Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Διαβαλκανικό η Γένεσις


Cheeka84

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!! Έχω ήδη 2 κοριτσάκια κ πριν λίγες μέρες έκανα χοριακη η οποία βγήκε θετική. Κ οι 2 γέννες μου ήταν στο νοσοκομείο τον Σερρών. Περα από τον γιατρό μου τον Μαδενη όλα ήταν χάλια.. δλδ βρώμικα, δεν τηρούσαν τα επισκεπτήρια, πολλοί τσιγγάνοι, γενικά ότι να ναι.. :angry: οπότε αποφάσισα να κοιτάξω για κλινική κ γιατρό. Έψαξα για τιμές αλλά όλες ήταν παλιές.. καμιά πρόταση;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πριν 3.5 χρόνια γέννησα την κόρη μου στη βιοκλινικη (Μητροπόλεως) .έμεινα πολύ ευχαριστημένη...πεντακάθαρα όλα και το προσωπικό ιδιαίτερα ευγενικό και βοηθητικό σε όλα...καλά φυσικά και ο γιατρός μου ...είχα ψάξει τιμές απ' όλες τις κλινικές τότε και ήταν η πιο οικονομική...τώρα τον Μάιο με το καλό που θα γεννήσω το δεύτερο μωρό μου για εκεί με βλέπω και πάλι...ήμουν τόσο ευχαριστημένη που δεν βρίσκω κανένα λόγο να επιλέξω άλλη κλινική εφόσον υπάρχει και μεγάλη οικονομική απόκλιση...το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν διαθέτει πάρκινγκ αλλά για τις 2-3 μέρες που θα βρίσκεσαι εκεί νομίζω δεν είναι θέμα...με το καλό! 

Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2018 at 10:03 ΠΜ, dimitra2222 είπε:

Εγώ πριν 3.5 χρόνια γέννησα την κόρη μου στη βιοκλινικη (Μητροπόλεως) .έμεινα πολύ ευχαριστημένη...πεντακάθαρα όλα και το προσωπικό ιδιαίτερα ευγενικό και βοηθητικό σε όλα...καλά φυσικά και ο γιατρός μου ...είχα ψάξει τιμές απ' όλες τις κλινικές τότε και ήταν η πιο οικονομική...τώρα τον Μάιο με το καλό που θα γεννήσω το δεύτερο μωρό μου για εκεί με βλέπω και πάλι...ήμουν τόσο ευχαριστημένη που δεν βρίσκω κανένα λόγο να επιλέξω άλλη κλινική εφόσον υπάρχει και μεγάλη οικονομική απόκλιση...το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν διαθέτει πάρκινγκ αλλά για τις 2-3 μέρες που θα βρίσκεσαι εκεί νομίζω δεν είναι θέμα...με το καλό! 

Σ'ευχαριστω πολύ κοπέλα μου κ γω τα καλύτερα σου εύχομαι!! 

Για την βιοκλινικη να σου πω την αλήθεια έχω ακούσει κ γω από 2 γνωστές μου αλλά έχει αρκετά χρόνια κ δεν το σκέφτηκα καν.. έχει δλδ μεγάλη διαφορά στην τιμη;; Εσύ από Θεσσαλονίκη είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Από Σέρρες είμαι κι εγώ αλλά τα τελευταία 10 χρόνια ζω στη Θεσσαλονίκη ..δεν θυμάμαι να σου πω ακριβώς τη διαφορά είχε στην τιμή αλλά ήταν ένα σημαντικό ποσό...εάν ο γιατρός σου συνεργάζεται με όλες τις κλινικές (που συνήθως συνεργάζονται με αρκετές) κάνε μια ερώτηση δεν έχεις να χάσεις κάτι...πάντως η κλινική ήταν αξιοπρεπέστατη το προσωπικό υπέροχο και γενικά έχω τις καλύτερες αναμνήσεις από τη γέννα μου σε όλα τα επίπεδα...

Link to comment
Share on other sites

On 5/12/2018 at 2:35 ΜΜ, Cheeka84 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Έχω ήδη 2 κοριτσάκια κ πριν λίγες μέρες έκανα χοριακη η οποία βγήκε θετική. Κ οι 2 γέννες μου ήταν στο νοσοκομείο τον Σερρών. Περα από τον γιατρό μου τον Μαδενη όλα ήταν χάλια.. δλδ βρώμικα, δεν τηρούσαν τα επισκεπτήρια, πολλοί τσιγγάνοι, γενικά ότι να ναι.. :angry: οπότε αποφάσισα να κοιτάξω για κλινική κ γιατρό. Έψαξα για τιμές αλλά όλες ήταν παλιές.. καμιά πρόταση;;;

Καλησπερα κοριτσι μου!

Εγω γέννησα το 2016 στο γενεσις μεκαισαρικη έμεινα παρα πολυ ευχαριστημένη και πλήρωσα 2200 μαζι με αναισθησιολόγο και παιδιατρο συν τον γιατρο μου!


 
Lilypie - (Fn7s)
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλησπέρα είμαι καινούρια στο foroum. Και έτσι όπως κοιτούσα τα θέματα έπεσα πάνω σε αυτό. Εύχομαι σε όλες να γίνουν μανούλες. Mimi k80 που μένεις?? Αν μένεις στην Θεσσαλονίκη μπορώ να σου πω για μια κλινική. 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...