Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Η ΜΑΠΟΛΙΦ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΠΟΛΙΦΑΚΙ!!!!!


Recommended Posts

ΜΑΠΟΛΙΦ ΜΟΥ

συγχαρητηρια. ολα θα πανε καλα. να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη,να παχυνειςχαχαχα.χαρηκα παααααααααααρα πολυ οταν μου το ειπες. ειμαι σιγουρη πως θα ειναι πανεμορφο οπως η κορουλα σου. φιλια πολλααααααααααααααααααααααααααα.ματσ μουτσ.:P:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελατε οοοολες παρακαλω κοντα μου! Ολες ολες! Ελατε να σας κολλησω εγκυμονυτιδαααααα! Πλησιαστε! Οχι μια μια... οοοολες μαζιιιιιιιιιιιιι! Σας ευχομαι πραγματικα νεραιδουλες μου συντομα να εχετε να ευχαριστα νεα που τοσο επιθυμειτε!

Link to comment
Share on other sites

0002020B.gif

κι απο μενα μαπολιφακο μου

τις ειπα βεβαια εγω τις ευχες μου αλλου αλλα τωρα ειδα και αυτο το θεμα!!!

κοριτσακι μου να εισαι γερη να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και να την κανεις τη δευτερη κουκλαρα που θες τοσο πολυ...

00020246.gif

οχι τπτ αλλο αλλα εχω αναγκη απο νυφες!!!:P:p:p:p:p

σ' αγαπαω πολυ πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γοργονα μου συγχαρητηριαααα!!! Ειδες βρε που ανησυχουσες; τωρα ολο το φορουμ αναζητουμε το λουκουμα να μας ριξει λουκουμαδοσκονη! Θα βαλουμε μπροστα τη μαρκελλα! Λουκουμας καταζητειται! Αν τον βρειτε,γραπωστε τον και κρατηστε τον. Ερχομαστεεεε!!!


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Λουκουμακι τι τελειο ..κ συγκινητικο μνμτακι ηταν αυτο?

Μπραβο κοριτσακι!!!!!!!!!:D

Mapolif πολλα συγχαρητηρια κοριτσακι..να εχεις μια υπεροχη, υπεροχη εγκυμοσυνη...κ να περασει ο καιρος σαν νερακι....για να κρατησεις το σπορακι σου αγκαλιτσα!:D:D:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Μαπόλιφ ήδη θα βαδίζεις προς τον τρίτο μήνα της εγκυμοσύνης σου. Εύχομαι ολόψυχα σε λίγους μήνες να κρατήσεις ένα όμορφο γερό μωράκι στην αγκαλιά σου.

Λουκουμάκι μου συγκινούμαι για δεύτερη φορά με όσα γράφεις για τη φιλεναδούλα σου (την πρώτη φορά είδα το τόπικ που άνοιξες στο παλιό parents) η οποία θέλοντας να αποδείξει το πόσο σε αγαπάει σου έστειλε μαπολιφόσκονη και σου έδειξε το δρόμο που ακολούθησες κι εσύ.

Να χαρείτε και οι δύο σας κάθε στιγμή της εγκυμοσύνης σας που θα σας οδηγήσει στον όμορφο κόσμο της μητρότητας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αργυρω, μανου, μηλιω, ραμονιτσα, γωγουλα, χριστιανα και εσυς μου σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες! Να ειστε παντα καλα και παντα να εχετε οτι η καθε μια απο εσας επιθυμει!

Η λουκουμ(αδ)οσκονη ειναι σιγουρατζα! Αν δειτε πουθενα το λεκουμι στριμωξτε το και ταρακουνηστε το εντονα για να γεμισετε λουκουμοσκονηηηηηη! Ουχαχαχα Κανει για μωρα, για υγεια, για καριερα και πολλες φορες εχω ακουσει ανθρωπους που κερδισαν το λαχειο! Μην αφησετε το λεκουμι να ξεφυγειειειιειειειειι!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...