Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Χαμηλή χοριακη


Antianna

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια είχα ξανά γράψει στο παρελθόν που και πάλι είχα χαληλη χοριακη 19 κ τελικά έχω ένα κοριτσάκι 2 χρ σήμερα. Περιμένα τη περίοδο μου. Πριν την αναμενόμενη περίοδο είχα 3 μέρες καφέ όπου κ σταμάτησε. Είναι όλα καθαρά. Είμαι στην 5η μέρα καθυστέρησης όπου κ έκανα εξέταση κ βγήκε 1.20.το ξέρω ότι είναι αρνητικό αλλά που είναι η περίοδος μου??!! Έχω πονακια. Αυτά τα καφέ τι ήταν? Γιατί σταμάτησαν? Συνήθως μετά τα καφέ έχω κανονική περίοδο. Μπορείτε να με βοηθήσετε? Ευχαριστώ πάρα πολύ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, Antianna είπε:

Γειά σας κορίτσια είχα ξανά γράψει στο παρελθόν που και πάλι είχα χαληλη χοριακη 19 κ τελικά έχω ένα κοριτσάκι 2 χρ σήμερα. Περιμένα τη περίοδο μου. Πριν την αναμενόμενη περίοδο είχα 3 μέρες καφέ όπου κ σταμάτησε. Είναι όλα καθαρά. Είμαι στην 5η μέρα καθυστέρησης όπου κ έκανα εξέταση κ βγήκε 1.20.το ξέρω ότι είναι αρνητικό αλλά που είναι η περίοδος μου??!! Έχω πονακια. Αυτά τα καφέ τι ήταν? Γιατί σταμάτησαν? Συνήθως μετά τα καφέ έχω κανονική περίοδο. Μπορείτε να με βοηθήσετε? Ευχαριστώ πάρα πολύ 

Από αυτά που έχω διαβάσει, οι καφέ εκκρίσεις στα μέσα του κύκλου μπορεί να είναι από την ωορρηξια. Αν είναι λίγο πριν αδιάθετησεις, τότε μπορεί να είναι από εμφύτευση ή έναρξη περιόδου. 

Τι κύκλο έχεις; είναι σταθερός; ίσως να έχεις καθυστέρηση στη σύλληψη ή κάποια ανωμαλία στον κύκλο. 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες. 31 ημερών είναι ο κύκλος μου. Οι καφέ εκκρίσεις ήταν 4 μέρες πριν την έναρξη περιόδου μου. Έκανα ωορρηξια στις 15 Νοεμβρίου όπου κ ήταν η πιο γόνιμη μου μερα αλλά ήρθα σε επαφη με το σύζυγό μου αλλά δεν μέσα. Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης με προ σπερματικα υγρά? Μου κάνει εντύπωση ότι τα καφέ κράτησαν 3 με 4 μέρες κ στοπ μετά. Αλλά αφαντη η περίοδος μου. Κ χοριακη 1.20.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Antianna είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες. 31 ημερών είναι ο κύκλος μου. Οι καφέ εκκρίσεις ήταν 4 μέρες πριν την έναρξη περιόδου μου. Έκανα ωορρηξια στις 15 Νοεμβρίου όπου κ ήταν η πιο γόνιμη μου μερα αλλά ήρθα σε επαφη με το σύζυγό μου αλλά δεν μέσα. Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης με προ σπερματικα υγρά? Μου κάνει εντύπωση ότι τα καφέ κράτησαν 3 με 4 μέρες κ στοπ μετά. Αλλά αφαντη η περίοδος μου. Κ χοριακη 1.20.

Κοίταξε κάποιοι λένε πως και με τα σπερματικα υγρά μπορεί να μείνει μια γυναίκα έγκυος άλλοι πάλι ισχυρίζονται το αντίθετο.

Εμένα μου φαίνεται λίγο δύσκολο σκεπτόμενη ότι το σπέρμα πρέπει να φτάσει ψηλά στη σάλπιγγα για να γονιμοποιηθει με το ωάριο. 

Περίμενε λίγες μέρες ακόμη κ ξανά κάνε χοριακη. Πάρε κ τον γυναικολόγο σου για να σε κατευθύνει. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...