Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ....ANSTEF!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

1775875jrxkfzcbw3.jpg

...and then they were two...stars!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αγαπημένη μας φιλενάδα με το καλό!!!

να χεις μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό πανέμορφο μωρό όπως και το πρώτο!!!

Αγγελική Λευτέρη και Μαριλίζα καλώς να υποδεχτείτε το νέο μέλος!

(εννοείται θα μαι απ έξω!!!!)

1515420qf49ml7nsn.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Συγχαρητήρια Αγγελικούλα!

Με το καλό να φουσκώσει και πάλι η κοιλίτσα....να πάρεις και κανά κιλάκι βρε παιδι μου.:D

Με το καλό να τα ξαναζήσεις όοοοοολα αυτά τα όμορφα απτην αρχή....είναι τόσο όμορφα που θα τρελαθείς και αυτή τη φορά! Θα δεις!

Τυχερό Μαριλιζάκι! Ερχεται παρέα!:D:D

Και γω θα μαι απέξω...και θα μυξοκλαίω....στάνταρ!!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια αγγελικη!να εχεις μια τελειομηνη κ ανεφελη εγκυμοσυνη και με το καλο να υποδεχτειτε το νεο μελος!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Α με την μετακόμιση έχω χάσει την μπάλα!!!!Τώρα το είδα φιλενάδα!!!!!

Μέσα σε αυτό το forum γνώρισα άτομα που πραγματικά είναι υπέροχοι άνθρωποι..μοιράζομαι πράγματα μαζί του και πραγματικα αυτή η στιγμή είναι μιά απο τις ομορφότερες....

Φιλενάδα σου είσαι μια πολύ καλή μανούλα και για αυτό είμαι σίγουρη πως ήδη λατρευεις τον σπόρο που έρχεται...σου εύχομαι μιά υππέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη και τον Νοέμβριο φυσικά θα είμαι και εγώ εκεί!!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αγγελικακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι να εχεισ μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο να γεννησεισ ενα υγιεστατο και πανεμορφο μπεμπακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειλικρινα μολισ διαβασα το θεμα, και καταλαβα οτι ηταν για σενα χαρηκα παρα πολυ!!!!!!!!με το καλο κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια και πάλι!!!

Ειρηνάκι μου ,τι κάνεις???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Οι κουκλιτσες σου?

Αχ...μωρε να ερθω να γεννησω στη Χιο?? please!!!!!!!! δε μαρεσει εδω!!!

Θελω το Φωτεινουλη μου!!

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικη μου τι υπεροχα νεα ειναι αυτα!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλο γλυκια μου......καθε ευτυχια!!!!Να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη κοριτσακι μου!!!!!!!

Πανω απ ολα ενα γερο μωρακι!!!!!

Πολυ χαρηκα..........συγχαρητηρια!!!!!!!!!:D:D


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια και πάλι!!!

Ειρηνάκι μου ,τι κάνεις???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Οι κουκλιτσες σου?

Αχ...μωρε να ερθω να γεννησω στη Χιο?? please!!!!!!!! δε μαρεσει εδω!!!

Θελω το Φωτεινουλη μου!!

καλε εισαι τρελη???εγω οσο θυμαμαι τουσ πονουσ που τραβηξα στον φωτεινουλη τρελα μου ρχετε!!!και στισ 2 προηγουμενεσ καισαρικεσ πονεσα πολυ ,οχι τοσο ομωσ!!!απορρω και πωσ σκευτομαι για επομενο μωρακι με την ιδεα και μονο των πονων....ασε!!

αν θεσ παντωσ ανταλλαζουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ελα εσυ να γεννησεισ εδω και οταν ξανα μεινω εγω εγκυοσ,ερχομαι αθηνα!!!!!που θα μου κανουν εκει και επισκληριδιο...χα χα!!

φιλία πολλα πολλα κοριτσακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο κ ολα να πανε υπεροχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...