Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Κεράκι προσευχής και αγάπης


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Τι ευγένεια ψυχής.Ολα να είναι καλά στην ζωούλα σου.Ποσα θαύματα θα γινόντουσαν αν όλοι προσευχόμασταν και ζητούσαμε το καλύτερο όχι μόνο για μας αλλά και για τον συνάνθρωπο μας όπως έκανες εσύ. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Κορίτσια μου.....Πολύ συγκινημένη και δίχως πολλά λόγια.....Σήμερα είμασταν στο μοναστήρι της θαυματουργης Αγιας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου.

Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την στιγμή που άναψε ένα κεράκι με προσευχή,αγάπη και ευχές....για όλες τις γυναίκες που δοκιμάζονται για ένα γερό παιδάκι,για όλες τις γυναίκες που βιώνουν πολύ δύσκολες στιγμές,για όλες τις γυναίκες που βρίσκονται σε κατάσταση εγκυμοσύνης,για όλες τις μανούλες.Για όλες τις οικογένειες που δοκιμάζονται....

Η ανάρτηση γίνεται δημόσια μετά απο πολύ σκέψη....σκεφτόμουν να μείνει σαν πρώτη ανάγνωση πράξης στην ταπεινότητά της η να μοιραστεί..... αποφάσισα να μοιραστεί σιωπηλά αγάπη,δύναμη,ευχές και προσευχες❤Οι ευχές και οι προσευχές,η αγάπη και η δύναμη οταν ενώνονται κάνουν θαύματα❤

Βοήθειά μας,η χάρη Της να φωτίζει και να ευλογεί κάθε ευχή και προσευχή!

Αμήν

Αμήν.....

  • Μου αρέσει 2

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Κορίτσια μου.....Πολύ συγκινημένη και δίχως πολλά λόγια.....Σήμερα είμασταν στο μοναστήρι της θαυματουργης Αγιας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου.

Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την στιγμή που άναψε ένα κεράκι με προσευχή,αγάπη και ευχές....για όλες τις γυναίκες που δοκιμάζονται για ένα γερό παιδάκι,για όλες τις γυναίκες που βιώνουν πολύ δύσκολες στιγμές,για όλες τις γυναίκες που βρίσκονται σε κατάσταση εγκυμοσύνης,για όλες τις μανούλες.Για όλες τις οικογένειες που δοκιμάζονται....

Η ανάρτηση γίνεται δημόσια μετά απο πολύ σκέψη....σκεφτόμουν να μείνει σαν πρώτη ανάγνωση πράξης στην ταπεινότητά της η να μοιραστεί..... αποφάσισα να μοιραστεί σιωπηλά αγάπη,δύναμη,ευχές και προσευχες❤Οι ευχές και οι προσευχές,η αγάπη και η δύναμη οταν ενώνονται κάνουν θαύματα❤

Βοήθειά μας,η χάρη Της να φωτίζει και να ευλογεί κάθε ευχή και προσευχή!

Αμήν

Βοηθεια σου κοριτσι μου να εισαι καλα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Κορίτσια μου.....Πολύ συγκινημένη και δίχως πολλά λόγια.....Σήμερα είμασταν στο μοναστήρι της θαυματουργης Αγιας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου.

Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την στιγμή που άναψε ένα κεράκι με προσευχή,αγάπη και ευχές....για όλες τις γυναίκες που δοκιμάζονται για ένα γερό παιδάκι,για όλες τις γυναίκες που βιώνουν πολύ δύσκολες στιγμές,για όλες τις γυναίκες που βρίσκονται σε κατάσταση εγκυμοσύνης,για όλες τις μανούλες.Για όλες τις οικογένειες που δοκιμάζονται....

Η ανάρτηση γίνεται δημόσια μετά απο πολύ σκέψη....σκεφτόμουν να μείνει σαν πρώτη ανάγνωση πράξης στην ταπεινότητά της η να μοιραστεί..... αποφάσισα να μοιραστεί σιωπηλά αγάπη,δύναμη,ευχές και προσευχες❤Οι ευχές και οι προσευχές,η αγάπη και η δύναμη οταν ενώνονται κάνουν θαύματα❤

Βοήθειά μας,η χάρη Της να φωτίζει και να ευλογεί κάθε ευχή και προσευχή!

Αμήν

❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο μου παιδί είναι δώρο της Αγίας..μην ξαναγράφω το πέρασα 6 χρόνια κ κουράζω...τώρα είμαι έγκυος με τις χοριακη να ανεβαίνουν περίεργα..το είδαμε στον πρώτο υπέρηχο..αν θέλει πάλι θα με κάνει μαμά αν όχι την ευγνωμονώ για το πρώτο της δώρο...

Φοράω παντατη ζώνη της...τη φορούσα σε εξωσωματικές σε αποβολές στη γέννα...συνεχίζω..είναι το φυλαχτό μου..

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι η Αγία Ειρήνη να δώσει σε όλες τις γυναίκες αυτό που επιθυμούν. Πέρσι τέτοια μέρα έτυχε να βρίσκομαι στην Αθήνα κ εννοείται ότι προσκύνησα. Σήμερα στο γιατρο ακούσαμε 2 καρδούλες. Ας ζήσουν όλες οι γυναίκες αυτή την ευλογία. 

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

Καθε βραδυ παρακαλω και λεω να δωσει ο Θεος σε ολες τις κοπελες που το θελουν πραγματικα...καμια φορα σκεφτομαι μηπως καποιες το θελουν πιο πολυ απο μενα? μηπως το αξιζουν περισσοτερο? τοτε ευχομαι να δωσει πρωτα σε αυτες και αν θελει να δωσει και σε μενα....Luckystars μου, :wub:το ξερεις οτι εισαι παντα στις προσευχες μου...ευχομαι ο Θεος να στα φερει ολα βολικα και να κανει και οσες πιο πολλες κοπελες ειναι δυνατον ευτυχισμενες....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...