Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Η Κιττυ μας γεννησε!!!!!


Recommended Posts

Πριν απο ενα τεταρτο ελαβα ενα μηνυμα στο κινητο και σας το μεταφερω......

Καλημερα! Γεννησαααααααααααα............Στις 6 το πρωι. 3490 το χοντρομπιζελι!!!!!!

Το βραδυ και εκει που ελεγε οτι οι πονοι χαλαρωνουν αρχησαν παλι και ηταν 10λεπτοι μετα 7λεπτοι και μετα το κοριτσακι μας πηγε στο μαιευτηριο και γεννησε!!!!!!!!

Φιλεναδα μου γλυκια σου ευχομαι το χοντρομπιζελι σου να ειναι γερο δυνατο και να σου δινει μονο χαρες απο εδω και περα!!!!!

Να τον χαιρεστε και να τον καμαρωνετε!!!!! Καλο σαραντισμο να εχετε!!!!!!

2079350m669jnc987.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

372222esaor0wusx.gif

Κιττυ μου να σου ζησει κοπελα μου ο μπεμπης,να ειναι γερος και καλοτυχος να ειναι παντα στη ζωη του κι εσυ περηφανη μανουλα να τον καμαρωνεις.

Καλο σαραντισμο να εχετε,κι απο εδω και στο εξης ξεκιναει το πιο ομορφο ταξιδι!!!!!!!!!


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

1243335b7g4uxy9r2.gif

Κίττυ μου να σου ζήσει πάντα γερός και καλότυχος να είναι και να τον καμαρώνετε...Είδες τι έλεγα χθες το βράδυ;;;;Δεν έχει πρωτότοκες η μη αν θέλει να βγει ο μικρός δεν τον σταματά κανείς...Δεν έφτασες και την Δευτέρα...

Καλό σαραντισμό να έχετε...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1648917f79499xh74.gif

kitty μου κοπελα μου τελικα πηρες τον πριγκηπα σου νωριτερα αγκαλιτσα!

ευχομαι κουκλα μου να εισαι ολη σου τη ζωη τοσο ευτυχισμενη οπως αυτη τη στιγμη!

να ειναι παντα γερος,κουκλος και να σας χαριζει απιστευτες στιγμες ευτυχιας και περηφανειας!!!!!!!!!!!!

να τον καμαρωνετε κουκλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδαααααααααααααα να μας ζησει ο μπεμπαρος!!!!!!!!!!!!!

να ειναι γερος, δυνατος, ευλογημενος, ευτυχισμενος, τυχερος!!!!!!!!!!!!

οχι που θα περιμενε ο χοντρομπιζελιδης μας μεχρι τις 11..ηθελε αγκαλιτσες απτη μανουλα και τον πατερουλη μια ωρα αρχιτερα!!!να τον χαιρεστε κοριτσαρα μου, καλο σαραντισμο να εχετε!!!

εμεις θα τα πουμε αυριο απο κοντα...αλλα τι συμπτωση κι αυτη...7 γεννησα, στο 121 με βαλανε...τυχαιο?δεν νομιζω!!!χαχαχα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει κοριτσάρα μου ο γιόκας σου, να είναι πάντα γερός και τυχερός! Να είστε καλά, να τον καμαρώνετε πάντα και να του δώσετε καλή ανατροφή!

Καλό σαραντισμό να έχετε μάνα και γιος!

Αννούλα, και στα δικά σου κοριτσάκι μου, με το καλό να έρθει η κορούλα σου!

Link to comment
Share on other sites

kitty μου πολλες πολλες ευχες για τον μικρο σου πριγκηπα να τον χαιρεσαι να ειναι παντα γερος καλοτυχος και να κανει ευτυχισμενους τους γονεις του!!!καλο σαραντισμο να εχετε!!!!φιλακια


xpcZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΙΤΣΥ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥ

ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΣ Κ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ

ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ!!!!!!!!!


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησει το χοντρομπιζελακι σας!!!!!!!!!!!!

Να ειναι παντα καλοτυχο και γερο το παιδακι σας!!!

Μαλλον ο μπεμπουκος ακουσε οτι θες τοσο πολυ να δεις την φατσουλα του και ειπε να κανει το χατηρι της μανουλας πιο γρηγορα.

Καλο σαραντισμο κοριτσι μου και καλη ανατροφη!!!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

KITTY μου να σου ζήσει ο γιος σου! Γερός και καλοτυχος εύχομαι να είναι και να έχετε καλό σαραντισμό!

Μεγάλη η αλλαγή στη ζωή σας, θέλει υπομονή, αλλά μονίμως θα βλέπετε μπροστά σας την ανταμοιβή!


3e7afaa502.png

4e425f0baa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...