Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

Κοριτσια μου τι κανετε πως τα πατε με τα μωρακια σας??εμεις σημερα σαραντισαμε πηγαμε κ πηραμε την ευχη κ μετα ηπιαμε κ ενα καφεδακι...εδω κ τρεις μερες εχουμε ξεκινηση κ κοιμομαστε κ ενα τετραωρο το βραδυ ταλαιπωρουμαστε λιγο απο δυσκοιλιοτητα αλλα σε γενικες γραμμες παμε μια χαρα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Katerina.84 είπε:

Εμενα παλι εχει μαθει στο καροτσι δεν κοιμαται με τπτ στην κουνια του!

Ας κοιμάται στο καρότσι. Σαν καλαθουνα δεν είναι? Ένα στρωματακι βάλτε κ είστε οκ.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα την μερα δεν θελει καθολου καλαθουνα ολο αγκαλια κ μονο δικια μου κ βυζι μεχρι να νανουριστει. τις τελευταιες μερες τον ακουμπαω σε ενα μαξιλαρι πανω μου κ τουλαχιστον δεν εχω τα χερια καθηλωμενα. το βραδυ ως δια μαγειας κοιματε κ στην καλαθουνα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 9/9/2018 at 3:39 ΜΜ, Katerina.84 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε πως τα πατε με τα μωρακια σας??εμεις σημερα σαραντισαμε πηγαμε κ πηραμε την ευχη κ μετα ηπιαμε κ ενα καφεδακι...εδω κ τρεις μερες εχουμε ξεκινηση κ κοιμομαστε κ ενα τετραωρο το βραδυ ταλαιπωρουμαστε λιγο απο δυσκοιλιοτητα αλλα σε γενικες γραμμες παμε μια χαρα!!!!

Πήγαμε κι εμείς σήμερα για τον σαραντισμό μας! Μεγαλώνουν τα μωράκια μας! :wub:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, linaa είπε:

εμενα την μερα δεν θελει καθολου καλαθουνα ολο αγκαλια κ μονο δικια μου κ βυζι μεχρι να νανουριστει. τις τελευταιες μερες τον ακουμπαω σε ενα μαξιλαρι πανω μου κ τουλαχιστον δεν εχω τα χερια καθηλωμενα. το βραδυ ως δια μαγειας κοιματε κ στην καλαθουνα 

Και εμάς τα ίδια.. το βράδυ όμως επίσης δεν κοιμάται.. τον παίρνουμε στο κρεβάτι μαζί μας για να κοιμηθούμε..

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Katerina.84 είπε:

Μανουλες καλημερα πως τα πατε??δινετε καθολου χαμομηλι στα μωρα σας εχετε ρωτηση τον παιδιατρο??

Καλημέρα! Όχι τπτ άλλο πέρα του μητρικού γάλακτος. Μπορεί να βγαλει αλλεργία με το χαμομήλι σε αυτή την ηλικία. Για τους κολικούς το σκέφτεσαι?


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, modena είπε:

Καλημέρα! Όχι τπτ άλλο πέρα του μητρικού γάλακτος. Μπορεί να βγαλει αλλεργία με το χαμομήλι σε αυτή την ηλικία. Για τους κολικούς το σκέφτεσαι?

Όπως λέει η modena! Απαγορεύεται να δώσεις βότανα μέχρι τα δύο έτη.Τωρα το τι προτείνουν οι παιδίατροι άστο καλύτερα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Katerina.84 είπε:

Μανουλες καλημερα πως τα πατε??δινετε καθολου χαμομηλι στα μωρα σας εχετε ρωτηση τον παιδιατρο??

παλιοτερα διναν αν πετυχεις μεγαλο παιδιατρο μπορει κ να στο προτεινει. τωρα απαγορευετε κ για οποιοδηποτε προβλημα εμφανιστει υπαρχει κ ειδικο γαλα αν δινεις ξενο. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα τι κάνετε? Σήμερα είμαστε 22 ημερών! Το Σάββατο καναμε και την πρώτη μας έξοδο! Ήταν καλούμε καμάρι μου! Κοιτούσε γύρω γύρω σου λέει που είμαστε?

Αυτόν το καιρό έχουμε κολικούς, που ελπίζω να περάσουν , και γκρινιάζουμε λίγο!

  • Μου αρέσει 1

8pRep2.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Elfs είπε:

Καλησπέρα τι κάνετε? Σήμερα είμαστε 22 ημερών! Το Σάββατο καναμε και την πρώτη μας έξοδο! Ήταν καλούμε καμάρι μου! Κοιτούσε γύρω γύρω σου λέει που είμαστε?

Αυτόν το καιρό έχουμε κολικούς, που ελπίζω να περάσουν , και γκρινιάζουμε λίγο!

Καλές Βολτούρι λοιπόν από εδώ και στο εξής! 

Υπομονή με τους κολικούς, ελπίζω να περάσουν γρήγορα και όσο πιο ανώδυνα γίνεται!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...