Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

Λαπαροσκοπηση. Sos


Recommended Posts


Διαφημίσεις

7 hours ago, Ralia29 said:

Καλησπέρα κορίτσια καλός σάς βρήκα ειμαι νέα στο φορουμ θα κανο λαπαροσκόπηση θα ήθελα να μάθω εμπειρίες και αν γνωρίζει κάποια κοπέλα τον ιατρό Ιωάννη Ράπτη ;

Καλημέρα! Τον γιατρό δεν τον ξέρω αλλα λαπαροσκοπηση εχω κανει πριν 2,5 χρονια για να αφαιρέσω ινομυωματα. Ο,τι θες ρωτάς 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση σου εμένα μου βρίσκουν υδροσαλπιγγα και μου είπαν ότι μπορεί να την αφαιρέσουν. Φοβάμαι λίγο μετά από πολλή ψάξιμο γιατρόν κατέληξα σε αυτόν. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

@Ralia29 Τον γιατρό τον γνωρίζω και μόνο τα καλύτερα έχω να πω. Θα κάνω λαπαροσκοπική αφαίρεση κύστης ωοθήκης σε λίγες μέρες γιατί δεν έφυγε με τη περίοδο. Για πες εντυπώσεις για το γιατρό. Έμεινες ευχαριστημένη;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...