Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Πρώτη έξοδος!


Recommended Posts

Καλησπέρα και απο μένα!!! Συγνώμη αν η ερώτηση σας φανεί άσχετη αλλά είμαι λίγο μπερδεμένη!!! Εχω μια μπεμπα 4 μηνών και ήθελα να την πάρω μαζί μου έξω για καφέ αλλά με αγχώνει το γεγονός του τσιγάρου.

Υπάρχει περίπτωση να της δημιουργήσω πρόβλημα????

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλο θα ητανε να μην πατε σε καφετερια που καπνιζου και γενικα να μη την βαλεις σε καπνιζοντες!!γνωμη μου βεβαια εγω τον παω αλλα σε μη καπνιστες και δεν μυριζει καθολου!!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω!αν κ καπνιστες(τωρα δε καπνιζω αλλα προ εγκυμοσυνης εκανα 10 περιπου την ημερα.ο αντρας καμια γυρω στα 15) παντα σε μη καπνιζοντες καθομασταν.οποιος ηθελε τσιγαρο εβγαινε εξω η πηγαινε για 5 λεπτα στους καπνιζοντες κ εκανε 1 τσιγαρο εκει.μην εκθετεις το μωρο στο τσιγαρο ..στις εγκυμοσυνες δε καπνιζα απο επιλογη αλλα στην 3η εγκυμοσυνη το εκοψα επειδη μου εφαιρνε εμετο κ τοτε καταλαβα ποσο πολυ βρωμαει το τσιγαρο!!πραγματικα ειναι οτι πιο βρωμερο εχω μυρισει!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν την εχω πάρει για καφέ σε κλειστό χώρο. Καλό θα ήταν να περιμένεις να έχει καλό καιρό για να κάθισευε έξω. Άποψη μου. Ο παιδίατρος ήταν κάθετος. Άτομα σου καπνίζουν θα πρέπει να κάνουν μπάνιο ολόκληροι πριν την πιάσουν. Τα βρέφη ενοχλούνται ακομη απότη μυρωδιά του τσιγάρου. Ο καλός μου όταν θα καπνίσει έξω φοράει αλλά ρούχα πάει πλένει χέρια και στόμα και μετά την παίρνει αγκαλιά. Ίσως σου ακούγεται υπερβολικό αλλά ήταν tο μόνο που ο παιδίατρος ήταν κάθετοςμπορεί να εμφανίσουν άσθμα. Η να γίνουν φιλασθενα.


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν εισαι υπερβολικη κισακι κ ο δικος μου καπνιζει στη δουλεια 12-13 τσιγαρα κ οταν ειναι σπιτι θα κανει 2-3 στο μπαλκονι και φοραει αλλα ρουχα.ειναι τα ρουχα του καπνισματος:tongue::tongue: μετα μπαινει μεσα κ πλενετε με λιστεριν κ το στομα κ τα χερια:shock: εννοειται οτι το μεσημερι κ το βραδυ που γυρναει απο τη δουλεια κανει παντα μπανιο κ αλλαζει οχι μονο για το τσιγαρο αλλα κ γιατι ειναι μαγειρας κ μυριζει κουζινιλες!καλυτερα να ειμαστε λιγο υπερβολικες παρα να τα εκθετουμε στο τσιγαρο.


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, το φαντάστηκα απλά μένω στην Κοζάνη και δεν υπάρχει καφέ που να μην καπνίζουν εδώ!

εφοσον δεν υπαρχουν καφε που δε καπνιζουν τοτε το καλυτερο ειναι να μη πας.στους παιδοτοπους καπνιζουν στην ελλαδα?αν μου πειτε ναι ,θα ουρλιαξω:evil: γιατι δε πατε σε καποιον παιδοτοπο που εχει καφε?αν δε γινεται τοτε καλυτερα να περιμενεις να ανοιξει ο καιρος για να κατσετε εξω.ετσι κιαλλιως το κλιμα στην ελλαδα ειναι μια χαρα γενικως.στη θεση σου προτιμουσα να εβγαζα ολο το χειμωνα χωρις να παω σε καφετερεια παρα να χωσω το βρεφος η το παιδι σε εναν χωρο γεματο δηλητηριωδη καπνους!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές, δεν άντεξα ( ως πρωτάρα μαμα) και πήρα τον παιδίατρο ο οποίος μου είπε ούτε για πλάκα !!! Εκτός λέει του τσιγάρου κυκλοφορεί έξαρση ιού γαστρεντερίτιδας!!! Έμεινα με την όρεξη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές, δεν άντεξα ( ως πρωτάρα μαμα) και πήρα τον παιδίατρο ο οποίος μου είπε ούτε για πλάκα !!! Εκτός λέει του τσιγάρου κυκλοφορεί έξαρση ιού γαστρεντερίτιδας!!! Έμεινα με την όρεξη!!!!

Καλημέρα συνονόματη και σε όλες τις μανούλες ή μάλον καλησπέρα. Κι εγώ συμβουλεύω να μην πας το μωρούλι σε καφετέρια που καπνίζουν.

Εμείς επισκεπτόμαστε μια ταβερνα της γειτονιάς που έχουν ειδικό χώρο για μη καπνιστές και οι υπόλοιποι της παρέας πηγαίνουν και καπνίζουν στον δίπλα χώρο που είναι για καπνίζοντες.

Και η λύση του παιδότοπου είναι πολύ καλή, αν θες να βγεις μόνο για καφεδάκι. Επίσης και μια μάζωξη σε ένα σπίτι είναι καλή ιδέα - και την παρέα σας θα δείτε και πιο λίγος κόσμος από ότι σε 1 εξωτερικό χώρο ;)


pzPvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές, δεν άντεξα ( ως πρωτάρα μαμα) και πήρα τον παιδίατρο ο οποίος μου είπε ούτε για πλάκα !!! Εκτός λέει του τσιγάρου κυκλοφορεί έξαρση ιού γαστρεντερίτιδας!!! Έμεινα με την όρεξη!!!!

η γαστρεντεριτιδα κυκλοφορει σε ολη την ευρωπη.ρωτα κ εμενα που τα εχω και τα 3 με γαστρεντεριτιδα!η μεγαλη τωρα αναρωσε .ο γιος μου κ το μωρο ειναι με διαροιες!κατσε εκει που καθεσαι!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Euxaristw poli gia tin amesi antapokrisi koritsia!!! Distixws zoume se mia xwra pou to tsigaro vriskete pantou!!!! An kai kapnistria twra katalavainw ti asximi sinitheia einai kai poso kako kanei, twra pou tremw min plisiasoun to mwraki mou kai vromane tsigarila!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...