευα ολο το μαιο για να την καταφερω με φυσικους τροπους κ την καταφερα αλλα ζοριστηκα αυτη τη φορα χωρις τα φαρμακακια χεχε

χαλαρωνουν οι σύνδεσμοι για να βγει το μωρουδελι σου.και εγω ποναω αλλες μερες ουτε να σηκωθω και να κατσω απο το αριστερο ποδι και τις τελευταίες 4-5 μερες ρο δεξι λιγοτερο ;λλ; συνςχεια.το ειχα και στον πρωτο μου αλλα οχι με υην ιδια ενταση.θα περασει και αυτο..... μην ανησυχείς


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ολη μερα!!!Τι κανετε πως εισαστε?Περιμενω κανεναν ανθρωπο να φανει να τα πουμε.Να εμεμε και κανενα κοριτσι εδω τριγυρω να πειναμε κανεναν καφε απο κοντα.....

Μπραβο Ερση, ευτυχως !Να φτασεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη οπως ολες επιθυμουμε.

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 40 λεπτά , Ioanna2* είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Τι κανετε;

Καλημερα Ειρηνη κ εγω εδω αραχτη σημερα σπιτι. Λεω να κανω καμια δουλεια αλλα βλεπω ταινια τελικα (πολυ προκομενη χαχα).

 

ταινια πρωι πρωι?ελπιζω να μην την συνοδευεις με πιτσες :P και μπύρες

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ioanna2* είπε:

Χαχα μια πιτσουλα δε θα με χαλαγε!!! Τις μπυριτσες τις εχω κοψει αποτοξινωση υποχρεωτικη :-P

τοσες χωρις αλκοολ εχει . φροντιζουν για ολα οι εταιριες.τρωμε χωρις να τρωμε πινουμε χωρις να πινουμε μια χαρα ειμαστε.και παραπονιομαστε κι ολας χαχα.

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !! Εγώ είμαι στην δουλεία!! Αγχώθηκα σήμερα ανέβηκα ζυγαριά +10!!!!!! Πρέπει να το ράψω το στοματάκι μου!! Κ εσείς μιλάτε για πίτσες !!!

@Ioanna2* Έχεις κανονίσει ημερομηνία καισαρικής ή βλέποντας και κάνοντας ?

 

  • Μου αρέσει 1

xRdTp3.png
 
r7aPp3.png
 
v38wp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...