Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 23 minutes ago, Σποράκι said:

      Κορίτσια χρόνια πολλά!!! Χρόνια πολλά σε όσες είναι ήδη μανούλες, σε όσες θα είναι σύντομα και σε όλες εμάς που ακόμα προσπαθούμε και αργά ή γρήγορα θα γίνει! Μας αξίζει 🥰

      Χρόνια πολλά με υγεία !!! Να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα και όλων τον γυναικών φυσικά !!!! Σύντομα να πετάς σε πελάγη ευτυχίας ! 

Η ΜΑΠΟΛΙΦ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΠΟΛΙΦΑΚΙ!!!!!


Recommended Posts

Μια φορά και έναν καιρό ήταν ένα κοριτσάκι που το λέγανε Μαπόλιφ!!! Ήταν ένα πολύ όμορφο και γελαστό κοριτσάκι…Αγάπαγε οοοοολο τον κόσμο και ήθελε να τους κάνει όλους να γελάνε και να είναι χαρούμενοι…

Ώσπου κάποια στιγμή συνάντησε ένα άλλο κοριτσάκι το Λουκουμάκι…Το καλωσόρισε στην παρέα του, το δέχτηκε, το αγάπησε και το «κατάλαβε» όπως δεν το είχε καταλάβει κανένας…

Το Λουκουμάκι έμενε στην Λουκουμούπολη μια πόλη γλυκιά και μαγεμένη η οποία ήταν γεμάτη γλυκιά Λουκουμόσκονη…Ο καιρός πέρναγε και τα 2 κοριτσάκια περνάγανε τόσο όμορφα!!! Το Λουκουμάκι αγάπησε πολύ πολύ την Μαπόλιφ…

Η Μαπόλιφ λοιπόν είπε μια μέρα στην φίλη της το Λουκουμάκι πώς σε λίγο καιρό θα κάνει ένα μικρό Μαπολιφάκι….Το Λουκουμάκι χάρηκε τόσο μα τοοοοοοσο πολύ….Άρχισε να χορεύει σαν τρελό και να χοροπηδά από την χαρά του και τότε η γλυκεία λουκουμόσκονη γέμισε όλο τον κόσμο…..

Μαπόλιφ μου σου στέλνω την πιο γλυκεία λουκουμόσκονη να γλυκάνει την καρδία σου και την αναμονή μέχρι να περάσουν οι 8 μήνες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το πιο πιο πιο πιο γλυκό Λουκουμάκι όοοοοολου του κόσμου.

Εύχομαι να έχεις την πιο γλυκεία εγκυμοσύνη….

(Και ξέρεις ε τώρα που είσαι εγκυούλα κομμένοι οι λουκουμάδες…Προκαλούν ζάχαρο…. )

Επεξεργάστηκαν by Loukoumaki!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρη δε θα με κανεις εμενα να συγκινουμαι ενταξει? αντε με τα ζουμια εδω με κοιταει και το παιδι και σου λεει τι κανει αυτη! χχαχαχαχα Σα δε ντρεπεσαι! χεχεχεχε

Σ'ευχαριστω πααααρα πολυ λουκουμακο μου! Τοοοοοοοσο πολυ που δεν μπορεις να φανταστεις! Σ'αγαπω πολυ πολυ και γω και σε λιγες βδομαδες που θα ερθεις και θα μου πεις και μενα ενα μυστικο, θα βουτηξω και γω απο τη λουκουμοσκονη σου (καθως εγω δεν εχω!) και θα τη σκορπισω σε οοοοοολο τον κοσμο ετσι ωστε ολοι να βλεπουν λουκουμακια μπροστα τους! χεχεχεχε

Οι λουκουμαδες επιτρεπονται μεχρι νεοτερας! (μουχαχα)

Ελπιζω και ευχομαι καθε μερα να μαθαινουμε παρομοια ευχαριστα νεα!

Link to comment
Share on other sites

Aααααααα, Μαπολιφάκιιιιιιιιιι, αααααααα!!

τι τέλεια νέα!!! πωπω....Κοριτσαρα μου να εισαι καλά και να εχεις μια τελεια-τελεια εγκυμοσύνη!!!

Λουκουμάκιιιιιιιιιιι, τι γλυκό μηνυμα ειναι αυτο???

Πολυ χαρηκα, σας το πα??????


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο Λουκουμας μου μονο τελεια μηνυματα γραφει! χεχεχε Ευχαριστω μπουμπουκα! Ευχομαι και σε σενα με το καλο να το δειτε απο κοντα το ζουζουνι σας! χεχεχε Μαρκελλα μου σευχαριστω πολυ και συντομα να μας ανακοινωσεις και τα δικα σου ευχαριστα! ή παρε για μανατζερ το λουκουμα και θα κανει την ανακοινωση σουπερ ντουπερ!

Μουααατς!

Link to comment
Share on other sites

Ο Λουκουμας μου μονο τελεια μηνυματα γραφει! χεχεχε Ευχαριστω μπουμπουκα! Ευχομαι και σε σενα με το καλο να το δειτε απο κοντα το ζουζουνι σας! χεχεχε Μαρκελλα μου σευχαριστω πολυ και συντομα να μας ανακοινωσεις και τα δικα σου ευχαριστα! ή παρε για μανατζερ το λουκουμα και θα κανει την ανακοινωση σουπερ ντουπερ!

Μουααατς!

Πολλα φιλακια και καλη η ιδεα σου,θα δεχτει ομως το λουκουμακι?:confused::confused:
Link to comment
Share on other sites

Πολλα φιλακια και καλη η ιδεα σου,θα δεχτει ομως το λουκουμακι?:confused::confused:

Να αρχισω να ακουω προσφορες παρακαλω....Ο τζαμπας πεθανε...

Επεξεργάστηκαν by Loukoumaki!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαπο το να εχεις φιλους που σε αγαπανε τοσο πολυ ειναι ευλογια το ξερεις βεβαια να σε καλα και παντα ευλογιμενη με ενα πονο το νινι σου να ρθει σε αυτο το κοσμο και συ βρε λουκουμακι εισαι σκετη γλυκα να σε παντα καλα και να αγαπας ετσι τον κοσμο που αξιζει μπραβο κοριτσια απλα μπραβο


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

mapolifaki μου, γλυκό μου κοριτσάκι, εγκυούλα μου εσύ!

Μας έκανες το τέλειο ποδαρικό στο νέο καφέ. Είσαι η 1η που ανακοινώνει εγκυμοσύνη στο νέο σάιτ.

Θερμά συγχαρητήρια γλυκιά μου, να εχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου το αδελφάκι της μικρής σου μαπολιφούλας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...