Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

Recommended Posts

Καλησπέρα σας κορίτσια θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι εσείς που έχετε παιδάκια και γνωρίζετε μερικά πράγματα παραπάνω από εμένα από πόσο μηνών μπουσουλάνε τα μωρά και πρέπει ν τα βοηθήσουμε για να μπουσουλήσουν ή απο μονα τους κι από πότε κάνουν τα πρώτα τους βηματάκια ..  σας ευχαριστώ  .. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι καθαρά στο παιδί. Εμένα μπουσουλησε 8μιση περίπου μηνών. Δεν έκανα κάτι εγώ, από μόνη της. Αλλά παιδάκια δεν μπουσουλανε ποτέ. Είτε σέρνονται είτε κατευθείαν σηκώνονται. Τα πρώτα της βήματα μόνη της τα έκανε 12 μηνών. Αλλά περπατάνε και από τους 9 10 μήνες. Είναι καθαρά στο παιδί και ποτέ θα είναι έτοιμο. Δεν ξέρω αν σε αγχώνει κάτι αλλά αν το παρακολουθεί παιδίατρος και είναι καλά, μην αγχώνεσαι!!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, asda είπε:

Είναι καθαρά στο παιδί. Εμένα μπουσουλησε 8μιση περίπου μηνών. Δεν έκανα κάτι εγώ, από μόνη της. Αλλά παιδάκια δεν μπουσουλανε ποτέ. Είτε σέρνονται είτε κατευθείαν σηκώνονται. Τα πρώτα της βήματα μόνη της τα έκανε 12 μηνών. Αλλά περπατάνε και από τους 9 10 μήνες. Είναι καθαρά στο παιδί και ποτέ θα είναι έτοιμο. Δεν ξέρω αν σε αγχώνει κάτι αλλά αν το παρακολουθεί παιδίατρος και είναι καλά, μην αγχώνεσαι!!

Μια χαρά σε ευχαριστώ πολύ νόμιζα ότι χρειάζεται βοήθεια γ ν μπουσουλησει...

Link to comment
Share on other sites

εμενα μπουσουλησε 9.5 μηνων , την αφηνα κατω στο πατωμα με τα παιχνιδια της για να δυναμωσει και να κανει προσπαθειες απο τον 6 μηνα οπου ψιλοσερνοταν . αλλα τελικα ξαφνικα μπουσουλησε εκει που λέγαμε οτι θα περπατησει κατευθειαν. γενικα δεν χρειαζεται καποια βοηθεια αλλα αν πχ το εχεις συνεχεια αγκαλια η σε ριλαξ η στο καροτσι ,το κρατας πισω το παιδι,. στο λεω αυτο γτ το εχω ακουσει απο μια μαμα που ανησυχουσε γτ το 13 μηνων παιδι της δεν μπουσουλουσε και δεν περπατουσε και τελικα αυτη δεν το αφηνε να καθισει κατω στο πατωμα για να μην χτυπησει κλπκλπ


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...