Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Προσπερματικα υγρα


Recommended Posts

Γεια σας κουκλες,ειμαι 17 χρονων και πριν 2 εβδομαδες ειχα επαφη με το αγορι μου αλλα δυστιχως εσπασε το προφυλακτικο,η αληθεια ειναι οτι παντα χρησιμοποιουμε αλλα πρωτη φορα εγινε αυτο,εφτυχως δεν ειχε τελειωσει και σταματησαμε αμεσως,η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι για εγκυμοσυνη απο προσπερματικα υγρα αλλα λενε πως οι πιθανοτητες ειναι λιγες,μετα την επαφη (3η μερα) ειχα καφε κυλιδες και σημερα 23η μερα κυκλου ειχα παλι,η αληθεια ειναι οτι ενιωθα πριν κατι μερες τσιμπηματακια δεξια και αριστερα εναλλαξ,υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος και να απεβαλλα μονη μου ή οντως να ειμαι ακομα;Συγνωμη για το κειμενο απλος ειμαι πολυ αγχωμενη(σε 8 μερες περιμενω περιοδο και το στηθος μου πρηζεται ειδικα το δεξι)Ευχαριστω θερμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν δεν τελείωσε όπως λες τότε οι πιθανότητες να είσαι έγκυος είναι μηδενικές ! Επίσης για να μείνεις έγκυος πρέπει να είσαι στις γόνιμες μέρες σου..περίπου στη μέση του κύκλου όταν έχεις ωορρηξία. Το καλύτερο είναι να παίρνεις πάντα τις προφυλάξεις σου .

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna Ts είπε:

Αν δεν τελείωσε όπως λες τότε οι πιθανότητες να είσαι έγκυος είναι μηδενικές ! Επίσης για να μείνεις έγκυος πρέπει να είσαι στις γόνιμες μέρες σου..περίπου στη μέση του κύκλου όταν έχεις ωορρηξία. Το καλύτερο είναι να παίρνεις πάντα τις προφυλάξεις σου .

Ημουν στην 11η μερα οταν εγινε,δηλαδη εσυ μου λες οτι δεν υπαρχει περιπτωση και να μην αγχωνομαι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lalaminaa είπε:

Ημουν στην 11η μερα οταν εγινε,δηλαδη εσυ μου λες οτι δεν υπαρχει περιπτωση και να μην αγχωνομαι;

Πχ αν έχεις κύκλο 28 μέρες οι γόνιμες σου ξεκινάνε 11 με 16 περίπου..η ωορρηξία σου συμβαίνει την 14 μέρα. Όμως αν έχεις ελεύθερες επαφές και ο σύντροφός σου τελειώσει μέσα σου και 11 μέρα να γίνει αυτό υπάρχει πιθανότητα τα σπερματοζωάρια να επιβιώσουν έως και 3 μέρες μέσα στην σάλπιγγα σου περιμένω τας το ωάριο καιωτσουπ να το γονιμοποιήσει το ένα σπερματοζωάριο. Αν όμως είσαι σίγουρη ότι δεν τελείωσε καθόλου μέσα σου τότε θεωρώ ότι είναι αδύνατο να έμεινες έγκυος ! Τώρα αν του "ξέφυγαν λίγο " και σου λέει ψεματα ότι δεν τελείωσε αυτό είναι μια άλλη ιστορία όπως καταλαβαίνεις..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna Ts είπε:

Πχ αν έχεις κύκλο 28 μέρες οι γόνιμες σου ξεκινάνε 11 με 16 περίπου..η ωορρηξία σου συμβαίνει την 14 μέρα. Όμως αν έχεις ελεύθερες επαφές και ο σύντροφός σου τελειώσει μέσα σου και 11 μέρα να γίνει αυτό υπάρχει πιθανότητα τα σπερματοζωάρια να επιβιώσουν έως και 3 μέρες μέσα στην σάλπιγγα σου περιμένω τας το ωάριο καιωτσουπ να το γονιμοποιήσει το ένα σπερματοζωάριο. Αν όμως είσαι σίγουρη ότι δεν τελείωσε καθόλου μέσα σου τότε θεωρώ ότι είναι αδύνατο να έμεινες έγκυος ! Τώρα αν του "ξέφυγαν λίγο " και σου λέει ψεματα ότι δεν τελείωσε αυτό είναι μια άλλη ιστορία όπως καταλαβαίνεις..

Ναι καταλαβαινω ελπιζω να μην εχει γινει τιποτα θα περιμενω τη περιοδο να δω τι θα κανω σε ευχαριστω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Lalaminaa είπε:

Ναι καταλαβαινω ελπιζω να μην εχει γινει τιποτα θα περιμενω τη περιοδο να δω τι θα κανω σε ευχαριστω πολυ!!!

Να σαι καλά κορίτσι μου ! Καλό βράδυ και εύχομαι να αδιαθετησεις σύντομα !

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...