Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Βιοψία όρχεων


Recommended Posts

Καλησπερα σας ,

Είμαι καινούρια στο forum και θα ήθελα πραγματικά τη βοήθεια σας .

Πριν από 25 μέρες περίπου έκανε ο άντρας μου βιοψία όρχεων λόγω αζωοσπερμια , όλα πήγαν καλά βρέθηκε σπέρμα και βάλαμε και κατάψυξη , ωστόσο η χοριακη βγήκε αρνητική . Το θέμα είναι ότι πονάει ακόμη και όπου έχω διαβάσει δε λέει κάτι για πόνο και ανησυχώ.... έχει κάποια εμπειρία για το πόσο καιρό θα κάνει να επανέλθει γιατί είναι γενικά δραστήριος άνθρωπος και τον έχει πάρει από κάτω . Απογοητευτικαμε και με την αρνητική χοριακη και ήρθαν όλα και έδεσαν.

Συγνώμη αν σας κούρασα , πραγματικά αν έχει κάποια παρόμοια εμπειρία ας μου δώσει κουράγιο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

On 11/11/2018 at 1:38 ΜΜ, Steri είπε:

Καλησπερα σας ,

Είμαι καινούρια στο forum και θα ήθελα πραγματικά τη βοήθεια σας .

Πριν από 25 μέρες περίπου έκανε ο άντρας μου βιοψία όρχεων λόγω αζωοσπερμια , όλα πήγαν καλά βρέθηκε σπέρμα και βάλαμε και κατάψυξη , ωστόσο η χοριακη βγήκε αρνητική . Το θέμα είναι ότι πονάει ακόμη και όπου έχω διαβάσει δε λέει κάτι για πόνο και ανησυχώ.... έχει κάποια εμπειρία για το πόσο καιρό θα κάνει να επανέλθει γιατί είναι γενικά δραστήριος άνθρωπος και τον έχει πάρει από κάτω . Απογοητευτικαμε και με την αρνητική χοριακη και ήρθαν όλα και έδεσαν.

Συγνώμη αν σας κούρασα , πραγματικά αν έχει κάποια παρόμοια εμπειρία ας μου δώσει κουράγιο.

Εμενα εκανε ο αντρας μ κ την ιδια μερα ταξιδεψε κ πηγε για δουλειά με ενα παναντολ κ τιποτα αλλο

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...